Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με History
Καλησπέρα στο φόρουμ!
Ρε παιδιά μια απορία γιατί θα τρελαθώ και δεν μπορώ να βρω λύση.
Ξαφνικά από την μια ημέρα στην άλλη έχω ένα θέμα με τα ιστορικά χωρίς να πειραξω απολύτως τίποτα έχουν διαγραφεί κομμάτια. Θυμάμαι ας πούμε μια ημέρα που είχα παίξει 450 κομμάτια και τώρα που πάω σε αυτήν την ημέρα μου έχει 60.
Τι γίνεται;

Να σημειώσω ότι δεν έχουν αλλάξει τοποθεσίες κομματιών, αλλαγή φάκελος όπως και ότιδηποτε άλλο.
Επίσης αν δεν κάνω λάθος πρέπει να μου έγινε από το update καθώς πήγα στο τελευταίο 8.5-ogl b7183
 

Posted Mon 14 Nov 22 @ 1:50 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
νομιζω πως και γω εχω παρατηρησει καποια κενα στο lastplayed... θα το παρατηρησω καλυτερα ομως ...
 

Posted Mon 14 Nov 22 @ 11:03 pm
Άρα θα είναι γενικό θέμα πανο, το setup μου είναι με κάρτα ήχου και σε εξωτερικό σκληρό η μουσική(έχω και κάποια κομμάτια στον σκληρό του Mac)
Μπορεί ας πούμε σε ένα ιστορικό να είναι μέχρι τις 2:00 κανονικά και από τις 2:00 μέχρι τις 3:30 να είναι κενό και μετά τις 3:30 κανονικά μέχρι τι ώρα σταματάω…
Προς το παρών δεν έχει απαντήσει κανένας, εμένα με καίει πολύ γιατί φτιάχνω κάποια σετ με βάση του ιστορικού μου εάν μου έχει πάει καλά αυτή η βραδια.

Ελπίζω να βρεθεί μια λύση, επίσης σε ποια version είσαι εσυ;
 

Posted Tue 15 Nov 22 @ 6:11 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
και γω το χρησιμοποιω το ιστορικο περιπου για παρομοιο λογο με σενα και συγκεκριμενα χτες το βραδυ που φταχνα playlist παλι το επιβεβαιωσα γιατι ηταν 2 τρακς που θυμαμαι τα παιξα πριν 2~3 βδομαδες και ομως τελευταια φορα ελεγε 6 μηνες πριν... (φυσικα ελεγξα αν ηταν διπλα η αλλη εκδοση κλπ..)
 

Posted Tue 15 Nov 22 @ 10:27 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
τι ρύθμιση έχετε στο
historyDelay
μήπως παίζετε γρήγορες αλλαγές και το πρόγραμμα δεν καταγράφει τα τραγούδια ως παιγμένα
 

Posted Wed 16 Nov 22 @ 5:57 am
Το μόνο που μπορώ να προτείνω αυτή την στιγμή είναι είτε αναβάθμιση στην τελευταία Early Access build, είτε υπομονή μέχρι η τρέχουσα EA να γίνει Public Release.
 

Posted Wed 16 Nov 22 @ 10:05 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
djsadim wrote :
τι ρύθμιση έχετε στο
historyDelay
μήπως παίζετε γρήγορες αλλαγές και το πρόγραμμα δεν καταγράφει τα τραγούδια ως παιγμένα

στην δικη μου περιπτωση τα κομματια παιζουν ειτε ολοκληρα ειτε στο 80%
 

Posted Wed 16 Nov 22 @ 11:00 pm
Το historydelay το έχω στο 20, όποτε δεν είναι θέμα ρυθμίσεων γιατί το είχα τσεκάρει και αυτό…
Άρα αναμένουμε πανο σε κάποιο update όπως είπε ο phantom, αν όταν διορθωθεί θα ήθελα μια ενημέρωση!!
 

Posted Thu 17 Nov 22 @ 9:51 am
UPDATE

Μολις εβαλα την v2023 7356 και εξακολουθουν τα κενα στα ιστορικα..

Επισης κατι αλλο που ειδα ειναι οτι παντα οταν αλλαζε ο μηνας το καθε ιστορικο πηγαινε στον αναλογο φακελο του δηλ. 11ος μηνας στο φακελο 2022 και ειναι ολα ακομη εκτος φακελου, βεβαια καποια(ιστορικα) ειναι εκει μεσα αλλα τα περισσοτερα ειναι εκτος φακελου 11....
μηοως υπαρχει γενικα bug, γιατι απο οτι βλεπω και τρωει κομματια αλλα και δεν τα παρατασει σωστα οπως σε αλλες versions?

 

Posted Fri 02 Dec 22 @ 11:18 am
Τα ιστορικά μπαίνουν στον φάκελο του μήνα μετά από 15 ημέρες. Δεν μπαίνουν "όλα μαζί" όταν αλλάζει ο μήνας.
 

Posted Fri 02 Dec 22 @ 1:49 pm