Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Προτάσεις για αγορά controller
Παρακαλώ οσοι γνωρίζετε θα ήθελα προτάσεις για αγορά controller που να λειτουργεί φυσικά άψογα με το virtual dj , η και αυτόνομο , αλλά επίσης οπωσδήποτε να έχει xlr έξοδο για σύνδεση με ενεργά ηχεία και φυσικά οπωσδήποτε έστω μια είσοδο μικροφώνου.
Δεν με ενδιαφέρει να είναι τετρακαναλος και τελευταίο και το πιο σημαντικό έως!!! Το πολύ 650€ με 700€ αυστηρά ταβάνι.
Έχω επιλέξει τα κάτωθι
Numark ns4fx 469€
Numark mix track pro + 649€
Οι δικές σας προτάσεις βάσει των άνω κριτηρίων?
Ευχαριστώ
 

Posted Thu 13 Jun 24 @ 6:59 pm
NUMARK Mixstream Pro + Plus DJ Controller
 

Posted Thu 13 Jun 24 @ 7:23 pm
D.J.John Live In The Mix wrote :
Παρακαλώ οσοι γνωρίζετε θα ήθελα προτάσεις για αγορά controller που να λειτουργεί φυσικά άψογα με το virtual dj , η και αυτόνομο , αλλά επίσης οπωσδήποτε να έχει xlr έξοδο για σύνδεση με ενεργά ηχεία και φυσικά οπωσδήποτε έστω μια είσοδο μικροφώνου.
Δεν με ενδιαφέρει να είναι τετρακαναλος και τελευταίο και το πιο σημαντικό έως!!! Το πολύ 650€ με 700€ αυστηρά ταβάνι.
Έχω επιλέξει τα κάτωθι
Numark ns4fx 469€
Numark mixstream pro + 649€
Η ότι άλλο
Οι δικές σας προτάσεις βάσει των άνω κριτηρίων?
Ευχαριστώ


 

Posted Fri 14 Jun 24 @ 3:20 am
Κι εγώ προς το numark mixstream pro+ γέρνω με δύο ενδοιασμούς.
Κάπου διάβασα ότι έχει μόνο auto loop και δεν έχει ρύθμιση τονικότητας στο μικρόφωνο
 

Posted Fri 14 Jun 24 @ 3:27 am
Για μικροφωνο αγορασε αυτο AG03 Yamaha !!!!!!
 

Posted Fri 14 Jun 24 @ 5:39 am
INFRAGUARD wrote :
Για μικροφωνο αγορασε αυτο AG03 Yamaha !!!!!!

Αν είναι να δώσω ακόμη 150€ σύνολο περίπου 800€ με την κονσόλα παίρνω άλλη κονσόλα.
Δεν είναι λύση αυτή.
Σε ευχαριστώ ωστόσο για το ενδιαφέρον σου
 

Posted Fri 14 Jun 24 @ 8:15 am
Επίσης εκτός από τα δύο controller που έγραψα πιο πάνω στα χρήματα και με τις προδιαγραφές που θέλω είναι και αυτό.
Roland (us) DJ-505 DJ Controller 2 Καναλιών
Ποιο λέτε τελικά ανάμεσα σε αυτά τα τρία.
Ευχαριστώ
 

Posted Sat 15 Jun 24 @ 7:02 am