Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: βοηθεια παιδια :( !!!!! - Page: 11

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Oxi min to pas sta 100, tora kindineueis apo alla pragmata. Den ksero posi einai i mnimi sou alla ekei pou to eixes einai kala.
To problima einai oti kapoia arxeia den dinoun sosta ton xrono tous h to vdj den to diabazei sosta.
Gia auto sou eipa na kaneis analyze ta arxeia.
An esy ksereis oti ena arxeio einai 10 lepta kai sto bgazei 80 otan to fortoneis aplos kanto deksi klik >analyze na parei ton sosto xrono kai ksanafortosto. Etsi tha sto fortosei sti mnimi. Allios to programma nomizei oto einai 80 diladi megalytero tou 25 kai den sto fortonei alla to paizei apo ton disko.
 

Posted Mon 16 May 11 @ 3:17 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
ok to ksanapiga sta 25 . ala iparxi tropos na ta kano ola mazi ta tragoudia pou exo analyze na mi t a kano ena ena ??? kai pia mnimi enois ti mnimi exo pou me rotises gia na sou po ?
 

Posted Mon 16 May 11 @ 3:31 pm
apo ta xaraktiristika eida oti einai kali i karta ixou pou pires (exei 96kHZ)... opws eipe kai o djdad omws 8a mporouses na pareis poly kaliteri karta ixou kai me 100 euro kai me ta resta ena kalo mixer i ena cdj...
 

Posted Tue 17 May 11 @ 4:26 am
diarenPRO InfinityMember since 2010
GeorgeProimakis wrote :
apo ta xaraktiristika eida oti einai kali i karta ixou pou pires (exei 96kHZ)... opws eipe kai o djdad omws 8a mporouses na pareis poly kaliteri karta ixou kai me 100 euro kai me ta resta ena kalo mixer i ena cdj...



Afti i sizitisi exi mines pou exi gini file mou. telos panton thnxx gia tin apantisi

 

Posted Wed 18 May 11 @ 1:38 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kalispera pedia !! erotisi giati sto virtual dj den mou vgazi tous titlous tou mp3 i ton kalitexni eno ta exo alaksi ta komatia me programa exo alaksi titlous kalitexni kai ta lipa kai den mou ta vgazi mipos prepi na kano kati sto vdj ??
 

Posted Fri 03 Jun 11 @ 12:15 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Otan les exies allaksei titlous me programma, ennoeis exeis allaksei ta id3tags i ta filenames?

Pigaine sto Config.. Browser kai des deksia tis epiloges pou exei, analoga me to an exeis enimerwmena ta id3tags
 

Posted Fri 03 Jun 11 @ 12:17 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
nai exo alaksi tags . kai sto virtual enimeromeno inai
 

Posted Fri 03 Jun 11 @ 12:22 pm
http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/...les/art-PAH334

καλησπερα!γεια σε ολους θα ηθελα να με βοηθησετε ειμαι λιγο ασχετος με ηχεια και απο λιγο που εχω ψαξει μου αρεσαν το συστηματακι απο πανω!!!!ειμαι dj se εκδηλωσεις....οχι επαγγελματιας!αλλα θελω να γινω και θελω να αγορασω εξοπλισμο.παιζω με virtual dj....

πειτε μου καμια προταση μεχρι 1500 ευρω!!!!αυτη σας αρεσει;


http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/...les/art-PAH334


ΓΙΑ εκδηλωσεις 200-300 ατομων!!!!!

προτεινετε μου κατι σε αυτα τα χρηματα!!!!!2 ηχεια και ενα sub ειναι καλα πιστευω!
 

Posted Fri 16 Sep 11 @ 8:15 am


(Old topics and forums are automatically closed)