Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 13

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An prospathouses na ta paikseis apo playlist kalws den ta epaize (eixe allaksei to path). An omos den sta epaize apo ton browser, tote ontos den ton goustarei ton Tiesto to VDJ ...xaxax
 

Posted Sat 16 Jun 07 @ 10:45 am
mihaliHome userMember since 2007
exw provlima,ekana reinstall to vDj kai gia na to kanw upgrade prepei na kanw login sto sitem,alla exw jexasei kai login kai password!!opote kai na kanw neo account den exei ousia afu to serial number isxyei gia ena account, ti na kanw?anaktisi mesw e-mail gnt me kapoion tropo?
 

Posted Mon 02 Jul 07 @ 12:50 pm
mihaliHome userMember since 2007
exw megalo provlima...den borw na upgrade-tarw to vDj epidi:
-to ekana reinstall kai exw jexasei login kai password!!
na kanw new account den exei ousia afu to product key einai monadiko kai isxyei gia ENA account
anakthsh mesw e-mail gnt?
 

Posted Mon 02 Jul 07 @ 12:57 pm
mihaliHome userMember since 2007
episis..allo ena prob...(exw gemisei apo afta!)
stin grammi ergaleiwn den m emfanizetai to eikonidio gia allagh rithmisewn...borw na kanw kati gi afto h na allazw tis rythmiseis apo allou..?
 

Posted Mon 02 Jul 07 @ 1:21 pm
grapse sto e-servis link yparxei prin mpeis sto foroum. Ta paidia tha se bohthisoun na pareis mia clean install version kai oxi update. Me auth swse to internal database arxeio kai kane reinstall to vdj

 

Posted Tue 03 Jul 07 @ 12:56 am
mihaliHome userMember since 2007
dld mia aplh anakthsh kwdiku mesw e-mail gia na mhn blekome den gnt?gt to programa dulevei mia xara-ola kala-aplws gia ta updates den borw na kanw kati,.....egw aplh anakthsh thelw...thanx padws
 

Posted Tue 03 Jul 07 @ 9:36 am
nai kai h anakthsh tha einai ok arkei na sou epibebaiwsoun to mail kai to pass.Edw den mporoume na kanoume kati gia to problhma sou
 

Posted Wed 11 Jul 07 @ 7:30 pm
mihaliHome userMember since 2007
thanx dimitri...episis eimai akoma sthn fash ejaskisis mesw hxeiwn 5.1 ypologisti..opote koitaw gia agora kanonikwn hxeiwn(hxeia PA???)(+enisxyth), aplws den thelw na ta parw apo ton naka kai psaxnw katasthmata(oxi online) gia na agorasw....
 

Posted Wed 11 Jul 07 @ 8:21 pm
1)jafnika ena ekana burn apo to Virtual m leei oti to tade kommati exei DRM protection kai apo ekeinh thn stigmh mu leei oti kai ta alla(pou prohgumenws eixa valei kai den eixan provlima) exun DRM protection...
2)psaxnw katasthmata gia hxeia-ektos naka an gnt,,,,
 

Posted Fri 13 Jul 07 @ 10:50 pm
Gia xara se olous..thathela na kano mia erotisoula sxetika me tin agora tou vdj,epidi xrisimopio 2 lap top,thelw na agoraso to programa exo tin dinatotita na to engatastiso kai sta 2 mou lap top i mono sto ena,eyxaristo prokatavolika se opion vriski to xrono na mou apantisi!!!
 

Posted Sat 25 Aug 07 @ 10:45 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Nai mporeis, ef oson ta xeirizesai esy.
 

Posted Sat 25 Aug 07 @ 11:58 am
Eyxaristo apopsis..to "xirizese" exei na kanei me tous kodikous kai to serial tou programatos?Dld ean pao na kano kapoio update kai ta sxetika sto site na exo mono egw i pws...sory ala kathws "beginers'...den exo kai ti sxetiki pira me tin agora enos programatos meso site!!!!Kai kati alo...exei na kanei to ti tha xrisimopiiso tin karta enos filou mou?Ennoo ta stixeia...pezei rolo,pou tha einai diaforetyika me ayta pou kano login edw?
 

