Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Advanced topic : Controllers,midi, ...exwtika keyboards, patentes... edw ! - Page: 4

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
paraggeila auto .. http://www.infoshop.gr/product.asp?PrID=156740

Psaxno na vro pontiki apo ta pallia me trackball, den exo brei para mono ena tis Logitech pou einai kai panakribo. Exei kaneis kanena ksexameno se kammia apothiki? Dino oso oso (10 euro maximum)

PS H konsola exei ftasei se kalo stadio. H Behringher na doume pote tha ftasei
 

Posted Tue 09 May 06 @ 12:46 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
H M$oft eixe ena sxetika ftino trackball den ksero an to bgazoun akoma.
Kali kinisi to ksylino koyti etsi eprepe na to kano apo tin arxi kai ego.
Pareiggeila mia balitsa poy ekane ..ena mina na'rthei kai telika den moy kanei, tora tha xrisimopioiso mia alli poy eixa kai paizw me ta xiliosta prin arxiso na trypao kai tin xalasw..
Photos molis mporesw..
 

Posted Tue 09 May 06 @ 11:28 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
dad --->stournarh se kati palia magazia me games exei trackball exw dei
 

Posted Tue 09 May 06 @ 4:37 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Wed 10 May 06 @ 1:17 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
to fotizomeno pliktrologio irthe kai mpike stin thesi tou. Einai teleio ! To proteino se osous exoun provlima me to xoro.
Ta dysaresta nea einai oti h Behringer tha argisei. Tin exo paraggeilei apo thomann. Kserete ti mou apantisan otan tous rotisa pote peripou na tin perimeno? .... " ... i paraggelia sas stalthike 6/5 kai tha tin paralabete 2 me 3 EBDOMADES meta !!!!! Ntoiiinnn .... Pou einai i mpala oeooo. 20 meres kanei na erhtei apo Germania Ellada? ... Meso Selinis erxetai me to Sogiouz?

En anamoni loipon tis Behringer ....\

Ps. Fotos otan teleiosei.
 

Posted Fri 12 May 06 @ 12:14 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Exoun ~20 euro metaforika oti pareis, ...ektos apo ...piana (blepe korkolis !..) opote tha exoun kapoia eidiki symfonia me metaforiki...
Apo pliktrologio, ela poy ego thelo full me klassika F keys... kai na einai kai lepto oso ginetai...
Brika loipon ena "slim" poy den xoraei sta plagia kai tou ferthika ligo banaysa... me to ..prioni xtes.., tora xoraei...
 

Posted Fri 12 May 06 @ 3:20 am
pasa1Home userMember since 2006
hi!
exw ena problhma molis agorasa to hercules dj console alla den xerw pws 8a mporesw na balw dika mou shortcuts epanw sto koumpia tou .
ap oti eida edw sta effect exei ena mapper alla mporeia na to katebaseis mono an exeis thn megalh version tou virtual dj kai dystyxws egw exw thn version pou deinei to paketo me to hercules dj console.
xereis kaneis kammia lysh?
thanks
passa1
 

Posted Sat 20 May 06 @ 9:20 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
offtopic
 

Posted Mon 22 May 06 @ 10:01 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
meta tis teleutaies ekselikseis (i Behringer apodeixtike fagana se porous) i anabathmisi irthe prin tin ora tis. Tin Triti anabathmizomai se P4 3,2Ghz 1GbDDR2,256MBDDR2 VGA klp klp. H balitsa-konsola mpainei stin teliki eutheia.
Giorgo, esy pos pas, tha doume tipota i emplekses?
 

Posted Sat 03 Jun 06 @ 1:01 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ta idia... stin teliki eytheia (arga giati den yparxei xronos), patenta stin patenta, dystoixos den mou xoraei to cd/dvd pou eixa ypologisei stin arxi. O diskos tha einai "ston aera"...
fotografies afou teleiosei.
 

Posted Wed 07 Jun 06 @ 2:11 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
loipon ego basika teleiosa, menoun mono kati bapsimatakia kai finirismata. Ola douleuoun roloi.

