Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Live Εκπομπή στο Προφίλ μου

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπέρα σας.

Παρακαλώ μπορείτε να με βοηθήσετε για να κάνω εκπομπή στο προφίλ μου (Live Broadcasting)

Οταν πατάω στην εφαρμογή , εναρξη , ξεκινάει και μετράει ο χρόνος , αλλά στο link που μου δίνει το πρόγραμμα , μου ανοίγει μεν την σελίδα , αλλά μου γράφει αυτό:

Ups! Failed to connect to the DJs broadcast.
This broadcast is not reachable, or the DJ has already ended the broadcast.

Παρακαλώ τα φώτα σας. Εως τώρα έκανα εκπομπή σε Radio Server , αλλά τώρα θέλω να κάνω με αυτόν τον τρόπο.

Σας Ευχαριστώ.
 

Posted Tue 18 Aug 20 @ 12:30 pm
D.J.John Live In The Mix wrote :
Καλησπέρα σας.

Παρακαλώ μπορείτε να με βοηθήσετε για να κάνω εκπομπή στο προφίλ μου (Live Broadcasting)

Οταν πατάω στην εφαρμογή , εναρξη , ξεκινάει και μετράει ο χρόνος , αλλά στο link που μου δίνει το πρόγραμμα , μου ανοίγει μεν την σελίδα , αλλά μου γράφει αυτό:

Ups! Failed to connect to the DJs broadcast.
This broadcast is not reachable, or the DJ has already ended the broadcast.

Το τείχος προστασίας είναι εντάξει , αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με το port 8000 , που έχω διαβάσει κάπου.
Στο wiki pedia δεν καταλαβαίνω τι πρέπει να κάνω.

Παρακαλώ τα φώτα σας. Εως τώρα έκανα εκπομπή σε Radio Server , αλλά τώρα θέλω να κάνω με αυτόν τον τρόπο.

Σας Ευχαριστώ.


 

Posted Thu 20 Aug 20 @ 9:41 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
D.J.John Live In The Mix wrote :
Το τείχος προστασίας είναι εντάξει , αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με το port 8000 , που έχω διαβάσει κάπου.


Αυτό είναι κάτι που έχει σχέση με το router που έχεις. Googlare "Port forward + το μοντέλο του router σου" και θα βρεις οδηγίες/βιντεο για το πως θα το κάνεις

 

Posted Thu 27 Aug 20 @ 5:59 pm
djdad wrote :
D.J.John Live In The Mix wrote :
Το τείχος προστασίας είναι εντάξει , αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με το port 8000 , που έχω διαβάσει κάπου.


Αυτό είναι κάτι που έχει σχέση με το router που έχεις. Googlare "Port forward + το μοντέλο του router σου" και θα βρεις οδηγίες/βιντεο για το πως θα το κάνεις



Δυστυχώς ενώ το εψαξα με το port forward στο router και του ανοιξα την πόρτα 8000 και πάλι τα ίδια μου λέει.
Δεν ξέρω τι να κάνω ?
 

Posted Mon 14 Sep 20 @ 12:29 pm


(Old topics and forums are automatically closed)