Posted Sat 25 Aug 07 @ 7:40 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To programma energopoieitai apo kapoio kwdiko (serial number) pou tha sou dwthei me tin agora. Me auton ton kvdiko mporeis na to egkatastiseis oses fores theleis se opoia PC i laptop xreiastei.
Apo kei kai pera to licence (adeia xrisis) afora ton xristi, gia auto allwste kai tha emfanizetai kathe fora pou tha ksekinas to programma "registered to user@email.gr. An twra to programma den to xeirizesai esy alla kapoios allos typika kai nomika milame gia paranomi katoxi kai xrisi.

Agorazwntas to programma ftiaxneis ena profil opou dineis to serial number kai etsi apoktas tautotita Professional User me ola ta parelkomena pronomia kai kaneis allos den mporei na xrisimopoieisei to diko sou username, password, serial number, giati einai monadika. Kai gia na sto thesw diaforetika, an gia kapoio logo to programma pou plirwseis "perasei" me to diko sou serial number se allo xristi den tha mporei kaneis allos plin esena na labei ta free updates (beltriwseis) pou einai arketa syxna.

Symperasma. Agorazeis to programma to bazeis opou thes alla o xristis prepei na eisai esy. An twra den ergazesai epaggelmatika kai to xrisimopoioun o aderfos sou, o pateras sou, i mikri sou aderfi kai o geitonas-filos apo apenanti den trexei tipota. An m'auto prospathisoun na bgaloun merokamato peran tou enos, exoume problima.







 

Posted Sat 25 Aug 07 @ 10:49 pm
Eyxaristo para poly Dad..isouna arketa safis se ola!!Nase kala!!!
 

Posted Sun 26 Aug 07 @ 1:26 pm
OMEN069PRO InfinityMember since 2006
kalispera paidia evala vdj v.5 se vista ..........ola kala ektos apo greek fonts kai nea skin
piraxsa registry ala tipota .pls kapoia voithia
 

Posted Sun 26 Aug 07 @ 6:26 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
OMEN069 wrote :
kalispera paidia evala vdj v.5 se vista ..........ola kala ektos apo greek fonts kai nea skin
piraxsa registry ala tipota .pls kapoia voithia

einai thema skin, bres ena skin pou na ypostirizei ellinika i peirakse kapoio.
http://www.virtualdj.com/addons/skin.html?id=2214

 

Posted Sun 26 Aug 07 @ 6:33 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
alitheia, afou ftiaksane olokliro browser, giati de balane na ypostirizei kai ellinika?
de nomizo na einai dyskolo, tosa programata to kanoun auto....

apopsis de tous eipes tipota?
 

Posted Sun 26 Aug 07 @ 7:53 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
ayta pou prostethikan den allazoun ton tropo pou emfanizontai ta fonts. Ta fonts exakoloythoun na einai skin elements opos prin, to skin pou xrisimopoio kai ypostirizei ellinika exakoloythei na douleyei to idio kai me to 5.0.
Yparxei mono ena simeio.... otan to artist/title proerxetai apo ta tag... 99% ton periptoseon ta ellinika pernane sosta, exo omos kai merika mp3 poy mallon kati symbainei me tin kodikoselida kai den pernane sosta.
omos to exo dei kai se alla programmata winamp klp..
 

Posted Mon 27 Aug 07 @ 1:17 am
Deo2117Home userMember since 2007
geia sas paidia. exo mia karta ixou 5.1 kai auti tis motherboard (apli). ginetai na valo ton ixo na paizei stin 5.1 kai stin motherboard headphones? dokimasa apo to config->sound setup->outputs: headphones/2cards evala 1i kai 2i kai ta channels. sto master ola kala alla sta headphones mou paizetai mono to aristera tragoudi.. einai logiko auto i kano kapoio lathos? euxaristo poly
 

Posted Tue 04 Sep 07 @ 3:27 pm
gia sas paidia.exw ena provlimataki.polu syxna kollaei to virtual kai sugkekrimena ta grafika tou.giati to kommati sunexizei na paizei.mporei na voithisei kapios?thanks
 

Posted Tue 09 Oct 07 @ 6:43 pm
33%