Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual dj v5.xx ερωτήσεις και απαντήσεις εδώ... - Page: 13

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

djtasos wrote :
mia erwthsh sto teleytaio VDJ 5 r6 eprox8es paizontas moysikh otan fortwna kainoyrgio tragoydi edeixne oti to fortwne poly ligo sthn mpara toy deck h opoa auxanotan ligo ligo kai enw epaize to tragoydi ayto kai sta dyo deck.Meta apo epanekinhsh toy programmatos epaikse kammia wra kanonika alla meta pali ta idia.Ti mporei na ftaiei exei kaneis to idio problhma ?Yparxei lysh?


to idio kanei kai se mena merikes fores me tin rev 7. ki exw ta vista home premium.an 3erei kapoios lysi as mas pei ti mporei na ftaiei.
Episis sta video effe sto text den mporw pleon na grapsw ellhnikous xaraktires,enw ta song ta vlepw ellinika (ola kala).Mipws einai bug tis rev 7 ????
 

Posted Wed 19 Mar 08 @ 3:55 am
djtasosPRO InfinityMember since 2007
Mia akomh erwthsh plz.Otan anoiksw ton exporer apo windows kai syrw ena tragoydi sto virtual dj giati den mou pernaei to titlo toy tragoydioy?
 

Posted Wed 19 Mar 08 @ 10:54 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Giati o Explorer diabazei filename kai to VirtualDJ diabazei ID3Tag. An nden ksereis ti einai ta ID3tags rikse ena search sto forum, kata kairous exoun graftei polla.
 

Posted Wed 19 Mar 08 @ 3:40 pm
pos mporw na vlepw ellhnika?
 

Posted Sun 30 Mar 08 @ 10:07 am
psakse ligo kai tha mporeis..
 

Posted Tue 01 Apr 08 @ 3:41 am
Angoreto an mporeis na voithiseis pes mou. Exo katevasei kapoio arxeio kai to exo kanei epikolisei sto fakelo skin alla tipota. Fovamai oti den einai gia ton 5. An mporei kapoiow na voithisei tha tou imoun ypoxreos
 

Posted Wed 02 Apr 08 @ 12:54 am
stin rev 7 exei dokimasei kaneis na grapsei sta video effect sto text keimeno ? egw den mporw na grapsw ellhnika (mono english) ki an to gyrisw me (alt-shift) vgazei kinezika. Einai provlima tis rev 7 ? i mono diko mou ? An to exei dokimasei kaneis as apantisei pls
 

Posted Wed 02 Apr 08 @ 10:56 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Nomizw oti kinezika egrafe kai stis proigoumenes versions. Einai i grammatoseira pou exoun epileksei. Den nomizw oti mporeis na kaneis tipota. Egw ta registries den ta aggizw.
 

Posted Wed 02 Apr 08 @ 12:21 pm
file djdad stis prigoumenes ekdoseis (se oles omws) mporouses na grapseis ellhnika !!!!
Dystyxos mono se aytin den mporeis.
An 3ereis (kala english) kai ligo eley8ero xrono 8a mporouses na to anafereis stous *swstous* an8rwpous mipws kai ly8ei to provlima .. toulaxiston as valoun tin swsti grammatoseira stin epomeni rev .
Eyxaristw gia tin grigori apantisi sou.
 

Posted Wed 02 Apr 08 @ 2:32 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
den mporw na katalabw. Eisai sigouros gia ta ellinika?. Exw sto laptop vista kai ver 5.06, vgazei kinezika. Sto Pc exw Xp kai ver 5.0 ka pali vgazei kinezika. Anyway, to an vgazei kinezika i oxi ofeiletai vasika sto antistoixo plugin. Tha to psaksw ligo kai tha riksw ena email. Me endiaferei ki emena amesa.
 

Posted Wed 02 Apr 08 @ 5:08 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
... kai epanerxomai me LYSI !

