Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: MUSIC is the answer !! Προτάσεις σας άρεσε κάτι ? Γράψτε το εδω.. - Page: 14

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

ilias7Home userMember since 2005
paidia eyxaristw gia to endiaferon sas.i monadikh pliroforia pou mporw na dwsw einai oti ta fwnitika-refren moiazoun katapliktika sto comanchero(opos episis kai olo to tragoudi)me tempo peripoy 125-130bpm.to sigoyro einai oti to thimame poli kala .....san palios?dad exw psaksi me:quanto kai quando alla tipota.apopsis to binilio den to exeis?kane ena rollll.klasikos diskos tis epoxis miksarismenos pou den ellipe apo kamia diskotek.
 

Posted Sat 01 Dec 07 @ 4:42 pm
to tragoudi legetai : quando -quando -quando apo toni renis , yparxei kai se remix me beat
 

Posted Sun 02 Dec 07 @ 2:20 pm
ilias7Home userMember since 2005
kamia sxesi.
 

Posted Sun 02 Dec 07 @ 3:16 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Prin apo kairo eixa dei kata tyxi ena video clip apo live emfanisi se kseno talent show mia tragoudistria me onoma Leona Lewis. Mou eixe meinei kai malista se syzitisi me filous eixa pei oti i kopelia einai gnisio talento kai fwnara. Kai na pou kanei to ntempouto tis me ena CD single me titlo "Bleeding Love". Wraio komati, atmosfairiko opws ta lew egw. Aksizei na deite kai to video clip.
 

Posted Sun 02 Dec 07 @ 5:48 pm
ilias7Home userMember since 2005
re paidia kanena kalo remix exete na proteinete?
 

Posted Tue 04 Dec 07 @ 9:59 am
Tha sou protino to agapimeno mou. Akouse to kai de tha xaseis!!!!



.


..

...

....

.....

......

.......

........

.........

..........
.........
........
.......
....
...
.
.
.
.
.
.

~Selena - Freed From Desire 2007 (Original Club Mix)~
 

Posted Thu 06 Dec 07 @ 3:33 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
olo palia kommatia ksanaerxontai sti moda...
ebebaia den exoun tipota allo kainourgio na skeftoun.
ego perimeno na do pote tha ksanaginei hit to "dance with the devil" kai to "zombienation"!
edo tha eimaste kai tha deite oti meta apo xronia tha ksanaerthoun.....


psakste na breite auto >>> WAWA - No Problem (Chriss Ortega & Thomas Gold Mix)

oooola ta lefta!
 

Posted Thu 06 Dec 07 @ 6:24 pm
aledjo eskises kommatara to wawa!!psakse kai bres kommatia apo luigi & dello kai katevase to aeroplane apo aeroplane!!!!!saronei
 

Posted Mon 10 Dec 07 @ 12:30 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
DJ-PENGUIN dose mou ligo to email sou na se rotiso kati...
 

Posted Mon 10 Dec 07 @ 12:45 pm
PENGUINODJ@YAHOO.GR alla den ksero an tha sou apantiso sintoma giati dem exo sindesi internet kai mpeno apo ena filaraki pou k pou!
 

Posted Mon 10 Dec 07 @ 3:34 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
paidia psaxno ena tragoudaki bluez!
leei ta logia "what i do to love me" kapos etsi. enas antras to leei......
 

Posted Fri 14 Dec 07 @ 9:57 am
gpanosHome userMember since 2006
Mallon ennoeis:
Elton John - Sorry seems to be the hardest word
 

Posted Fri 14 Dec 07 @ 10:55 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
antras eipe xaxaxaxax...

Asxeto alla kalo ... David Vendetta ft. Akram - Unidos Para La Musica (Cosa Nostra Mix)

kai mia diaskeui (kali) Joss Stone - L.O.V.E.
 

Posted Fri 14 Dec 07 @ 11:23 am
gpanosHome userMember since 2006
E entaksei antras einai thewritika ki o Elton John.... polyyyyy thewritika omws :p :p
 

Posted Fri 14 Dec 07 @ 2:31 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
na'sai kala gpanos!
to eixa alla de thymomoun pos legetai!

kserei kaneis allos tetoia tragoudia?? kanena paromoio tragoudaki??? einai gia "eidiki" periptosi! ;)
 

Posted Fri 14 Dec 07 @ 6:18 pm
gpanosHome userMember since 2006
Se katalava ponirouli:
Loipon tha sou dwsw merika pou mou erxontai twra kai meta afou psaksw tha sou dwsw ki alla.
Vevaia afto tou Elton John einai ligaki "emetiko"

Pame loipon:
Matthew Fisher - Why'd I have to fall in love with you
Stories - Darling
Kathy Barnes - Off
Goldie - We make the same mistake
Philip Bailey - Woman

(ta parapanw apoterloun epityxies pou kseikinisan apo to radiofwno tis thessalonikis kai polles apo aftes den tis kseroun ston ypoloipo kosmo peran tis Ellados kai idiaitera stin perioxi tis Makedonias gia na pw kai ta ethnikistika mou :p)
Paradeigma to album "Matthew Fisher" (1980) pou periiexe to Why' d I have to fall in love with you vgike apo tin etiaria paragwgis se syllektiko diplo CD to 1996 mazi me to epomeno album tou kallitexni to 1981 (o titlos nomizw einai Strange Days) xari stis pwliseis pou ekane stin Ellada. Mones tous oi pwliseis stin Ellada arkousan gia na thewrithei Top Hit diladi !!!!!!!!!!!!!! (Olo afto vevaia itan ergo tou aeimnistou Giwrgou Aleksiou tou patriarxi tou radiofwnou tis Thessalonikis)

Kai synexizw me:

Stephanie Mills - Never Knew Love Like This Before
Roxette - Spending my time

kai vale kai kana merika kainouria opws:

Patrick Nuo - Watchin' Over You


An theleis ki alla gia na symplirwseis CD pes mou.
Pantws me afta ta all time classics pou sou proteina exeis sigouri epityxia (sou milaw ek proswpikis peiras) ;)
 

Posted Sat 15 Dec 07 @ 6:13 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Meta apo 4 parties sti seira to koino psifise. Paul Van Dyk - Let Go. Ekane to megalytero samata, kai kana dyo irthan kai mou eipan ..."Kommatara pali vgalane oi U2 eee?" - "Nai Nai .." tous elega egw, siga min katsw na kanw frontistirio ..xaxa.

Paidia psaxnw ena kseno kommati pou i mousiki tou thymizei tainia Ellinikou Kinimatografou (Dalianidi, Vlaxopoulou klp) me pneusto (saxofono i kati tetoio) kai stoixous rap. Antras i etsi fainetai toulaxiston. Kammia idea?
 

Posted Thu 03 Jan 08 @ 11:56 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
emena giati mou exoun priksei ta @@ me to Frankie Valli & The Four Seasons - Beggin ?????
kalo alla de trelenomai
 

Posted Thu 03 Jan 08 @ 2:42 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
... giati paizei pantou !
 

Posted Thu 03 Jan 08 @ 4:36 pm
gpanosHome userMember since 2006
Kommatara 40 etwn file mou (1967). Kala kanoun kai to zitane.

To kalokairi episis akousame Summer Wile apo Ville Valo (original apo Nancy Sinatra & Lee Hazelwood, 1966)

Poly remake/ remix/ edit apo 60s exoume teleftaia.

 

Posted Fri 04 Jan 08 @ 4:13 pm
14%