Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: VMS4 Review - Page: 16

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Γίνεται ΜΟΝΟ on-line και μπορείς να το κάνεις 24 ώρες το 24ώρο αρκεί η κάρτα σου να έχει μέσα το ποσό που απαιτείται. Η διαδικασία είναι αρκετά απλή και διαρκεί λιγότερο απο 5 λεπτά...
Μόλις τελειώσει η διαδικασία και γίνει η χρέωση στην κάρτα σου, θα μπορείς να κατεβάσεις την PRO Full έκδοση κατευθείαν!
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 1:29 pm
eyxaristo para poly gia tin grigori apantisi. aurio to apogeuma tha to kano kai tha sas po. kai pali eyxaristo
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 2:09 pm
alexmakPRO InfinityMember since 2009
soundmpibiza wrote :
eyxaristo para poly gia tin grigori apantisi. aurio to apogeuma tha to kano kai tha sas po. kai pali eyxaristo


episis kati allo na prosexeis... oti tha sou zitisei parapano leuta etsi k valeis ellada logo fpa.. opote vale alli xora k des pou exei to xamilotero... k etsi k einai apo autes tis kartes pou vazeis osa thes mesa vale 10 - 20 euro parapano epidi piga na tin patiso ego...
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 2:20 pm
eyxaristo file gia tin pliroforia.Tha valo 20 eyro an einai parapano
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 2:36 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Gia na deis to akrives poso pigaineis edw http://www.virtualdj.com/products/oem.html kai vazeis to serial tis VMS4. Auto tha sou dwsei 50% ekptwsi , ara i timi se $ tha einai 149, syn vevaia to FPA (VAT). kai an exeis dilwsei eurwpaiki xwra tha sou vgalei katuetheian eurw. Mporeis na proxwriseis mexri ekei pou sou zitaei arithmo kartas, opote kai tsekareis to teliko poso, prin symplirwseis tin prepaid karta sou.

Meta tin epityxi oloklirwsi tis agoras, tha laveis ena email pou tha periexei ena direct download link kathws kai ena serial number (keycode) pou afora tin Pro full version. Egkathistas tin Pro full xwris na vgaleis tin LE version pou exeis.

Kalo tha itan episis na peraseis kai to serial number tis Pro Full sto profil sou http://www.virtualdj.com/users/edit.html wste na anavathmistei to account level kai na exeis prosvasi se ola ta Plugins, alla kai gia na mporeis ana pasa stigmi na exeis diathesima toso to software oso kai to serial number sou mesa apo to Download Center http://www.virtualdj.com/download/updates.html
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 3:56 pm
ekei pou grafei VAT Number: ti tha valo?
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 8:04 am
paidia ta kataferaaaaa.......agorasa tin pro ekdosi. :-) sas eyxaristo olous gia tis plirofories pou mou dosate kai zitao signomi apo tora an sas zaliso sto melon me tis erotiseis mou
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 2:15 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Kalws hrthes san full pro melos stou VirtualDJ !!!
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 4:09 pm
Welcome on board!!!
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 12:25 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
soundmpibiza wrote :
paidia ta kataferaaaaa.......agorasa tin pro ekdosi. :-) sas eyxaristo olous gia tis plirofories pou mou dosate kai zitao signomi apo tora an sas zaliso sto melon me tis erotiseis mou


καλορίζικη η pro!!!
να ρωτήσω τελικά πόσο σε χρέωσαν για την αναβάθμιση?
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 12:27 am
mou ebgaze san poso 115 eyro alla me to fpa pige 141
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 8:06 am
eyxaristo apopsis-phantomdeejay-djsadim gia to kalosorisma
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 9:41 am
oi protes mou entiposeis apo to virtual dj pro kai tin vms4 einai apla para poly kales....akoma to psaxno bebaia alla apo oso mou deixnei einai para poly kalo mixanima i vms4 kai to pro 7 bebaia den exei kamia sxesi me tis le ekdoseis pou xrisimopoiousa! tha ithela na rotiso to latency prepei na to exw sto auto? to safe mode prepei na einai energopioimeno i oxi?
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 1:29 pm
Latency: Auto
Safe mode: Off

Αυτά στο VDJ... Στον Control Panel της VMS παίξε με το latyency κάπου κοντά στα 10ms
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 1:33 pm
otan les control panel tis vms4 enoeis ekei pou exei asio settings? asio buffer length=10 ms ?
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 1:57 pm
Ναι.
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 1:58 pm
se eyxaristo poly file mou na sai kala
 

Posted Fri 23 Sep 11 @ 2:01 pm
paidia boithia......exw problima me tin vms4. den mou douleuei to mapper pou eixa perasei....oxi to arxiko tis vms alla auto pou exei ftoiaksei o djdad an den kano lathos. to katebasa pali alla tipota.to programa to blepei alla otan to epilego symperifere san to arxiko mapper tis vms4. ti na kano?
 

Posted Wed 28 Sep 11 @ 3:06 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
diladi ti kanei tora?
patas ta koumia kai de kanei tipota?
me pio tropo ebales to mapper?
 

Posted Wed 28 Sep 11 @ 4:07 pm
aledjo wrote :
diladi ti kanei tora?
patas ta koumia kai de kanei tipota?
me pio tropo ebales to mapper?


aledjo telika ksanaperasa to virtual apo tin arxi. den ksero ti eixe pathi...pantos kati eixa peiraksei egw auto einai to mono sigouro giati kati skaliza simera to apogeumataki.se eyxaristo pantos
 

Posted Wed 28 Sep 11 @ 4:32 pm
91%