Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 6

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 4:42 am
No ja hvala ti ane bom probau zrihtat čeprou sedaj kar sem nahitro sprobau da nebo nč:-S... upam da bom pogruntau drugače pa use eno hvala;-)..

Lp.
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 2:41 pm
Rešeno:D...Sedaj me pa zanima če mogoče kdo ve kako bi jaz zdei v v predzadnji verziji ki sem jo dobil ,ampak nikjer ni mape z efecti in sedaj me zanima kam ji jaz druge efecte dal da bi to delalo v programu?

Lp.
 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 2:01 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Predzadnjo verzijo? dobil? nevem če je dobro da se hvališ da si jo "dobil" ;) Bolj primerno bi jo bilo kupit...
 

Posted Sun 14 Jun 09 @ 5:43 am
No ja dobil...ja tkoi bi kupu če bi blo fonančno sposobno sam nini...bo pa treba ja če mislim kai

Lp.
 

Posted Sun 14 Jun 09 @ 6:53 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Glede na to da imaš console verzijo, imaš upgrade na pro ceneje.
 

Posted Mon 15 Jun 09 @ 3:24 am
bsrebotHome userMember since 2009
Lepo pozdravljeni!

Sm nov,tako da če je bila tema že načeta se opravičujem!!! Imam problem,in sicer......uporabljam Netbook MSI U90X-037EU,Virtual DJ v5.0.7 in BCD 3000.Vse lepo in prav ko pa nekaj časa vrtim musko, mi zašteka, tako da moram program na novo zagnati.Ostalo deluje normalno(prenosnik in mešalna).
Dobil sem nekaj nastavitev za ''prenosnike+BCD3000'' vendar to deluje samo v primeru uporabe programa Tra....!!!

Plese heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!

Hvala
 

Posted Thu 18 Jun 09 @ 3:07 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
bsrebot wrote :
Lepo pozdravljeni!

Sm nov,tako da če je bila tema že načeta se opravičujem!!! Imam problem,in sicer......uporabljam Netbook MSI U90X-037EU,Virtual DJ v5.0.7 in BCD 3000.Vse lepo in prav ko pa nekaj časa vrtim musko, mi zašteka, tako da moram program na novo zagnati.Ostalo deluje normalno(prenosnik in mešalna).
Dobil sem nekaj nastavitev za ''prenosnike+BCD3000'' vendar to deluje samo v primeru uporabe programa Tra....!!!

Plese heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!!!!

Hvala


Pozdrav, najprej povej če uporabljaš verzijo "z interneta" :) ker bo verjetno to problem.
Potem preveri driverje na mašini, če imaš XP poglej pod moj blog, boš najdu kako optimizirat XP za virtuala.

lp
 

Posted Mon 22 Jun 09 @ 2:33 pm
oj js mam uprasanje, sem zlowdu trial verzijo virtual dj 6 iz uradne strani, in ko zalavfam mi dela prblizno 20 sec, in potem mi vrze ven in mi napise "Protection Error 8 please contact http:/www.virtualdj.com/contact/ "

in napisu sm ze mail tukej na contact, pa ni blo se odgovora, a ma kdo kksn nasvet, mislm ce kdo ve kaj je narobe...(ne dela mi ne na windows xp ne na windows vista in na windows 7 ne) ampak samo na enem kompu ne dela, na drugih mi pa dela normalno.
kje bi bla napaka?
 

Posted Mon 29 Jun 09 @ 9:48 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Nebi vedu kaj pomeni protection error 8. Preisci malo forum, lahko da kje kaj pise. Drugace pa niso ravno hitri za odgovorit na tisti mail, tko da pocakaj se malo.

Ce zasledim kaj ta napaka pomeni, ti sporocim.

lp
 

Posted Mon 29 Jun 09 @ 2:03 pm
Imam težavo!! mam
Herculesov dj console Rmx vendar mi z virtual dj programom ne dela v real time :( Kako lahko to popraivm. Zamik je pribižno 1/4 sekunde
 

Posted Mon 04 Jan 10 @ 6:25 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Za to je lahko vec dejavnikov krivih. Od specifikacij racunalnika, do usb vrat, driverjev za komponente racunalnika ali kontrolerja, obremenjenost racunalnika ali celo virus. Nekaj nastavitev je v nastavitvah VDJ, nevem pa katero verzijo imas oz. si dobil s tem kontrolerjem. Jaz bi najprej testiral na svezem windows-u z zadnjimi driverji in vsaj 512 ram-a.

lp
 

Posted Thu 21 Jan 10 @ 12:11 pm
pozdravljen.jaz bi rad kupo vritual dj na obroke na diners .je sploh v sloveniji kakšna trgovina da lahko kupim na obroke..


lp.dj sasha
 

Posted Sun 10 Oct 10 @ 4:46 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Caw, sem precekiral in ne obstaja. Prek neta lahko v enem znesku nabavis. To je to..

Kot vidim pa neko verzijo VirtualDJ-a ze imas a ne? Lahko jo nadgradis na pro za 37.31 €

http://www.virtualdj.com/buy/index.html

lp
 

Posted Mon 01 Nov 10 @ 2:30 pm
zdaj sem komaj vido da lahko plačujem z maestro tak da to sploh ne bo problem...

hvala...
 

Posted Tue 02 Nov 10 @ 1:03 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
ok :) naj ti VirtualDJ fajn služi :)
 

Posted Tue 02 Nov 10 @ 1:14 pm
jakacarHome userMember since 2010
pozdravljeni,zanima me kako bi prikljucil gramofon na virtual dj in kje ga lahko dobim.





Lp
 

Posted Sat 27 Nov 10 @ 7:12 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
jakacar wrote :
pozdravljeni,zanima me kako bi prikljucil gramofon na virtual dj in kje ga lahko dobim.





Lp




Pozdrav :)

Za priklop gramofona na VDJ potrebuješ original PRO verzijo programa.
Kupiš jo tukaj.

Potem pa v nastavitvah nastaviš vse ostalo. Gramofone priporočam rabljene za začetek, preglej oglase na internetu.

lp

 

Posted Sun 28 Nov 10 @ 11:23 am
..
 

Posted Thu 23 Dec 10 @ 7:56 am
Zdravo. Uporablam BCD 3000 in mi na virtualu dj 6.0.7 zamrzne in morm program nanovo zagnat če hočm kej delat in potem spet zamrne .. mam pa WIN 7 64 bit.. en mi je predlagov naj na devic manager une USB root hub obklikan da comp nemore ugasnt teh al kuga in mi še zmer nedela prooosm help! hvala !
 

Posted Wed 26 Jan 11 @ 2:36 am
61%