Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 21

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ginesai professional edition user an agoraseis to software VirtualDJ ver 5.2. Apo kei kai pera anevaines experienced, VIP, Ultra VIP klp analoga me ti prosfora sou sto forum, dld voitheia se allous xristes, me ta xronia pou eisai melos tou forum kai vevaia tin teliki krisi tou Atomix Team gia sena.
Oson afora gia auto pou eipes oti theleis na anevaseis ena album, den to katalava alla an ennoeis na anevaseis ena diko sou miksarismeno cd, den exeis para na to anevaseis sto rapidshare kai na dwseis edw sto forum kapoio link.
 

Posted Tue 13 Jan 09 @ 9:31 am
geia sas paidia...
eimai vasika mikros alla asxoloume kai m aresei dj ki ets...
ets xthes agorasa thn konsola (hercules dj control rmx) kai eixe mazi mia limited edition h opoia ein mono gia 20 meres... mporw na kanw kati gia na thn kanw kanonikh ektos vevaia apo to na thn agorasw???? an dn to agorasw tha einai ousiastika axristi h konsola??
mhpws tha mporw na to xrhsimopoihsw me allh ekdosh????
 

Posted Wed 14 Jan 09 @ 2:51 pm
Episima emeis apo edo apo ayto to sait to episimo toy virtual d.j H moni lysi poy mporoyme na sou poume einai na tin agoraseis.
Den yparxei allos tropos na sou poume apo edo.
 

Posted Wed 14 Jan 09 @ 4:54 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Pera apo tin trial 20 imerwn ekdosi tou full programmatos logika mazi me tin konsola prepei na eixe sto kouti kai tin Limited Edition Hercules tou VirtualDJ pou paei ganti stin konsola. EPomenws an den thes na agoraseis tin full ekdosi kaneis douleia me auti. Se kathe periptwsi mporeis kai na tin katevaseis apo edw http://www.virtualdj.com/download/updates.html
 

Posted Wed 14 Jan 09 @ 6:30 pm
ok thanks!
 

Posted Thu 15 Jan 09 @ 6:31 am
a kai kati allo... egw exw thn limited edition...
mporei kapoios na m pei ti na katevasw gia na diavazei ellhnika kai pou na to valw????
 

Posted Thu 15 Jan 09 @ 6:34 am
kalispera paides...agorasa to hercules Dj control mp3 pou eixe mesa to Virtual DJ version 3...ola kala me to programmataki alla exw tn ekshs aporia:
mporw na xrisimopoihsw to hercules dj control kai se kalytero version tou virtual dj? giati to version 3 den exei gia paradeigma to recording function, poly shmantiko...
elpizw se apanthsh sas...adios!
 

Posted Wed 21 Jan 09 @ 6:38 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai douleuei se oles tis ekdoseis arkei na einai full.
se trial de douleuei
 

Posted Wed 21 Jan 09 @ 8:05 am
theed6Home userMember since 2008
Geiasas kai xronia polla..egw exw to eksis problima..exw ena pc me mia karta hxoy 7.1 (onboard) kai mia pci - CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY SE 7.1 kai ayta ta exw syndesh me ena mikti newmark.rythmizw ths kartes hxoy sto virualdj ..kai olla komple dld ksexorizw left-right.se 1-2 lepta h eksodos ths sound blaster arxizei na akoysth enas apesios thorybos ..den ksertw ti na kanw ...exw vista premium sto pc.
 

Posted Fri 23 Jan 09 @ 1:45 am
tha ithela na rwtisw k kati allo: pws mporw na kanw na akougetai to ena deck apo ta hxeia k na akouw sta akoustika ti paizei sto allo deck? kati paizei me karta hxou, sound input kai output alla dn katafera na kanw kati.
btw, exw mac an ayto voithaei kapws
thanx a lot!!!!
 

Posted Tue 03 Feb 09 @ 7:43 am
thanx gia to link!!
exw parei ena aplo splitter gia arxh na to dokimasw, alla otan to syndew sta settings tou hercules mikth gia to sound card mou vgazei tis ekshs epiloges(epeidh exw mac):
internal speakers (built-in output)
Macvide Audio Connector
Built input (aggregated)
ti epilegw?
 

