Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 23

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Aledjo exeis exelixtei se poly skylos teleytaia.... ti ratsa eisai ?

Loipon otan bgike aytos o Makro-poylo-poylos... ego den to hksera to paloykari, kai douleya se ena club tote...
Oi foitites - me tin super paideia pou exoun- mou zitousan "MaKRopoylos" kai ego akouga "MARKOPOYLOS"
kai elega mesa moy... gia des epipedo poy exoun ta paidia..
Meta irthe i apogoiteysh...
 

Posted Mon 06 Apr 09 @ 8:06 am
Tora to mono pou menei einai na rotisoun kapoioi....poios einai o Markopoulos.....eleos tha aytoktoniso san ton djpenguin sto allo topic.
 

Posted Mon 06 Apr 09 @ 2:26 pm
ama einai pes mou pote na pame mazi...
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 1:44 am
DJ-PENGUIN wrote :
ama einai pes mou pote na pame mazi...


Tha to kanonisoume otan erthei i stigmi.......xa xa xa
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 3:59 am
syndoma tha erthei i stigmi pistepse me......me tosi sympiknomeni vlakeia pou akoume k vlepoume....xe xe xe
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 4:37 am
Ki egw mazi sas!
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 8:07 pm
apopsis wrote :
Aledjo exeis exelixtei se poly skylos teleytaia.... ti ratsa eisai ?

Loipon otan bgike aytos o Makro-poylo-poylos... ego den to hksera to paloykari, kai douleya se ena club tote...
Oi foitites - me tin super paideia pou exoun- mou zitousan "MaKRopoylos" kai ego akouga "MARKOPOYLOS"
kai elega mesa moy... gia des epipedo poy exoun ta paidia..
Meta irthe i apogoiteysh...


Kati analogo moy exei symbei ki emena, kapoia stigmh erxetai mia na moy zhthsei kommati.
Logw dynaths moysikhs den akoyga kala kai to mono poy katalava htan an mporw na valw beataki ta genethlia.
Egw skefthka oti mallon thelei to happy birthday se kanena remix.
Telika ithele ta genethlia toy mpikakh!
Aytoktoneis meta h then aytoktoneis?
 

Posted Tue 07 Apr 09 @ 8:17 pm
gharkHome userMember since 2009
H konsola genika einai para polu kalh. to monadiko provlima pou antimetopisa k tha ithela na kserw an mporw na to ftiaksw monos mou einai oti to koumpi pou akous to epomeno kommati den kleidwnei sto patima tou etsi wste na sou eleutherwnei to xeri. thes na etoimaseis to epomeno kommati k prepei na kratas patimeno to koumpi sunexeia k parallila na kaneis tis ruthmiseis me to allo xeri, pragma akatorthoto. Ti mporoume na kanoume gia auto?
 

Posted Sat 18 Apr 09 @ 10:37 am
Kalhspera sAs... Arxika Xronia pollaaa....
Eimai new Melos!... e kai oso na nai.. den ta gnwrizw olaa..
8elw ligaki Help..
Exw thn Console Hercules RMX... kai 8elw na ma8w pws mporw na kanw upgrade..
an a33izei ton kopo... kai an gnwrizete poso 8a m kostisei .(peripou)..
Thanks.. Nikos_Trufwnas
 

Posted Mon 20 Apr 09 @ 3:42 pm
Iron09Home userMember since 2009
geia se olous xairomai p vrika auto to forum molis ekana egrafh

EXW MIA SIMANTIKI ERWTHSH

HELLP

xrisimopoiw to vdj gia egrafh radio ekpombwn kai exw ena provlima sxetika me thn fwnh
kai auto einai to eksis
h fwnh m akougete polu xamila se sxesh me thn mousikh
ti borw na kanw giauto

vohthiste me parakalw einai simantiko

euxaristw prokatavolika

vdj for ever
 

Posted Tue 19 May 09 @ 9:54 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
pws exeis syndesei to mikrofwno ? Exeis kapoio ekswteriko mikti, konsola klp.?
 