1. Katevazeis to plugin "TEXT2D" .. http://www.virtualdj.com/addons/view.html?type=video%20effect&page=2
Einai ena katapliktiko plugin, pou mporeis na exeis parakatathiki merika etoima keimena, na allakseis GRAMMATOSEIRA, xroma klp

2. Prepei na exeis egkatestimeno to teleutaio directx9.c nomizw
Yparxei periptwsi na sou vgalei mynima lathous oti sou leipei ena dll (to d3dx9_32.dll), i mporei na mi sou paizei katholou Tote to katevazeis apo edw
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_32
kai to bazeis sto c:\Windows\system32

3. (Tip) Katevase kai to ShowLogo, poly kalo ergaleio gia tous prof. pou promotaroun ti douleia tous.
 

Posted Wed 02 Apr 08 @ 6:43 pm
mpravo djdad !!!! 8a to dokimasw ey8eis amesos !!!!
na se kala
 

Posted Thu 03 Apr 08 @ 1:04 pm
file djdad ontos xreiazotane kai to dll arxeio!!!
To eri3a kai doyleuei mia xara !!!
thanks man !!!
 

Posted Thu 03 Apr 08 @ 9:21 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
hi paidia ti ginetai? ola kala?

na sas rotiso kati pou thelo na kano.
ego douleuo me ti hercules mk2 kai otan thelo na proxoriso ena tragoudi mpros piso patao ta koumpia >| pou exei epano i mk2 alla me kathe patima tou koumpiou proxoraei polyyy mprosta toso pou de thelo.
etsi skeftika na ftiakso shortcut apo to keyboard gi'auti ti douleia.
istera apo psaksimo kai spasimo neuron brika oti einai to
smart_seek +momentarily kai value=4

to doulepsa akreta kai sti arxi pigene kala, meta apo kapoia ora omos otan pataga to koumpi na proxorisei mprosta, auto proxorage kai de stamatage!
enoeite oti afina to koumpi!

ti mporei na ftaiei?
mipos ginetai allios auti i douleia?
 

Posted Tue 15 Apr 08 @ 8:20 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
opa opa brika ti ftaiei!
to ekana kai me sketo seek alla pali to idio.

problima auto ginetai otan patao katalathos kai ta 2 koumpia! (mpros kai piso tautoxrona i otan patao to ena tote patao kai to allo prin afiso to proto)
tote kolaei....

auto ti einai tora? bug?

kamia lysi?
 

Posted Tue 15 Apr 08 @ 8:44 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
edo pou kathomoun kai koitaza kati palia mp3, brika oti exo mpolika mp3pro!
thymosaste tote pou elege oti exei tin idia poiotita sto miso megethos ap'oti to kanoniko mp3,
alla gia na paiksei kanonika ithele px sto winamp ena plugin gia to paiksei sosta.
gia to vdj yparxei tetoio plugin i an to paizei apo ti mana tou kanonika?

de thymamai na to exoume ksananaferei auto.
 

Posted Mon 21 Apr 08 @ 4:45 pm
aledjo ùñáéá éäåá!
 

Posted Mon 21 Apr 08 @ 10:04 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den kserw an ta paizei me kapoio enswmatwmeno codec i xreiazetai na ton egkatastiseis esy, pantws me tin katifora pou exoun parei oi skliroi diskoi poios asxoleitai pia me ti xwritikotita?

Pantws sigoura den einai kapoio VirtualDJ plugin. Einai se kapoio codec pack.
 

Posted Tue 22 Apr 08 @ 3:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai ntaksi alla an exeis mpolika giga apo palia mp3pro, tha prepei na katseis na ta metatrepseis ola se kanoniko mp3.
tespa aplos to anefera
 

Posted Tue 22 Apr 08 @ 6:16 am
Ta mp3pro ta paizei to virtual alla me kakh poiothta, sigoyra thelei kapoio codec alla poy yparxei ayto?
Proteine to sto wishes and features, an thes to grafw egw, exw ki egw polla mp3pro.
Kalh idea ayth, meiwnontas thn xwrhtikothta sto miso anti gia 1TB tha exw 500G!
Voleyei kai gia stickakia ayto.
Afoy mporeis na kaneis oikonomia giati na mhn kaneis?
 

Posted Tue 22 Apr 08 @ 9:03 am
49%