Syntoma sas leo se ena kouti 40X40x40 apo kontra plake kai polles patentes exoun xoresei
1. Motherboard Asus me P4 3,0 Ghz, 1Gb DDR2 667
2. Trofodotriko 24pin 350W(To pio bary eksartima)
3 TREIS HDs enas 80GB enas 120GB kai enas 200GB
4. Ena CD-Recorder
5 Ena DVD Recorder
6. Ena Multi Front Panel me endeikseis thermokrasias kai polles eisodous
7. Enas FAN 9"
8 PCI Karta ixou Audigy
9. PCIExpress16 Karta grafikon 256MB
10 Syrtaroto pliktrologio (MINI Illuminated)
11. Asyrmato Trackball Mouse
12. BCD 2000 Console
13. Othoni TFT 17" HP

Oi Fotos tha einai diathesimes sto blog mou tin Kyriaki to brady.

To baros einai simantiko opos katalabenete alla oxi gia mena pou eimai mpratsomenos.
 

Posted Thu 08 Jun 06 @ 1:52 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
merikes fotografies apo to manari mou. Einai apo kinito, sygxoreste me gia tin analysi. Molis mporeso tha anebaso kai kamia tis prokopis sto blog mou.








 

Posted Sun 11 Jun 06 @ 2:12 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
kati kano lathos, alla einai arga, sorry pao gia ypno.
 

Posted Sun 11 Jun 06 @ 2:20 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
"patera" eisai mastoras vlepw...well done!
xrisimopoihses to kouti sxedon opws einai e??
arketa kalwdia omws eida :(
 

Posted Sun 11 Jun 06 @ 8:47 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
thanks volis.
Basika oso to exo doulepsei einai polu boliko kai san megethos kai san diataksi. Apo to kouti tou PC exo xrisimopoiisei mono auto pou fainetai apo piso, ki auto mono kai mono gia na exoun statherotita oi syndeseis kai oi PCI kartes, kai episis to "patoma" tis motherboard\, tipota allo. Ola ta ypoloipa exoun stirixthei mesa me gonitses kai bides.
Dystixos prin to montaro den to trabiksa mesa foto gia na deite douleia, alla kai to poso strimogmena einai. Px gia na allakso mia karta PCI prepei na vgoune sxedon ola. Den ginotan omos diafoeretika, giati tha me tosa pou exei mesa, an itan skorpia tha evgaine san to proigoumeno mpaoulokaselo pou eixa.

Ta kalodia pou einai apo piso theloun mazema, den exo skeftei akoma ti ttha kano. Mallon ena kapaki tha ftiakso to afino omos gia meta, den me apasxolei kai idiaitera.
 

Posted Sun 11 Jun 06 @ 11:44 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
mpravo patera...
kai emena ta kalodia apo piso poy "periseoun" den mou aresan.

Se ligo kai to diko mou. Brika telika tropo na xoreso to dvd ... (itan kapote enas dac-2 ... tora eina mia plaketa mono...) kai xalasa kai ena palio keyboard me ensomatomeno touchpad poy eixa (siriako) kai tha to prosarmoso kai ayto...
H balitsa einai san "sourotiri" apo tis trypes...
 

Posted Wed 14 Jun 06 @ 2:09 am
Paidia geia sas. Exw poli kairo na mpw sto forum.
Prin liges meres pira tin hercules. Exw omws ena provlima. Exei poli xamili eksodo sta akoustika alla kai i vasiki eksodo (line out) einai xamili. Se sxesi vevaia me ena kanoniko cd player.
Exete kamia lisi. Ektos apo proenisxites k.l.p.
Efxaristw poli.
 

Posted Fri 28 Jul 06 @ 5:20 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Re paidia exo mia xazi erotisi. Stin "balitsa" mou exo balei ena epipleon fan. Ton exo syndesei omos etsi oste na bgazei ton aera apo mesa pros ta ekso. Einai sosto? Sto Pc pou prosfata agorasa gia to magazi exei stin mprostini pleura ena anemistira pou vazei aera pros ta mesa. Poio einai to sosto?
 

Posted Sun 01 Oct 06 @ 10:54 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
agapite patera!
kanonika prepei na uparxoun duo anemistiria enas mpros enas pisw h ena dexia ena aristera gia na uparxei omoiomorfh roh aera. (se autes tis periptwseis enas vazei enas vgazei) an exeis ena anemistiraki anti gia 2 tote to bazeis na roufaei aera apo to kouti k OXI na bazei!!
 

Posted Mon 02 Oct 06 @ 11:10 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
sto pc pou agorases apo mprosta vazei aera k apo pisw vgazei mesw tou anemisthra tou trofodotikou ee? auto pou eipa sxetika me tin roh
 

Posted Mon 02 Oct 06 @ 11:13 am
72%