Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Beginners only, Νεοι Virtualdj.: Για κανόνες, Info & FAQ στην πρώτη σελίδα - Page: 35

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Kalhspera sthn parea. Eimai neos sto forum (kai sxetika neos sto djing) kai psaxnomai gia e3oplismo. Exw loipon kapoies apories. Exw katalh3ei sto Mixtrack kai dn mporw na apofasisw anamesa sto aplo kai to Pro. Den exw karta hxou kai prepei na agorasw. Den mporw omws na apofasisw an prepei na dwsw ta extra Euro kai na parw to pro pou exei enswmatomenh karta hxou 'h na parw to aplo kai na agorasw mia sxetika f8hnh karta hxou. Skopos mou gia thn wra einai na paizw se parties kai sto spiti mou. An as poume parw to aplo mixtrack, meta me mia aplh eswtwrikh karta hxou (PCI?) 8a eimai kallumenos apo apodosh? Ti einai kalutero, eswterikh (PCI) 'h e3wterikh (USB?).
Auta.
 

Posted Mon 06 Dec 10 @ 11:06 am
kaneis?
 

Posted Tue 07 Dec 10 @ 6:36 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den gnwrizw na sou pw gia tin poiotita tis kartas ixou tou Pro. Gia mena tha itan kalytero na pareis mia USB karta ixou (san tin Maya44USB) wste na mporeis na tin xrisimopoieis kai se laptop. Controller pare opoion sou kanei klik.
 

Posted Tue 07 Dec 10 @ 7:55 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Apo tin alli einai poly wraio epeisis na ta exeis ola me ena usb kalodio mono.
 

Posted Tue 07 Dec 10 @ 8:35 am
Euxaristw gia tis apanthseis. Telika 8a parw to Pro gia na ta exw ola mazi se mia konsola, boh8a sto mobility.
 

Posted Tue 07 Dec 10 @ 9:49 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
oraia, perimenoume review otan to pareis opos synithizetai se ayto to forum,..
 

Posted Tue 07 Dec 10 @ 9:55 am
Ok, hdh exw epikoinwnhsei me kapoia katasthmata pou parolo pou den to exoun amesa, skopeuoyn na to feroun kai malista se kalh timh.
 

Posted Tue 07 Dec 10 @ 2:53 pm
s8enisHome userMember since 2010
EGW PANTWS MWLIS AGORASA TO MIXTRACK ME EXTRA KARTA HXOU THN AUDIO 2DJ NATIVE INSTRUMENTS GIATI H DIAFORA HTAN MONO 50 E KAI SIGOURA EINAI PIO KALH APO THN BUILD-IN TOU PRO.
 

Posted Thu 09 Dec 10 @ 6:05 am
Apo pou too agorases, gt se duo magazia pou rwthsa 8a feroun to Pro mesa Iannouariou kai to aplo mallon mesa stis giortes..
 

Posted Fri 10 Dec 10 @ 12:45 pm
Exw lalhsei apo tis toses epiloges sthn timh tou Mixtrack Pro. To exei kaneis na grapsi kana review? Gnwmes gia thn Hercules DJ console Mk4? To mp3 e2 8a xalasei 'h einai gero? Behringer? Steel kai karta hxou konta sta 250euro mazi ginetai? Polles apories, kathe bohtheia euprosdekth...
 

Posted Wed 15 Dec 10 @ 4:42 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
gt dn perneis tin RMX?
 

Posted Wed 15 Dec 10 @ 6:25 am
h RMX einai out of budget. Gia autes pou anaferw parapanw ti lete? Genika to budget einai max 250.
P.S.:An h shzhthsh 3efeugei off topic, peite to.
 

Posted Wed 15 Dec 10 @ 2:40 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
ego pantos tha sou protina na pareis kati kalo k dokimasmeno...
 

Posted Wed 15 Dec 10 @ 3:22 pm
 

Posted Thu 16 Dec 10 @ 11:27 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Kai oi 2 konsoles einai poly freskies. Kane kalytera ena google search, ekei tha vreis review.
 

Posted Thu 16 Dec 10 @ 11:31 am
gia sas...an mpori kapios na me boithisi.....doyleyw to 5.2 version....ola kala ...ebala tin version 7 ala den moy diabazei ta tragoydia kai ta cue....eiparxei lisi?
 

Posted Mon 20 Dec 10 @ 11:17 am
....kaneis?
 

Posted Tue 21 Dec 10 @ 10:03 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
File mou ayto pou rotas den einai eykolo na apantithei kai den mporeis apla na les exo tin tade version kai meta ebala tin tade, giati aytes tis versions den tis briskeis sto dromo, alla tis agorazeis apo edo:
http://www.virtualdj.com/buy/index.html
Prepei na eisai pio safis, an theleis na pareis mia apantisi.
 

Posted Tue 21 Dec 10 @ 11:41 am
gia s file moy malon den mpwro na ekfrasto sto xarti........eimai epaggelmatias dj......2 xronia peripoy ergazome me to virtual dj version 5.2 pro to opoio an den kanw lathos krataei ola ta cue k alla sto skliro disko.....me tin version 7 pro ti ginete tha moy ta anagnorisei? i tha ta blepei ola san nea? ayto me endiaferei.....
 

Posted Tue 21 Dec 10 @ 12:26 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

Posted Tue 21 Dec 10 @ 2:04 pm
88%