Posted Tue 03 Feb 09 @ 12:58 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ti ennoeis otan epilegeis tin hercules. Pou tin epilegeis? Sto audio config tou VirtualDJ prepei na dilwseis tin karta tou Mac (ena apo ta dyo prwta pou aneferes).
 

Posted Tue 03 Feb 09 @ 6:54 pm
ti mporoume na kanoume gia na valoume to record function sto virtual dj version 4 (h 3 dn eimai sigouros) xwris na xriastei na agorasoume kainourio edition?
 

Posted Wed 04 Feb 09 @ 2:43 pm
kalispera se ola ta meloi...skeftomai na agoraso thn konsola DJ Control Mp3...eimai kainoyrgios dj kai epeidei den exo orexei na grapso ola ta tragoudia mou apo to lap-top se cd..thelo na pigaino sto magazi me lap-top kai tin katallili konsola...mporei i sugekrimeni konsola na me kalipsei??? kai sigekrimena mporo eno paizei to ena tragoudi na akouo to epomeno gia na to etimaso??? eyxaristo polli prokatavolika se opoion me boithisei!!!
 

Posted Wed 04 Feb 09 @ 3:59 pm
Kalhspera se olous ,
Mporeitai oi pio pro na mou peitai ti einai pio kalytero gia thn agora tou virtualdjpro........
na to kanw dowload h na to agorasw sto paketo tou ?
kai an yparxei kapio katasthma edw sthn athina pou na mporw na to vrw kai na mhn xreiazetai na perimenw pote 8a er8ei.
eyxaristw kai perimenw nea sas.
 

Posted Fri 06 Feb 09 @ 9:41 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To VirtualDJ, toulaxiston gia tin Ellada, pwleitai mono mesa apo to site (se download morfi i se paketo). Einai akribws to idio pragma, kalytera katevase to apo to site, kai exeis se merika secs to programma me serial.
 

Posted Fri 06 Feb 09 @ 10:41 am
To VirtualDJ, toulaxiston gia tin Ellada, pwleitai mono mesa apo to site (se download morfi i se paketo). Einai akribws to idio pragma, kalytera katevase to apo to site, kai exeis se merika secs to programma me serial.





eyxaristw gia thn apanthsh !

 

Posted Fri 06 Feb 09 @ 11:36 am
paidia kalispera kai apo mena,ego pira proxthes tin hercules remix apo thomann.de,mesa eixe to teleutaio vdj,to problima mou se mena (den to brika se allon xristi edo) einai oti to tragoudi eno paizei kanei "spasimata",klasmata deut/leptoo dld les kai pas na to kopseis.me mia palia ekdosi (2,4 mou fenetai) me esoterikes kartes den to kanei.mono meso hardware,stin arxi mou fenetai den to ftiaxne,otan ekana upgrade sto pro me 20 days trial apo tote kai meta,to xanagyrisa sto aplo telika alla auto to spastiko to kanei ana 5-10 deyte/lepta se kathe tragoudi,dokimasa oti ixera klp,palia eixa kai alles midi controllers kai me oles eixa kati,parasuta,sbisimo software klp,mporei kapoios na pei kati?mipos xreiazomai tipota?exo XP SERVICE P 3 me 1,5 gb ram,intel p 4 ,3,2 ghz.
*episis eida oti uparxei ena programma RESIZE VDJ,alla ego den mporo na to katebaso,mipos mporei ka[poios na mou to steilei.
thanks
 

Posted Tue 17 Feb 09 @ 1:44 pm
hararhHome userMember since 2009
MOLIS PHRA TO HERCULES DJ CONTROL MP3 ME THN EKDOSH 3.4HOME ALLA OTAN GRAFW STO SKLHRO META APO 15 LEPTA TO PROGRAMMA CRASH-AREI KSEREI KANEIS AN YPARXEI KAPOIA RY0MISH 'H AN EINAI PERIORISMOS TOY PROGRAMMATOS KI AN OXI YPARXEI KAPOIOS TROPOS NA TO DIOR0WSW?
 

Posted Fri 20 Feb 09 @ 12:27 pm
53%