Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual dj v5.xx ερωτήσεις και απαντήσεις εδώ... - Page: 11

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Έχω vista. Πως θα βάλω ελληνικους χαρακρήρες>??
Αυτα για τα χρ δεν πιανουν
 

Posted Mon 17 Dec 07 @ 10:10 pm
mipos xerei kaneis apo pou tha katevasw to virtual 5? as apantisei kaneis giati den mporo allo.


 

Posted Tue 18 Dec 07 @ 11:41 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

Posted Sat 22 Dec 07 @ 1:49 pm
DJFOTISHome userMember since 2007
kalispera se olo to forum.molis agorasa ton meikti ths benhriger to bcd 3000.exo thn ekdosi v5. rev.4 kai tha ithela na sas rotiso an iparxei kapoio provlima sxetika me to remote control tou?to leo ayto giati stin selida tou remote control yparxei mono to bcd 2000 san epilogi
 

Posted Fri 28 Dec 07 @ 6:39 am
7070Home userMember since 2007
re pedeia exw katevasei to virtual v5...pws mporw na kamw apply kapio skin?? gia paradigma auto ths pioneer cdj 1000
 

Posted Wed 02 Jan 08 @ 11:17 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
DJFOTIS wrote :
kalispera se olo to forum.molis agorasa ton meikti ths benhriger to bcd 3000.exo thn ekdosi v5. rev.4 kai tha ithela na sas rotiso an iparxei kapoio provlima sxetika me to remote control tou?to leo ayto giati stin selida tou remote control yparxei mono to bcd 2000 san epilogi


Katebase tin teleutaia demo version v5.r.6 apo to site tou virtualdj kai ekei tha deis kai tin BCD3000.
 

Posted Wed 02 Jan 08 @ 5:49 pm
djsonnoHome userMember since 2007
kalhspera paidia exw mia aporia an mporeitai na mou lysetai.exw laptop me vista kai consolaki to hercules mk2.osoi to exetai 8a exetai dei oti exei 2 e3odous rca h karfi mikro kai tis onomazei 1-2 kai 3-4 gia na phgainei ston enysxhth sas.exw apo to config sto virtual gia na doulepsei swsta to hercules ebala karta hxou sto 4.1 kai etsi douleuei ok me e3odo to 1-2.alla otan xrhsimopoiw thn 3-4 den douleyei swsta.dhladh kounaw to pfl kai akouw apo ekei me katebasmena ta fader..!!!elpizw na katalabate to problhma..an 3erei kapoios as me boh8hsei...thnx ek twn proterwn!!!!
 

Posted Fri 04 Jan 08 @ 8:58 am
djnet71PRO InfinityMember since 2007
kalispera ,xronia polla k kali xronia...

eimai brand new sto ''athlima'' kai sto forum...exw mia aporia...
stin stili me ta bpms moy grafei kanonika ta bpms alla se kapoia tracks exei ena asteraki (px: *96)...
xereis kapoios na voithisei enan neo????

thanx anyway...
 

Posted Wed 09 Jan 08 @ 5:04 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Na diabazoume kai kana manual pou kai pou
Manual VirtualDJ wrote :
One "*” indicates that this title has a pronounced beat, and that you will want probably mix
with the tempo. One "! " indicates that the file is corrupted (probably following a bad remote
loading), and that it may finish abruptly or they may be excessive noise in the track.


Min dwseis pantws basi se auto, agnoise to (to "*" ennow), den einai panta etsi. To "katharo beat" pou leei einai ligo sxetiko.
Gia ta "!" dwste prosoxi, akouste ta tragoudia (an paizoun) giati mporei na periexoun "thoryvous" isxyroys pou mporei na vlapsoun ton eksoplismo sas (ixeia, enisxytes klp) alla kai ta autia sas.
 

Posted Wed 09 Jan 08 @ 12:01 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
thanx djdad for the infos...
nasai kala...



 

Posted Wed 09 Jan 08 @ 3:05 pm
AngelStHome userMember since 2008
gia sas,exw katevassei prosfata to virtual dj 5 (rev 6) alla exei ena provlima. den diavazei tous titlous apo merika tragoudia.ta opoia einai kai sta agglika gramena. kserei kaneis to giati? Pados stin 4,3 version den ypirxe tetio provlima.Efxaristo prokatavolika
 

Posted Thu 17 Jan 08 @ 3:42 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Auto symbainei giati den exeis enimerwmena id3tags (megali kouventa an den gnwrizeis asto).
Lysi.. pas sto config tou VirtualDJ kai stin kartela "Browser" bazeis Title/Artist .."Only from filename" kai sto Tags bazeis .."Never read".
Etoimos
 

Posted Thu 17 Jan 08 @ 10:58 am
AngelStHome userMember since 2008
Sto ID3 Artist/Title exei mono enable kai disable,kai afto me ta tags den to vlepw kan
na des kai to picshot:
a,kai btw exw tin revision 5 telika
 

Posted Thu 17 Jan 08 @ 1:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Nai exeis dikio, thymomoun palioteri version. Vale kai sta dyo disable.
 

Posted Thu 17 Jan 08 @ 3:10 pm
AngelStHome userMember since 2008
exw valei se ola disable kai to provlima eksakolouthei na yparxei.
mipos prepei na paw stis idiotites twn tragoudion kai na valw kai ekei ton titlo? pistevw oti isos afto fteei...tha dokimasw kai tha enimeroso.
pados eimai efgnomon pou voithas
 

Posted Fri 18 Jan 08 @ 4:52 am
AngelStHome userMember since 2008
signomi gia to double post alla den exei edit koubi,loipon,dokimasa tin idea mou,odos ta tragoudia pou den diavazode(dokimasa mono se ena) den eixan title stis idiotites,evala alla to provlima eksakolouthei na yparxei...mou fete mia xara imoun stin 4,3...
 

Posted Fri 18 Jan 08 @ 4:57 am
kalispera....exo agorasei ton hercules djc kai ektos apo to demo pou exei mesa kanena allo version den mou paizei kala...exo parasita ston ixo...kserete kati...?eyxaristo prokatavolika...
 

Posted Sun 27 Jan 08 @ 11:01 am
Gia sas, mia mikri voithia!! Giati sta samplers, otan vgazo ston aera mia loop poy exo apothikefsei kai sinxronos paizei kai i loop apo to tragoudi poy tin apothikefsa, exei kathisterisi kapoia klasmata toy deuteroleptou, akougete san to effect flager. Yparxei kapoia rithmisi, kano tipota lathos i einai thema hardware?
 

Posted Mon 28 Jan 08 @ 5:44 pm
pws mporw na mixarw avi files ?me virtual5.0?
 

Posted Wed 30 Jan 08 @ 12:06 pm
den mou tous fortwnei alla tous pezei sta effects xwris hxo......
 

Posted Wed 30 Jan 08 @ 12:07 pm
41%