Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 169

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Ναι αλλα τα νεα παιδια εχουν και ειδωλα και επηρεαζονται και φανατιζονται με αυτα.
Ετσι ενα νεο παιδι μπορει να πει, θελω κι εγω να γινω καλλιτεχνης, ας αρχισω τα ναρκωτικα σε πρωτη φαση γιατι ειναι must.
Καλλιτεχνης=drugs δηλ.
 

Posted Sun 24 Jul 11 @ 6:21 pm
Αυτο ειναι μαλακια στον εγκεφαλο...Επειδη δηλαδη ο Χ superstar dj παιρνει ναρκωτικα πρεπει να παρω και γω για να γινω και γω superstar dj?Αυτον δηλαδη τα ναρκωτικα τον εχουν κανει καλο dj ?Γενικα εχω ενα ανθρωπο σαν προτυπο,εμενα δεν μου λεει κατι.Το να μου πει καποιος εχω σαν προτυπο την Amy θα του απαντησω ως προς τι;Ως προς το τραγουδι της;Ως προς τον τροπο ζωης της;Ως προς την εμφανιση της;
Εχω γνωρισει dj που οταν παιζει γινεται χαμος,εχει βγαλει τρελο ονομα εδω στην πολη και μαζευει παρα πολυ κοσμο.Αν του μιλισεις αυτου του ανθρωπου θα πεις τι μαμακας που ειναι,σου φαινεται τελειως ψωνισμενος,να χει καβαλησει το καλαμι να σε θεωρει 'μικρο' απεναντι του κλπ...Ε εγω αυτον τον τον τυπο τον εχω ως προτυπο,οχι ως προς τον τροπο σκεψης και συμπεριφορας του,αλλα ως προς τον τροπο που παιζει...Συνεπως,θα κατσω απο πανω του να δω τι κανει,πως το κανει,θα μαι με το soundhound να βλεπω τα κομματια που βαζει,ΑΛΛΑ δεν θα μιλισω με τον ιδιο τροπο που μου μιλαει αυτος,πιστευωντας πως ετσι θα παιξω καλα μουσικη.
Αν τωρα καποιος πιτσιρικας πιστεψει οτι για να τραγουδησει σωστα πρεπει να παρει ναρκωτικα οπως η Αmy,η για να παιξει καλα μουσικη πρεπει να μιλισει οπως ο dj που σας ειπα παραπανω κλπ...τοτε τι να πω,ειναι αξιος της μοιρας του.!Καλυτερα να παραιτησει!
Αυτα!
 

Posted Mon 25 Jul 11 @ 4:05 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Mon 25 Jul 11 @ 2:11 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
ok, den fainetai kala pios einai ? Tsaousopoulos ?
 

Posted Mon 25 Jul 11 @ 2:21 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
de ksero, sti tyxi tin eida
 

Posted Mon 25 Jul 11 @ 2:28 pm
 

Posted Mon 25 Jul 11 @ 7:53 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

Posted Mon 25 Jul 11 @ 8:42 pm
Οποιος θελει και μπορει ας κανει like στο top ten μου!! Ευχαριστω προκαταβολικα !
 

Posted Tue 26 Jul 11 @ 6:10 am
 

Posted Tue 26 Jul 11 @ 4:41 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Wed 27 Jul 11 @ 5:26 am
Les na doyme prokoph?
 

Posted Wed 27 Jul 11 @ 6:02 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Fri 29 Jul 11 @ 7:05 am
Τελικα η μουσικη βλαπτει, ειτε σκυλαδικα ειτε house ειτε r&b.
Με τα σκυλαδικα ειμαστε ολοι βαρυμαγκες, με τα house ειμαστε oλοι χαπακωμενοι και με τα r&b ειμαστε υπο τον ελεγχο σκοτεινων, σατανιστικων και μασονικων δυναμεων.
Δεν ξανακουω τιποτα..
 

Posted Fri 29 Jul 11 @ 11:20 am
 

Posted Fri 29 Jul 11 @ 11:43 pm
djppkHome userMember since 2008
Καλησπέρα,
ήθελα να ρωτήσω αν η Audio Dj 6 θα δούλευε ως μια κανονική εξωτερική κάρτα ήχου με το VDJ,
έχω αυτον τον ενδοιασμό διότι σε αντίθεση με την Audio Dj 4 & 8 η 6 φέρει επάνω το λογότυπο του Traktor.

http://1.bp.blogspot.com/-C0dQfinDExs/TVRCaDzuj6I/AAAAAAAABIY/6IJt-gXDXyE/s1600/NI-TRAKTOR-AUDIO6_title_shadow.jpg

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :)
 

Posted Sat 30 Jul 11 @ 10:19 am
kanonika douleyei, apla allaksan to onoma.. kai i audio2 pleon legetai traktor audio2
 

Posted Sat 30 Jul 11 @ 10:29 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Oles oi kartes tis Native Instruments opws allwste kai oles oi kartes ixou mporoun na doulepsoun me to VirtualDJ.
 

Posted Sat 30 Jul 11 @ 10:36 am
djppkHome userMember since 2008
Thanks a lot για τις γρηγορες απαντήσεις!!!
Και εγώ αυτο πίστευα απλώς είδα το λογοτυπο του Traktor και μου μπήκαν αμφιβολίες!!!
Thanks και παλι!!! :)
 

Posted Sat 30 Jul 11 @ 10:38 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
Για όσους έχασαν την συναυλία των BON JOVI

 

Posted Wed 03 Aug 11 @ 1:04 pm
χαχαχαχα, δεν υπαρχει..
 

Posted Wed 03 Aug 11 @ 6:46 pm
86%