Posted Tue 19 May 09 @ 4:18 pm
kalimera sas mia voh8ia paides eixa ean lapto acer to agorasa ton perasmeno mina sinfoma me tis ryumisis poy exete ypodiksi tis exo kani oles to problima einai oti kolaei to tragoydi kai kani orismena pidimata oxi panta pira kai hub me trofodosia pali ta eidia anagkastika na doso to lapto ayto kai na paro allo pali to eidio problima to dokimasa to programa se allo lapto kai epze kanonika ti ginete mipos 3eri kani sos sos kai se stauero pc pali pezi kanonika ean 3eri kanis na moy ph 8a toy eime ypoxreos h ean meni a8ina naer8i na to doyme mazi sas eyxaristo ek ton proteron
 

Posted Tue 26 May 09 @ 10:17 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
poia ekdosi vdj exeis?
 

Posted Wed 27 May 09 @ 6:31 am
aledjo wrote :
poia ekdosi vdj exeis?

.....Kai genikotera enimerose mas gia olon ton eksoplismo sou (sundeseis texnika k.l.p) , texnika xaraktiristika & tou laptop , kai poies oi rythmiseis sto virtual , kai opos leei kai o aledjo , kai poia ekdosi , kai an einai original H ekdosi , gia na doume pos mporoume na se voithisoume.

 

Posted Wed 27 May 09 @ 7:03 am
paidiai exo 5.7 atomix virtual dj ean menh kanenas a8ina me to asimioto fisika na paw na ton paro kai na ton ksanapaw piso to email moy einai argirisdj@hotmail.com na toy doso to koinito moy na ta poyme eyxaristo poli
 

Posted Thu 28 May 09 @ 10:23 am
5.7 ekdosi original virtual d.j DEN YPARXEI!!!
Ara milame gia krakarismeni k.l.p k.l.p
Esto ki etsi an kai den egrapses kanena texniko stoixeio apo ayta pou sou eipa , se genikes loipon grammes sou leo oti einai thema rythmiseon apo to perfomance kai an exeis kai karta ixou eksoteriki H controller , tote theloun ki ayta tis rythmiseis tou.
Tora to poies rythmiseis kai pos , se mia ekdosi pou den yparxei , ti na sou po?
 

Posted Thu 28 May 09 @ 10:38 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
mallon tha enoei ti 5.0.7
 

Posted Thu 28 May 09 @ 12:30 pm
aledjo wrote :
mallon tha enoei ti 5.0.7


Nai mporei , alla kai pali vre aledjo , me toses liges plirofories , pos na ton voithisoume to paidi?
 

Posted Thu 28 May 09 @ 1:53 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
meargirisdj wrote :
kalimera sas mia voh8ia paides eixa ean lapto acer to agorasa ton perasmeno mina sinfoma me tis ryumisis poy exete ypodiksi tis exo kani oles to problima einai oti kolaei to tragoydi kai kani orismena pidimata oxi panta pira kai hub me trofodosia pali ta eidia anagkastika na doso to lapto ayto kai na paro allo pali to eidio problima to dokimasa to programa se allo lapto kai epze kanonika ti ginete mipos 3eri kani sos sos kai se stauero pc pali pezi kanonika ean 3eri kanis na moy ph 8a toy eime ypoxreos h ean meni a8ina naer8i na to doyme mazi sas eyxaristo ek ton proteron


me tin Limited Edition sta kanei auta ta kolpa?
 

Posted Thu 28 May 09 @ 3:46 pm
re paidia eimai kainourios edw kai 8a i8ela mia boi8eia gia na ma8w ta arxika!!! pws mporw na katevasw to kwlo serial number gia na kanw free download??? opoios mporei as steilei mia apantisi... thnx gia tin katanoisi filarakia!!!
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 5:48 am
58%