Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Music management - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Παιδια το υπαρχον συστημα διαχειρησης του VDJ, τουλαχιστον για ραδιοφωνικη χρηση ειναι λιγο....αρχαιο...

Δοκιμασα διαφορα προγραμματα αλλα...ολο φρου φρου και αρωματα.

Εχετε να προτεινεται κατι για δημιουργια playlist και γενικα music management. Δεν μιλω για εξωφυλλα και αστερακια, αλλα για κατι που δουλευει.
 

Posted Sun 05 Aug 07 @ 12:08 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Dokimase to MediaMonkey.
 

Posted Sun 05 Aug 07 @ 1:05 pm
Νομιζω το ειχα δοκιμασει. Το βασικο προβλημα που εχω ειναι οτι μεσα απο τοσα κομματια, πρεπει εγω να θυμαμαι τι επαιξα χτες/προχτες, μιας και δεν εχει καμια ενδειξη για το ποτε εβαλες τελευταια φορα το ιδιο κομματι, ωστε να αποφευγεις τις συνεχεις επαναληψεις..
 

Posted Mon 06 Aug 07 @ 2:27 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Perimene to vdj...(next version), etoimase tin pistotiki soy karta..
 

Posted Mon 06 Aug 07 @ 3:19 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ox ox apopsis me kaneis kai anatrixiazo me auti ti dilosi pou ekanes....
 

Posted Mon 06 Aug 07 @ 4:07 pm
gpanosHome userMember since 2006
Emperor koryfaio me diafora gia tin douleia pou thes einai to Jazler to opoio malista to exei ftiaksei ellinas.
www.jazler.com
 

Posted Mon 06 Aug 07 @ 6:34 pm
ri3e kai mia matia sto sam 2 alla kai egw sou lew perimene thn next version kai blepeis
 

Posted Mon 06 Aug 07 @ 7:08 pm
ma de thelo to jazzler, elpizo i epomeni version pragmatika na ferei tin epanastasi sto music management, idi eida oti balane column gia harmonic mixing..gia na doume
 

Posted Wed 08 Aug 07 @ 11:16 pm
μετα το preview video του VDJ 5.0 νομιζω οτι ειναι πλεον το απολυτο προγραμμα και θα με καλυψει στο music management...αντε να δουμε ποτε θα ερθει!
 

Posted Fri 17 Aug 07 @ 10:22 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
mexri tora ITAN to apolyto programa gia Djing.... tora egine kai gia radio management!
ti allo exei seira?
 

Posted Fri 17 Aug 07 @ 10:25 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
na kanei kafedes, kai na bgazei bolta to skylo...
(sti version 6)
 

Posted Fri 17 Aug 07 @ 11:18 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis plaka plaka exo kapoies idees gia tis epomenes ekdoseis.
pos mporo na metafero tis idees mou se autous?
mipos na ftiaxname ena neo topic gia emas tou Ellines kai meta na ta metaferame stous programatistes?
sto allo to forum pou milane gia nees idees, de mporoume emeis (ego toulaxiston) na tous eksigiso ti skeftomai.....
 

Posted Fri 17 Aug 07 @ 11:58 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
apo idees allo tipota, grapse edo.
 

Posted Fri 17 Aug 07 @ 12:48 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
loipon
prota prota einai auto pou eipa sto allo topic, na ginetai me koumpi i allagi tis hercules sta jogs
apo vinyl mode se cdj.
sigoura mporei na ginei!

2) einai kati pou to skeftomai apo tin ora pou akoumpisa to vdj!
otan paizei ena komati kai pame epano sto tragoudi ekei pou to dixnei olo me tis kymatomorfes,
tin ora poy einai ston "aera" to tragoudi auto, otan kanoume deksi klik pio pera apo to xrono pou paizei,
tote paizei akariaia sto simeio pou kaname deksi klik!
otan to afisoume ksanagyrnaei stin arxiki thesi pou to eixame prin patisoume to deksi klik.
to kako einai omos oti me to deksi klik paizei to tragoudi sto "aera"!
pragma pou de to blepo katholou xrisimo! afou de mporume na peirazoume to tragoudi pou paizei ston aera.
i idea mou itan, otan kanoume deksi klik epano se auto to tragoudi, to simeio tou deksi klik na akougetai sta akoustika alla ston aera na akougetai to kanoniko tragoudi.
etsi me auti ti logiko tha mporoume na "mantepsoume" to tragoudi pos tha einai otan ftasei sto simeio pou kanoume to deksi klil....

katalabes?
 

Posted Fri 17 Aug 07 @ 1:20 pm
Λοιπον το παρεγγειλα το VDJ Pro v4.50 να γινω επιτελους "νομιμος", ακομα δεν εχει φανει το email για download...αντε και καιγομαι... χαχα!
 

Posted Mon 20 Aug 07 @ 10:42 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
de mou eipes apopsis, pos sou fainontai oi idees mou?
 

Posted Tue 21 Aug 07 @ 3:35 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
@emperor, tipota akoma ? pes mou na kano mia (epe)rotisi (sti vip-bouli)

aledjo wrote :
de mou eipes apopsis, pos sou fainontai oi idees mou?

Gia to na allazei to jog/scratch, nai nomizo einai xrisimo, mono poy den ksero poso tha asxolithoyn akoma me tin hercules tora poy einai kai i numark..
Tha to proteino pantos me tin proti eykairia.
Gia to deytero an kai fainetai poly eksypni idea, periplekei ta pragmata giati epembainei sto sound routing. Esto kai prosorina to sima apo to deck 1 tha bgainei apo tin eksodo tou deck 2... den einai kalo kai eytyxos blepeis yparxei mia strofi sto vdj pros to pio aplo kai epaggelmatiko.
px, ayto pou zitas ginetai me to na fortoseis kai na akouseis sto allo deck, yparxei epeisis kai to shortcut clone deck, poy fortonei aytomata kai akous.
apla pragmata.
 

Posted Tue 21 Aug 07 @ 4:50 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai ok katalabeno pos to les
alla to exo aporia!
giati to kanan auto me to deksi klik? se ti einai xrisimo?
ego de blepou pouthena ti xrisimotita
 

Posted Tue 21 Aug 07 @ 4:55 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
pistepse me, den einai katholou diskolo! an eixes mk2 tha katalabenes.......
 

Posted Tue 21 Aug 07 @ 4:56 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Einai xrisimo gia ton idio logo poy les alla gia to preview sto idio kanali prin to bgaleis ston aera. kai exei plaka...
I otan den exeis ti na kaneis na paizeis me ayto..
 

Posted Tue 21 Aug 07 @ 5:09 pm
56%