Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual dj v5.xx ερωτήσεις και απαντήσεις εδώ... - Page: 12

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

kanenas???!!! esto ena pm kati telos panton.
 

Posted Fri 01 Feb 08 @ 8:44 am
Mporei kaneis na m pei pws mporw na vrw 1 server gia na kanw online anaparagwgi apo t VirtualDJ....? :S
 

Posted Sun 03 Feb 08 @ 12:25 pm
New version is up ....!!!
 

Posted Mon 04 Feb 08 @ 7:43 pm
kserei kaneis ti ftia3ane me tin rev 7 ???

 

Posted Tue 05 Feb 08 @ 9:56 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
New features:
- added +-100% pitchrange in options, action "pitch_range", item "%pitchrange" in skin textzones
- new ASIO engine (default engine is when "ASIO UltraLatency" is checked, new engine is unchecked and is safer)
- new button to log searches, so you can download after the party the requests you couldn't find
- new auto-gain options (auto+remember, remember, auto, disabled)
- can drag a video file on the video preview window to link with audio-only files
- option in video config to disable link on drop
- actions "Video_Link", "Video_Unlink", browser column "LinkedVideo", search option "LinkedVideo", filter items "LinkedVideo", "HasLinkedVideo".
- can now unlink video by drag&droping the original file (in addition to context menu option still present)
- added "%linkedvideo" in skin textzones
- skin slider "round" are automatically rotated if doesn't have . in this case, optional param "minangle", "maxangle" can specify the rotation angles at 0 and 4096 in degree.
- new skin object , new actions "multibutton", "multibutton_select"
- clipbank plugin can be cloned (clipbank2.dll, etc)
- new karaoke plugin
- compatible with new Hercules DJConsoles (mobile, Rmx)

Fix:
- fixed itunes songs with "&" character
- fixed accents in itunes folders
- fixed pitch/bpm for HC4500
- fixed some minor bugs


ego de katalaba ti kanane sto gain.... ti einai to auto+remember?
sketo to remember to katalabeno, thymatai poso eixes balei to gain ti teleutai fora. alla mazi me to auto?
 

Posted Tue 05 Feb 08 @ 11:23 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ELEOS
paidia peite mou oti kano lathos allios tha trelatho!

me tin 5.0.7 DE blepei ti hercules mk2!

den einai dynaton apo do kai pera na douleuei mono me ti kainourgia hercules. an isxyei kati tetoio tote theloun brisimo oi anthropoi!

elpizo na kano lathos.....
 

Posted Tue 05 Feb 08 @ 11:57 am
djtasosPRO InfinityMember since 2007
an 8elete apantate sto problhma poy leei o aledjo yparxei ontos kati tetoio?
 

Posted Sun 10 Feb 08 @ 10:00 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ontos yparxei auto to problima to anaferane kai alloi sto general forum!
oxi mono den anagnorizetai os controler alla oute san karta ixou opos me tis alles ekdoseis.
gia na ti dei ti karta ixou prepei na gyriseis se asio mode alla san controler de to blepei kai pali!

eleos!

ebala ti 5r6 kai perimeno ti 5.1 mpas kai to ftiaksoun.
 

Posted Sun 10 Feb 08 @ 5:00 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Vre paidia dikio exete, alla min trexete na ginete beta testers kathe fora pou vgainei mia kainourgia bug fix version. Apo ti stigmi pou den exei kati na prosferei (nees leitourgies) kai i ekdosi pou trexete trexei aproblimatisti, tote den yparxei logos na allazete kathe ligo kai ligaki. Edw yparxoun prof.users pou xrisimopoioun akoma tin 4.3 !!!
 

Posted Mon 11 Feb 08 @ 2:35 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
e oso nanai ego exo to mikrobio ton ekselikseon.....
 

