Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: προβλημα :( :( :(

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

diarenPRO InfinityMember since 2010
καλησπέρα και χρόνια πολλά . πεδία θέλω την βοήθειά σας. ξαφνικά το vdj μου ζήτηση να επιλέξω όνομα ως dj ,και κωδικό προζβασης . και μετά μπένο στο vdj τα έχασα ολλα τα bpm και όλα τα υπολίπα, και τα τραγούδια που ιχα φτιάξι με τίτλους ζβιστήκανε όλα, πήγαν όπως ήταν στην αρχη. τη να κάνω να τα επαναφέρω :( :( :(
 

Posted Thu 05 Jan 17 @ 8:28 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
diaren wrote :
καλησπέρα και χρόνια πολλά . πεδία θέλω την βοήθειά σας. ξαφνικά το vdj μου ζήτηση να επιλέξω όνομα ως dj ,και κωδικό προζβασης . και μετά μπένο στο vdj τα έχασα ολλα τα bpm και όλα τα υπολίπα, και τα τραγούδια που ιχα φτιάξι με τίτλους ζβιστήκανε όλα, πήγαν όπως ήταν στην αρχη. τη να κάνω να τα επαναφέρω :( :( :(


 

Posted Thu 05 Jan 17 @ 9:55 pm
Έκανες μήπως απεγκατάσταση του προγράμματος;

Αν όχι τότε κοίτα μήπως τυχόν κατά λάθος έβσησες ή μετακίνησες τον φάκελο "VirtualDj" μέσα στο φάκελο Documents.
Το VirtualDj ξαναφτιάχνει αυτό τον φάκελο αυτόματα αν λείπει οπότε αν ο φάκελος έχει σημερινή ημερομηνία το πιθανότερο είναι να τον έσβησες ή να τον μετακίνησες κατά λάθος.
Αν βρεις τον παλιό φάκελο, κάνε μετονομασία τον "καινούργιο" και απεκατέστησε τον παλιό στη θέση του (C:\Users\YourUserName\Documents\VirtualDj)

Λογικά όλα θα είναι όπως πριν
 

Posted Thu 05 Jan 17 @ 11:55 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
από τι φαίνεται αυτό έχω κάνει μάλλον :( βλέπω τις εφαρμογές ότι είναι παλιά ημερομηνία,και στα έγγραφα μου δείχνει τη χθεσινή ημερομηνία εγκατάστασης.το θέμα είναι τώρα πως το κάνω όλο αυτό που μου υπες .
 

Posted Fri 06 Jan 17 @ 9:32 am


(Old topics and forums are automatically closed)