Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 12

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

oxi file mou...den einai MOUFA opws les.Apla ekana to lathos kai katevasa apo alou to programma kai ekana tin agora apo allou. Allo mail gia tin agora kai allo gia to download kai login. Ok, irtha se epafi kai edwsa ta pliri stoxeia mou. Allwste exw kai to number order poy egine i agora mesw pistotikis. OK.Na eisai kala.
 

Posted Thu 26 Apr 07 @ 12:54 am
file djdad ekana egw lathos diatyposi. To programma doulevei,apla thelw na parw tin license. twra exw tin trial version. einai ayto pou eipes,allo profil,allo mail...ekei ekana lathos. elpizw na mou dosoun lysi.s'eyxaristw kai pali .CHRISTOS.
 

Posted Thu 26 Apr 07 @ 1:16 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
OK. Elpizo na se boithisoun na breis akri.

PS Symbouli gia olous. Krateiste se CD to programma pou tha katebasete, kathos kai to serial number. Yparxei bebaia kai to download center tora pia, pou mas eksasfalizei ameso download opote to xreiastoume, oses fores to xrieastoume, alla o diaolos exei polla podaria.
 

Posted Thu 26 Apr 07 @ 9:15 am
File djdad.Eisai kala? Ok me to provlima. Mou edwsan lysei. S'eyxaristw kai esena kai an se xreiastw edw eimaste.NA EISAI PANTA KALA! CHRISTOS
 

Posted Thu 26 Apr 07 @ 4:18 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Na sai kai sy kala. Kalosorises sto Greek Forum tou VirtualDJ. Oti boitheia xreiasteis eimaste do.
 

Posted Thu 26 Apr 07 @ 4:24 pm
Xaireto to elliniko forum tou vdj...

Paidia exo mia erotisi na sas kano,
Edo kai kana xrono kai asxoloume me auto to eilikrina katapliktiko programma pou mou emathe polla kai ousiastika me ebale mesa ston kosmo twn Dj's...Epeidi omos gia na pw tin amartia mou epesa ston
peirasmo na xrisimopoihsw tin pio "amartoli" ekdosi tou vdj thelo na mpo ston isio dromo
kanontas tin arxi apo to eksis simeio:
Thelo na agoraso tin Hercules Dj Console Mp3,kserete auti xwris tin sound card kathos
to pc pou pira exei epano tin creative x-fi platinum (tin pira idika gia na nioso
ligo pio epagelmatias), kai thelo na matho an i ekdosi tou vdj pou exei einai i 3 h i 2 home editions, kathos pisteuo pws i 3 home edition me eksipyretei pros stigmin mia xara...(kathos i foititiki zoi den afinei perithoria gia parapano exoda opos i agora tou pro.. :-[ )

Episis an den sas kanei kopo mporeite na mou peite apo pou mporo na tin agoraso, dld
an yparxei kapoio sygekrimeno magazi edo stin thessaloniki i toulaxiston
na me parapempsete se kapoio aksiopisto online magazi.

PS: Epeidi opws eipa prin xrisimopoiousa tin "kakia" ekdosi yparxei periptosi
na antimetopiso problimata me tin console kai an nai, yparxei kapoios tropos prolipsis?

Sas eyxaristo prokatabolika...
 

Posted Thu 03 May 07 @ 10:09 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
i Hercules Dj Console Mp3, exei mazi to virtualdj 3.2 home edition!
otan omos to agoraseis kai kaneis register to serial number pou sou dinei, tha apoktiseis dikaiomata home editon edo sto forum kai tha mporeis na katebaseis tin ekdosi virtualdj 3.4 home edition!
i home editon einai limited stia dinatotites tis hercules, diladi de mporeis px na xrisimopoiiseis xp10 i na ti doulepseis xoris ti hercules! i home editon einai ftiaxmeni MONO gia ti hercules console.

oso gia magazia yparxoun polla.

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=6075&catid=304
 

Posted Sat 05 May 07 @ 2:24 pm
Eyxaristo poli file aledjo gia tis plirofories...
Apo ebdomada tha arxizo ereyna agoras kai pithanos na exo tin console mesa stis epomenes
meres.
Thanks again...
 

Posted Sat 05 May 07 @ 3:24 pm
ilias7Home userMember since 2005
kalispera.psaxno sto forum na brw plirofories gia sindeseis me mikti gia proakoustiki kai den briskw.an exei kanenas link na me odigisei kalws,an oxi ,mporeite na mou peite dio koubentes gia tis rithmiseis?
 

