Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Macbook pro η air m2?
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Ήρθε η ώρα για να αναβάθμιση από 2017 σε m2.... ερώτηση 1η... pro η air και 2η... για να δουλέψω επιτέλους και εγώ τα stems πρέπει να έχει οπωσδήποτε 16ram? Έψαξα διάφορες ερωτήσεις εδώ μέσα ο κάθε ένας λέει τα δικά του δεν έβγαλα άκρη... και διάβασα για ένα πρόβλημα που έγραψαν πολλοί για το ότι κάνει ένα lag όταν είναι ανοικτό το wi fi...
Να πω την αλήθεια έχω αρκετό άγχος αν πρέπει να κάνω αυτήν την αγορά ή να μείνω εκεί που είμαι.με το 17 .... βέβαια με της αναβάθμισης κάποτε θα σταματήσει και αυτό όπως με του 12 που έχω.
 

Posted Sat 06 Jul 24 @ 12:07 am
κάνει ένα lag όταν είναι ανοικτό το wi fi...
Εχει διορθωθεί αυτο .
 

Posted Sat 06 Jul 24 @ 6:21 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Ξέρω ότι αυτό το θέμα έχει ανοίξει 100 φορές και άρχισε να γίνετε κουραστικό σε εσάς... γιαυτό μόνο μια τελευταία ερώτηση αν έχετε χρόνο και θέλετε να μου απαντήσετε.
Macbook pro m2 8 ram
Η mac air m1 16ram?
Στα λεφτά που έχουν 1490 μπορώ να διαθέσω μόνο για αυτά τα δύο μοντέλα.
Να συμπληρώσω ότι ψάχνω με 512 ssd δεν θέλω να πάρω πάλι με 256 είμαι πολύ στο όριο με τα τραγούδια και δεν θέλω να παίζω με εξωτερικό δίσκο.

Και μόλις βρήκα έναν mac air m2 16ram στα 1800 περιπου που ιιιισως να μπορέσω να τον πάρω... αλλα θέλω την γνώμη σας μην δίνω άδικα λεφτά
 

Posted Sat 06 Jul 24 @ 12:50 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Τα 8GB RAM είναι λίγα για τα σημερινά λειτουργικά, ίσα που αναπνέουν. Επομένως 16GB και από κει και πέρα οτι καλύτερο μπορείς να αγοράσεις σε επεξεργαστή.

 

Posted Sat 06 Jul 24 @ 1:21 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
djdad wrote :
Τα 8GB RAM είναι λίγα για τα σημερινά λειτουργικά, ίσα που αναπνέουν. Επομένως 16GB και από κει και πέρα οτι καλύτερο μπορείς να αγοράσεις σε επεξεργαστή.



Ευχαριστώ! Άρα να βάλω το χέρι βαθιά στην τσέπη 😁 με τον air m2 16ram θα ειναι οκ η να δω για κάτι πιο καλό?
 

Posted Sat 06 Jul 24 @ 1:37 pm