Posted Mon 11 Feb 08 @ 7:44 am
stroumfHome userMember since 2008
geia sas :) doyleyw me cd timecodes kai exw kapoio problhma. bazw QUE se ena tragoydi to proxoraw gia na to akoysw kai otan xana pataw to QUE den me fernei to idio symeio poy eixa balei stin arxh (me paei merika klasmata toy deyteroleptoy pio pisw) KAI EINAI POLY SPASTIKO
(exw version 5)
sas parakalw poly as me boithisei kapoios

katatala ola doyleyoyn apsoga (poly kalh doyleia exoyn kanei oi typoi) MPRABO !!!!!
 

Posted Tue 12 Feb 08 @ 5:47 am
djprdsHome userMember since 2008
gia sas paidia yparxoun alla programmata pou na douleuoun me to djmk2?????
 

Posted Wed 13 Feb 08 @ 7:43 am
EXO WINDOWS VISTA KAI VIRTUAL DJ V.5 ALLA OSA TRAGOUDIA EINAI ME ELINIKOYS TITLOYS DEN MPORO NA TA DIABASO---TI PREPEI NA ALLAXO STO REGISTRY GIA NA DIABSO ELINIKA
 

Posted Sat 16 Feb 08 @ 3:21 am
djtasosPRO InfinityMember since 2007
mia erwthsh sto teleytaio VDJ 5 r6 eprox8es paizontas moysikh otan fortwna kainoyrgio tragoydi edeixne oti to fortwne poly ligo sthn mpara toy deck h opoa auxanotan ligo ligo kai enw epaize to tragoydi ayto kai sta dyo deck.Meta apo epanekinhsh toy programmatos epaikse kammia wra kanonika alla meta pali ta idia.Ti mporei na ftaiei exei kaneis to idio problhma ?Yparxei lysh?
 

Posted Tue 04 Mar 08 @ 3:20 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
eixa kai go to idio problima.
perasa to service pack 2 se win xp kai tora einai ok.
de ksero an ftaiei auto....
 

Posted Tue 04 Mar 08 @ 3:49 am
djtasosPRO InfinityMember since 2007
mallon den einai ayto dioti exw service pack 2
2 mhnes den eixa problhma ksafnika emfanistike xwris n alaksw kati,mallon to mono poy ekana perasa mesa ston disko kapoia video klip alla den ta epeksa.Ti na pw......
 

Posted Tue 04 Mar 08 @ 4:53 am
djtasosPRO InfinityMember since 2007
Bebaia exei kanei kai alla mikroproblhmata poy exoyn anafer8ei ala xvris shmasia.
epeidh 8elw na agorasw to diko moy giati dokimazw enos filoy ,oxi vevaia spasmeno....EImai fun toy original aloste.Alla blepw oti yparxoyn tetoioy eidoys problhmata poy anaferonte apo alloys users kai eimai epifylaktikos kai gi auto paizw perissotero me cdj 200.Yparxei prooptikh gia veltioseis kai manual sta ellhnika?
 

Posted Tue 04 Mar 08 @ 5:17 am
tmarkosHome userMember since 2008
paidia kalhspera.1)Mporei na mou pei kapoios an exei allaxei o tropos tou automix sthn ekdosh 5 kai pws ginetai oso pio analytika mporeite.
2.Pws borw na valw ektos apo cue se ena tragoudi kai shmeio telous se ena tragoudi?thanks
 

Posted Thu 06 Mar 08 @ 2:55 pm
Na rwtisw k egw kati????
Se upologisti Linux, leitourgei to virtualdj? Mporoume na to doulepsoume k se sundiasmo me to Hercules (MKII i to kainourgio)
Antimetwpizoun opoiadipote provlimata?
Euxaristw poly
 

Posted Tue 11 Mar 08 @ 11:44 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den douleuei me Linux. Mono me Windows kai Mac. Oles oi syskeues hardware (controlers, miktes, cdieres klp) einai symbates me VirtualDJ, alla panta mono mesa apo Windows.
 

Posted Tue 11 Mar 08 @ 5:32 pm
45%