Posted Tue 08 May 07 @ 10:50 pm
GEIA SOU ILLIA AN MOY PEIS POIA EKDOSH TOU VIRTUAL DJ EXEIS THA MPORESO NA SE BOHTHISO AKRIBOS.GIATI TO CONFIGURATION PSILOALAZEI ANALOGA ME KAPOIES VERSIONS.PANTOS EINAI POLY APLO
 

Posted Fri 25 May 07 @ 5:25 am
mpolarHome userMember since 2007
Παιδια εχω μια απορια αφου ειναι Ελληνικο φορουμ γιατι γραφεται Greeklish .Δεν μπορουμε ευκολα να σας διαβαζουμε .Ευχαριστω
 

Posted Wed 30 May 07 @ 5:48 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
O kathenas mporei na grafei opos thelei. Ta Greeklish kalws i kakws (mallon to deutero) einai kathieromena se polla forums. Ego apo tin pleyra mou eimai mazi sou, an kai ap'oti blepeis den to prospathw kai idiaitera.
O basikos logos pou ta Greeklish exoun kathierothei einai oti i Digital Orologia pou exei kathierothei epibalei polles enallages sti glossa pliktrologiou kai etsi kapoio theroun pos etsi grafeis pio eukola kai grigora.


PS Mia kai grafeis sti mitriki mas, bale kai kana tono na brisketai xexe
 

Posted Thu 31 May 07 @ 12:12 am
djflyyHome userMember since 2007
pedia kalimera sas,ime neos pextis sto forum ala asxoloume peripou ena xrono me to virtual dj !exw agorasei headphones ,k 8elw na ma8w pws mporo na akuw apo ta headphones to song p pezete sto deck 1 enw to alo deck akuete apo ta megafwna p ine enwmena me ton enisxiti !ta settings m ine mia xara afu stin sound card exw qouandrophonic speakers k sto virtual dj exw headphones+4,1 soundcard!i ekdosi p exw ine i full k ine i 4,2 ,anti na ginete afto p zitw akugete akugonte k ta 2 tragudia taftoxrona enw exw mono to deck1!somebody help me pls..........efxaristw
 

Posted Sat 09 Jun 07 @ 11:50 am
[quote=!i ekdosi p exw ine i full k ine i 4,2 ,[/quote]

den to nomizo...
an einai vale to serial sthn sxetikh selida.
 

Posted Mon 11 Jun 07 @ 9:43 am
geia xara paidia!!

nomizo oti mono eseis mporeite na help se mia isws kai koyti erwthsh...
katarxas paizw erasitexnika me laptop to opoio exei mia eksodo gia headphones...
ekei bazw stereophoniko karfi to opoio kai syndew me ton enisxyth me rca. ta headphones gia na akoyw ti kommati tha epileksw poy sto dia.... ta bazw????????

eyxaristw ek twn proterwn!!!

p.s. exw thn ekdosh 4.2 r1
 

Posted Tue 12 Jun 07 @ 8:05 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
tha xreiasteis mia karta ixou eksoteriki (USB, firewall etc) oste na exeis dyo toulaxiston eksodous (mia gia to sterofoniko kou kai mia gia ta headphones)

Enallaktika mporeis na pas se ena katastima me ilektronika kai na zitiseis ena "spliter" dld ena stereo karfi pou vgazei dyo "pseutostereo" karfia (exei steilei to left sto ena kai to right sto allo) kai etsi na kaneis douleia me ligotera lefta. Auti i lysi omos opos katalabaineis den einai stereofoniki, ara se orismenes periptoseis problimatiki.

Dialegeis kai pairneis.
 

Posted Tue 12 Jun 07 @ 4:17 pm
thnks daddy!!!!
 

Posted Tue 12 Jun 07 @ 4:37 pm
thn kalimera mou!!

re paidia symbainei to exis paradoxo...
kommatia tou dj tiesto pou exw katebasei apo limewire opws epishs kai kommatia tou pou eixa se morfh mp3 den ta diabazei to programma... otan paw na ta kanw drag n drop mou grafei error!!!
kai h plaka einai oti to kanei mono se kommatia apo dj tiesto...
allaksa thesi tou fakelou kai pali ta idia...
mhpws exei symbei kai se kapoion apo sas auto??
alliws ti mporei na symbainei kai MONO dj tiesto den diabazei?


xairetw!
 

Posted Wed 13 Jun 07 @ 9:10 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Epeidi o DJ Tiesto paizei me Traktor den paizei ta tragoudia tou to VirtualDJ.

... plaka kano.

Error grafei to VirtualDJ, otan einai katestrameno to mp3, ara kati symbainei me ta arxeia pou katebases. O Windows Media Player sta paizei?
 

Posted Thu 14 Jun 07 @ 5:46 pm
akou na deis paradoxo...
( o wmp ta paizei )

o fakelos eixe to onoma "dj tiesto"...
ekana metonomasia fakelou se "tiesto" kai kapaki ta epaize ola!!!
mhpws akoma kai to programma den anagnwrizei ton tiesto san dj????

xe xe xe!!!

tous agwnistikous xairetismous mou!!!
 

Posted Sat 16 Jun 07 @ 9:32 am
30%