Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Virtual dj v4.xx erwtiseis kai apantiseis edw... - Page: 7

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
des kai edo
http://www.virtualdj.com/products/comparison.html
Agorazontas to VirtualDJ Pro exeis tin dynatotita san Professional Level User na katebazeis ola ta skins, ta sound kai video effects kathos kai orismena plugins pou einai polu xrisima.
Episis sou dinei tin dunatotita na elegxeis kai alles syskeues peran tis Hercules.
 

Posted Tue 09 Jan 07 @ 12:42 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
oi mods as kanoun ena xeskartarisma sto topic...
 

Posted Tue 09 Jan 07 @ 10:22 am
fkostasHome userMember since 2007
exo laptop kai exo agorasi mia karta ixou eksoteriki.o ixos vgeni apo tin karta ixou alla den mporo na doulepso ta akoustika den mporo na vro pou pas kai to ri8mizis.exo to DJ CONTROL MP3.karta ixou sound BLASTER tis Creative.oso pio grigora toso kalitera please..!
 

Posted Fri 12 Jan 07 @ 8:22 pm
thelo na rotiso kati. ti einai kalytero agorazontas to vdj na to kaneis download h na soy sto steiloyn. episis kati allo . ayto poy leei not vat included poso einai gia thn ellada. eyxaristw.
 

Posted Wed 17 Jan 07 @ 1:52 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
vat=fpa. Katebazontas to software exeis akribos ta idia dikaiomata me autous pou to agorazoun me kouti. H "Gold support" den exei dieukrinistei akoma apo tin Atomix, ara den apotelei pros to paron pleonektima gia to kouti. Agorazontas to kouti pairneis typomeno to manual kai to original CD, tipota parapano. Ara katebase to na to pareis kai amesos kai ftinotera.
 

Posted Thu 18 Jan 07 @ 9:37 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
vat =19%
 

Posted Sun 21 Jan 07 @ 8:51 pm
paidia kanenas profesional na m kateuasei to jetlag k na m to steilei me mail sas parakalw?estw mia apadhsh!tha perimenw!
 

Posted Mon 22 Jan 07 @ 2:20 am
kalispera se oloys, exw mia erwtisi gia dynatoys paiktes!
paizw se magazi me to virtual dj (gnisio) kai xrisimopoiontas ton diko moy ekswteriko disko.
Antegrapsa olo ton fakelo me tin moysiki moy ston topiko disko c toy magazioy kai otan paw na kanw search db ayto ton fakelo i olo ton disko c kleinei to programma stigmiaia. ston ekswteriko den moy to exei paroysiasei pote ayto. episis an svisw ton fakelo kai ksanakanw add to db olon ton c ton kanei kanonika xwris provlima. exw faei lyssa na vrw ti ftaei alla mataia. an exei antimetwpisei kaneis allos tetoio koylo pragma as moy dwsei ta fwta toy.
eyxaristw kai pali
 

Posted Thu 01 Feb 07 @ 7:39 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
kapoio elatomatiko file myrizei. Kane copy ta arxeia ston c kai meta min kaneis Scan HD, alla ena ena folder "Add to Database", na deis toulaxiston se poio folderaki entopizetai to problima. Meta tha breis kai to arxeio.
Kati antistoixo mou ekane otan ekana analyze, mexri pou brika tin pigi tou kakou. (bad file)

PS Den xaneis kai tipota an ksanakaneis installation to gnisio programma ksana ! Kane omos prota ena backup olo to folder tou VDJ kalou kakou.
 

Posted Fri 02 Feb 07 @ 12:44 am
file djdad katarxin se eyxaristw gia tin amesi aantapokrisi. oso gia to provlima moy ayto poy les den einai dynaton na i sxyei dioti oi idioi akrivws fakeloi ap ton ekswteriko trexoyn mia xara. episis dokimasa na kanw ena-ena fakelo opws eipes alla me to poy kanw add kleinei aytomata se opoion ypofakelo ki an dokimasw. kai ksana egkatastasi ekana sto programma alla tipota. vevaia swsto unistall den kanei efoson krataei times sti registry kai den xreiazetai kan rythmiseis. anyway pasa gnwmi voithaei paidia..... eyxaristw poly!
 

Posted Fri 02 Feb 07 @ 2:59 pm
gia posous upofakelous milame ennow o enas mesa ston allo?? autoi oi upofakeloi einai gramenoi sta ellhnika?

an exei partition to desktop baltous sto deutero partition ...mou murizei bad cluster
 

Posted Sat 03 Feb 07 @ 1:04 pm
telika i sigouri lysi se ayta ta provlimata einai to format! eyxaristw poly osoys moy apantisan
paratirisa oti osa arxeia eixan megalo file name den ta anagnwrize san mp3 kai gi ayto ekleine
antithetws ap ton ekswteriko i apo to particion poy ekana twra ta vlepei mia xara. anyway problem solved!
 

Posted Mon 05 Feb 07 @ 3:07 pm
uparxei kanena palikari pou na kserei an uparxei kapoios tropos na kaneis drag ena kommati panw se ena deck apo fakelo eksw apo to periballon tou VDJ?thanks prokatabolika!
 

Posted Mon 12 Feb 07 @ 9:19 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ginetai me drag and drop apo (My Computer) Ton "Ypologisti mou", alla tha prepei na breis skin pou na sou afinei xoro apo kato. Nomizo yparxei mia version Mixstation pou eixe ftiaxtei gia dyo othones (mia gia ta pliktra kai mia gia ton browser) pou afinei keno apo kato, alla einai gia pro users only. Mporeis bebaia na ftiakseis ( i na tropopoieiseis ena diko sou), alla den brisko idiaitero logo afou etsi tha xaseis to polu kalo search pou exei to VDJ.
 

Posted Tue 13 Feb 07 @ 12:39 am
euxaristw polu djdad!!!na sai kala!
 

Posted Tue 13 Feb 07 @ 1:22 am
na rwthsw k kati allo?mhpws kserei kaneis na mou pei an auth h karta hxou

http://www.thomann.de/gr/m_audio_firewire_audiophile_retour.htm

einai katallhlh gia na thn xrhsimopoihsw gia na akouw to kommati sto allo deck (pou k kala tha balw meta) me ta akoustika patwntas ekeino to koumpaki sto hercules me to antistoixo sumbolo?
 

Posted Tue 13 Feb 07 @ 1:41 am
Paidia SOS thelw na mathw an h kainourgia version borei na peksi se MAC.Thelw epigontos apantisi.Kai an den paizei poio programma borei na peksi.Fxaristw!!!!!!!!!!!
 

Posted Thu 22 Feb 07 @ 6:33 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H Mac version einai polu konta. Einai to epomeno update. Den ksero pote akribos alla den tha argisei. Ta perissotera dj software tis agoras paizoun se Mac. (Traktor, PCDJ klp)
 

Posted Thu 22 Feb 07 @ 11:07 pm
Thanks alla den thelw allo software!Tha perimenw mexri na kikloforosei.Kserete an tha spasei kai tha boroume na to katevasoume free apo to internet h tha prepei na to agorasoume?
 

Posted Fri 23 Feb 07 @ 8:02 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
mallon to trito....
 

Posted Fri 23 Feb 07 @ 9:24 pm
50%