Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: help sound problem

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

apo tote pou agorasa to hercules mp3 akougete ena fisigma apo ta ixia mou..prin pou den to eixa akougotan kala o ixo exo ena lapto asus sta 2.2 me 2 g ram kai apli karta ixou basika ta dikia tou mesa..mipws prepei na agoraso mia karta ixou gia na fygei auto to fisigma i prepei na kano kamia rithmisi?
 

Posted Fri 14 Mar 08 @ 2:18 pm
Mallon einai i geiosi. An to fis tou laptop einai souko (me 3 akides) mporeis na....
1: valeis monotiki tainia kai apomonose thn geiosi
2: pareis ena polimprizo, anoikseto kai bgale teleios to kalodeio tis geiosis (to kitrino).
 

Posted Tue 18 Mar 08 @ 5:44 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An kai to "fysima" den einai i leksi pou perigrafei auto pou leei o filos ..gia na katalabeis an einai to trofodotiko tou laptop, des an sou kanei ton idio thoryvo otan vgazeis to trofodotiko (leitourgia me mpataria).
Egw pantws exw skisei to kalwdio tou trofodotikou kai exo kopsei teleiws to kalwdio tis geiwsis. H monotiki tainia den itan 100% lysi.
 

Posted Tue 18 Mar 08 @ 7:34 am
dld to problima einai i geiwsi apo to trofodotiko apo oti katalava tha kopso to kitrino kalodio kai as elpiso na na lithi to problima
 

Posted Wed 26 Mar 08 @ 3:09 pm
HI, exw ena provlima exw to virtualDj 5.0.7 kai pira enan mikti (power sound tmx-2211) ton exw sindesei komple pisteuw dld to line1=> stin mia karta ixou to line2=> stin 2karta ixou kai to amp ston enisxiti!! To provlima einai oti egw 8elw apo ton line1 na akougete sta ixia kai apo to line 2 sta akoustika kai to anti8eto!!!Auto omws den mou ginete!!Giati oti akouw sta ixia akouw kai sta akoustika!! ti prepei na kanw??
 

Posted Mon 31 Mar 08 @ 5:14 pm
gamiotis
min kopseis to kalodio .... krima
pare ena polimprizo kai kopse ti geiosi i an to kalodio koumponei mesa sto trofodotiko (i mia akri kai i alli paei stin mpriza) agorase ena me dio fis
opos ayta apo ta cd, kasetofona kaitaloipa....
 

Posted Tue 01 Apr 08 @ 3:39 am


(Old topics and forums are automatically closed)