Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: VirtualDJ 2020 PRO Infinity
γεια σας και χαρά σας! θα ήθελα να ρωτήσω πως θα βρω το συγκεκριμένο αρχείο για download γιατί δεν μου δουλεύει το mac με τις καινούργιες version! VirtualDJ 2020 PRO Infinity ευχαριστώ!
 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 7:55 am
Προχωράς κανονικά με την αναβάθμιση του προγράμματος στην τελευταία του έκδοση και κατόπιν από τις ρυθμίσεις επιλέγεις: Settings -> Options -> Performance -> RealTimeSeparations -> Disable (εάν δεν χρησιμοποιείς καθόλου stems) ή Reduced Quality (εάν θέλεις να χρησιμοποιήσεις stems ver 1.0).
 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 8:55 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
dinos.liaskos wrote :
...γιατί δεν μου δουλεύει το mac με τις καινούργιες version!

Τι ακριβώς δεν δουλεύει και χρειάζεσαι προηγούμενη έκδοση ?

 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 9:23 am
καλήμερα αγαπητέ djdad ! άπλα δεν ανοίγει καθόλου διότι η version λογισμικού του mac δεν υποστηρίζει το πρόγραμμα! γ αυτό ψάχνω την παλιά εκδοσή!
 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 9:42 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 9:53 am
δεν θυμμαμαι ποια εκδοση ηταν ! σιγουρα η πρωτη infinity ! βρηκα καποια εκδοση τελικα στον υπολογιστη αλλα δεν μου δουλευουν ολα τα butons! το mac φοραει την OS X v.10.9.5 και η εκδοση vdj ειναι η v8,4 b5681 .... δουλευουν οι μισες λειτουργίες ! δεν εχω master εξοδο ...δεν εχω monitor ακουστικων ....δεν δουλευουν τα κουμπια monitor του controler! αυτα!
 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 10:08 am
Sorry, λόγω βιαστικής ανάγνωσης, έμεινα με την εντύπωση ότι το πρόβλημά σου ήταν (και εσένα) με τα stems 2.0. Οπότε άκυρη η απάντησή μου...
 

Posted Mon 28 Nov 22 @ 11:29 am
Djdad ....μήπως έχασε τους mapers.? Εσύ τους είχες φτιάξει σν θυμάσαι πρώτος για τη δική μου κονσόλα! Μετά όταν έβαλα το infinity το πρώτο δεν άλλαξε τίποτα! Είχα όμως πανω από χρόνο να τα ανοίξω μ αυτά τα αποτελέσματα που έγραψα ποιο πάνω! Κάθε βοήθεια δεκτή!
 

Posted Tue 29 Nov 22 @ 8:13 pm
Η τελευταία έκδοση που τρέχει σε MAC OS 10.8 και 10.9 είναι η 5630
 

Posted Tue 29 Nov 22 @ 8:25 pm
Θα δω αν την εχω και θα δοκιμάσω! Πάντως αυτή τη version γραφει κατω αριστερά!
 

Posted Wed 30 Nov 22 @ 7:25 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Να ρωτήσω ..

- Γιατί έχεις μείνει στο 10.9 ? Είναι το μοντέλο παλιό και δεν σου δίνει επιλογή για νεότερο λειτουργικό ή είναι επιλογή σου ?

- Για ποόν controller μιλάμε ? Σχώρα με αλλά δεν θυμάμαι, γερνάω :D
Πάντως αν είχαμε φτιάξει μαζί τους mappers, πιθανό να σου είχα δώσει τα αρχεία να τα βάλεις στο /Documents/VirtualDJ/Devices φάκελο, οπότε κοίτα αν υπάρχει κάτι εκεί
 

Posted Wed 30 Nov 22 @ 7:38 am
Update ! Dj dad μαλον και γω γερνάω... ;) είχαν κολλήσει τα input της κονσόλας σε phono mod λόγο ακινησίας και γ αυτό δεν δούλευε πλήρως! Τώρα με μια άλλη κονσόλα που το δοκίμασα είχα θέματα πάλι....αλλά αυτό αφορά αλλο τεχνικό πρόβλημα οπότε θα ανοίξω άλλο νήμα! Η κονσόλα θα παει για ένα services προς το παρόν..... αλλά δεν έφταιγε το vdj ! Ευχαριστώ!
 

Posted Sat 07 Jan 23 @ 1:54 pm