Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: βοηθεια παιδια :( !!!!! - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

diarenPRO InfinityMember since 2010
Lipon simera epeza se ena aravona kai se kapia fasi arxisan ta traagoudia na peksoun san na itan halazmena den mporo na to eksigiso pos :( kai meto pou ezvisa to virtual dj to ksananiksa liturguse kanonika :( den mporo na katalavo ti ftei mou to exi kani kai ales fores afto. pitemou sas parakalo ti ftei ftei i karta ixou tou lap top i kati alo :( plzzzz
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:23 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
poia karta ixou exeis?
exeis balei kanena controler?
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:28 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
den ksero ti karta ixou exi o ipologistis opos to agorasa apo plesio kai den ksero ti exi pos mporo na dw ti karta ixou exo ?
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
a enoeis oti douleueis me tin ensomatomeni karta ixou tou laptop e?
malista....

isos na ftaiei i karta ixou
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:39 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
nai me ti karta ixou pou exi to lap top les na ftei afto ? giati ego 8elw na paro tora dio ixia energa jbl kai thelo na paro kai karta ixou eksoteriki ala den ksero kai pola apo eksoterikes kartes kai den ksero ti na paro
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:41 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
controler exeis i paizeis me to pontiki?

exo pantos gi'auti ti douleia tha proteina tin hercules rmx
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:55 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
me pontiki pezo exo sini8isi me pontiki den mporo alios
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 1:58 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
voi8isteme pedia sas parakalo na ftiakso afto to provlima pou exo pitemou ti ftei ? gia na ksero plzzzz
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:15 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
tha prepei na prospsathiseis na perigrapseis kalytera ton oro "xalasmena".

Pigainan se diaforetiko tempo?. Eixes parasita? Eixes diakopes (drop outs)? Itan synexomeni i paramorfwsi i me diakopes? To software eixe apokrisi ? Sto ekane se panw apo 1 kommati? Ksekinise siga siga na xalaei ka meta tou dwse na katalavei? Paratirises an i katanalwsi cpu itan psilotera apo to synithismeno? Eixes alla programmata anoikta ekeini tin wra.? O mpoufes itan kalos? ..lol asto to teleutaio ...axaxa
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:15 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
xaxaxaxax lipon epidi den ksero kai kala elinika den ixa ala programata anixta ektos apo to virtual dj lipon mou to ekane se dyo tragoudia meta eklisa to virtual to ksanaaniksa kai den moou to ksanaekane omos afto mou to exi kani kai ales fores prin agoraso to vdj gnisio . den mporo na sas to eksigiso pos kani to tragoudi :(
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:21 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
file mou an exis akousi pote kanena tragoudi se kaseta kseris tis kasetes palia kai otan pianotan i tenia kai xalagai to tragoudi an sou exi tixi pote afto to pragma lol pos na to eksigiso aliosfile mu xaxaxax
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:30 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
koita, yparxei vevaia periptwsi na einai i karta ixou. Kalou kakou dokimase na epanegkatastiseis tin karta ixou, des episis an yparxoun neoi drivers.
Yparxei omws kai i pithanotita, afou xrisimopoieis pontiki kai pliktrologio na exeis kanei assign se kapoia pliktra tou keyboard kapoies leitourgies kai tin wra pou nomizeis oti eisai sto search, na patas pliktra kai na min eisai sto search kai to vdj na kanei kapoia actions..katalavaineis ti thelw na pw. Yparxei tetoia periptwsi ? dld to provlima arxise as poume otan esy epsaxnes kapoio kommati mesw keyboard?

Genika prepei na apomonwseis to provlima. Dld otan tha sto ksanakanei, prospathise na mi se piasei panikos dapanise merika akoma deuterolepta kai des kapoia pragmata kai simeiwse ta. Opws tin katanalwsi cpu, poia tragoudia evales, ti ekanes ekeini ti stigmi, des an sto kanei kai sto allo deck..klp

Grapse episis ti mixanima exeis (xaraktiristika, karta ixou) kai ti rythmiseis exeis valei sto config (performance, audio setup)
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:30 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
ekini ti stigmi den ekana tipota xia vali to komati na peksi kai akouo afto to provlima meta apo afto eklisa to vdj kai to ksana aniksa epeze kanonika. ta mixanimata mou exo ena lap top turbox enan enisxiti dyo ixia kai mia eksoteriki karta ixou gia ta akoustika. den gnorizo ti karta ixou exi to lap top . vasika egw tora thelo na paro opos ipa kai pio pano dyo jbl ixia energa kai mia karta ixou eksoteriki . giati apo ti katalaveno kai gw nomizo oti ftei i karta ixou tou pc
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:42 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
vlepo tora tis ri8misis kai exo 3 edw to ena lei hxeia , psifiakos ixos ( S/PDIF ) , nvidia hdmi output afta inai kai apo ti vlepo to exo vali sto proto pou lei hxeia .
 

Posted Sun 21 Nov 10 @ 2:47 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
 

Posted Mon 22 Nov 10 @ 12:28 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Edwses polla. Tha kaneis vevaia tin douleia sou.

An tin theleis mono gia djing, tha mporouses na dwseis to 1/3. Me ta idia lefta epairnes tin NI Audio8 kai resta gia pitses.

H karta auti apeuthynetai gia studio recording.

Stis kartes ixou tha prepei na prosexete poly to thema drivers. Dld an gia to leitourgiko pou xrisimopoieite yparxoun statheroi drivers gia tin karta ixou. Ena search episis sto google se vgazei apo polla dilimmata.
 

Posted Mon 22 Nov 10 @ 12:34 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
diladi afti den inai kai toso kali ? den aksizi ta lefta ?
 

Posted Mon 22 Nov 10 @ 12:45 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Koita, den gnwrizw na sou pw gia tin poiotita tou ixou tis. Oi perissoteroi vasizomaste sta reviews kai stis apospseis tritwn. Apla sou eipa oti gia djing se auta ta lefta ypirxan kalyteres kai apodedeigmena kalyteres lyseis.

Episis na pw oti to Plaisio den fimizetai gia tis kales times tou.
 

Posted Mon 22 Nov 10 @ 12:47 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kita tora den me pirazi kai poli ta lefta pou edosa toulaxiston nae kalo afto pou perno na kano ti doulia mou afto me endiaferi pio poli ego piga eki me rotisan gia pio pragma to 8es tous ipa pezo mousiki kai mou diksan mia me ta misa lefta tous ipa oti 8elo kalitero kai mou protinan afto mou ipan oti inai epagelmatiko tora o 8eos voi8os lol
 

Posted Mon 22 Nov 10 @ 12:50 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Vasika piges se lathos magazi..lol

Epanalamvanw den gnwrizw tin karta, mporei na exei super ixo.
 

Posted Mon 22 Nov 10 @ 12:54 pm
10%