Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 24

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

aledjoPRO InfinityMember since 2005
serial number sou dinoun an agoraseis to programa
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 6:01 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
file mou to diko sou serial number tou programmatos tha to apoktiseis otan tha agoraseis to software apo to site, kai tote tha eisai se thesi na katevaseis oti theleis apo to site san Pro User kai vevaia free updates (min to ksexname, den to synantame kai poly syxna se softwares).
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 6:02 am
thnx re palikaria... to serial 8a einai panw sto paketo e???
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 7:14 am
a, kai peite mia pws kaneis add friends!!!!
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 7:26 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To VirtualDJ pwleitai mono se download morfi, ara to plirwneis me karta, to katevazeis kai sou stelnoun to serial number. An thes nte kai kala na pas se magazi kai na to agoraseis (ligo akrivotera) pas se kapoio magazi pou poulaei proionta Numark kai agorazeis to Numark Cue (einai akrivws to idio software me alli emfanisi).


An thes na kaneis Add kapoion user as friend klikareis panw sto username tou kai otan sou anoiksei i Home Page tou (an exei) exei ena mple anthrwpaki pou leei Add as a friend.
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 5:53 pm
An kai xrhsimopoiw to virtual dj edw kai polyyy kairo meta apo format tou laptop ksanaeftiaksa tis syntomeuseis apo thn arxh....
Exw faei omws ena skalwma, kai den mporw na thymhthw ti syntomeush prepei na ftiaksw outws wste otan pataw to play/pause na mhn allazei to pitch tou tragoudiou, na mhn ginetai reset sto tragoudi dhladh...

An mporousate na me vohthisete tha sas euxaristousa poly...
 

Posted Wed 17 Jun 09 @ 4:17 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Sta Options tou VirtualDJ na valeis to "Pitch Rset on Load" Disable.
 

Posted Wed 17 Jun 09 @ 5:19 pm
Dystyxws file mou oute etsi ginetai, to dokimasa...

Gia na sas to dwsw na to katalavete kalytera...
Fortwnw ena track ston 1o pleyer, anevazw ligo to pitch gia na einai to idio me tou tragoudiou ston allo pleyer kai molis pathsw play to tragoudi gyrnaei sto arxiko tou pitch...

 

Posted Wed 17 Jun 09 @ 11:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Exeis patimeno to Keylock (MasterTempo)
 

Posted Thu 18 Jun 09 @ 6:37 am
paidia kalispera prin 2 xronia eixa agorasei apo thn mediamarked thn konsola dj control mp3 opou mazi eixe ena cd.to provlima einai oti exw xasei thn thiki pou eixe mesa to cd k ayth h thiki eixe to serial number.ti mporw na kanw gia na apoktisw pali to serial number.an den me pisteyete mporw na dwsw ton arithmo tou cdto programma einai to virtual dj 3.1 version
 

Posted Sun 21 Jun 09 @ 5:57 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
@kwstas27 dystixos tora de ginetai tipota.
an eixes kanei register to serial tote tha mporouses...

dokimase ti trial ekdosi
 

Posted Sun 21 Jun 09 @ 6:20 am
oxi den eixa kanei register tote vlakeia mou all k pali to cd den mporouse na to exei mesa??diladi twra nagkazomaste na agorasoume to programma mono k mono gia to serial number????
 

Posted Sun 21 Jun 09 @ 6:24 am
paidia katevasa thn trial version alla den mporw na thn sigxronisw me to dj control mp3 ti prepei na kanw??
 

Posted Sun 21 Jun 09 @ 12:15 pm
8a pas config->mappers kai 8a tin epile3eis apo to menu pou dixnei tis sundedemenes syskeyes. (apo proepilogi grafei keybord)
 

Posted Sun 21 Jun 09 @ 2:16 pm
synadelfoi kalispera.eimai k ego kainourios me to virtualdj5.2.2 exw laptop me vista k eno katevasa apo to forum ena arxeio language gia ellinika den ekane tipota.ekana k tis allages stin regedit alla pali tipota.ti allo mporw na kanw???
 

Posted Mon 22 Jun 09 @ 4:57 pm
paidia exw to mk2 kai exasa to cd me to install (drivers,virtualdj) pou mporw na to vrw? to exei kaneis? thnx
 

Posted Tue 14 Jul 09 @ 9:39 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Drivers mporeis na katevaseis apo to site tis hercules. To VirtualDJ Console Edition omws pou sunodeue tin konsola xreiazetai serial number pou itan panw sto CD.
 

Posted Tue 14 Jul 09 @ 10:03 am
nai katevasa alla me ta neotera virtual den mou leitourgei swsta.ase exw ksenerwsei apisteuta 3 fores to exw xrhsimopoihsh. menw peristeri... den antigrafete auto to cd an mporw na sunantei8w me kanenan na mou to dwsei. sthn ousia mou einai axristo kai sth telikh 8a to spasw!!!!!!
 

Posted Tue 14 Jul 09 @ 11:19 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Oxi na min to spaseis, na to pouliseis ama sou einai axristo opws les. Apodeiksi agoras mipws exeis kratisei?
 

Posted Tue 14 Jul 09 @ 11:28 am
re man mou einai axrhsto sthn ousia sthn katastash pou einai twra!!!!
exw apodei3h agoras.. 199E apto naka. 3erw mlk ekana alla viazomoun!!!
an vrw to cd ....to goustarw kai 8a to krathsw giauto to phra!!!
 

Posted Tue 14 Jul 09 @ 12:50 pm
60%