Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ""MARK AS PLAYED""

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπερα.
Χρησιμοποιω την εκδοση V8.2 b3291
Ειναι η μονη εκδοση που δεν μου δημιουργει προβληματα οταν παιζω με την Pioneer RR
H εκδοση αυτη ομως δεν εχει την επιλογη ""mark as played"" στα τραγουδια
Υπαρχει καποιος τροπος να την προσθεσω?
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 11:27 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
ti problima exeis me thn RR ? stis metegenesteres ekdoseis.

 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 11:29 am
Ειχα πολλα προβληματα οταν εκανα load τα τραγουδια στματουσε στιγμιαια ο ηχος σαν να ¨¨σκαλων娨
η αλλες φορες ενω δεν ακουμπουσα κατι κολλαγε το προγραμμα στιγμιαια και εκοβε τον ηχο.
Μια φορα πχ ενω εκανα Load ενα κομματι στο δεξι deck μου κατεβασε μονο τ το αριστερο στην οθονη
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 11:32 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
win h' mac?
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 11:35 am
Windows 10 .
Εδω και 2 βδομαδες εβαλα παλι την εκδοση b3291 και ολα δουλευουν αψογα
Αλλα μου λειπειη επιλογη ""mark as played""
και θα τη χρειαστω αποψε γιατι δεν θα παιξω μονος οποτε πρεπει καπως να
σημειωσω ποια κομματια εχουν ηδη παιχτει
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 11:37 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Oxi, den mporeis na tin "prostheseis. Einai kati pou prostethike se metagenesteri Build apo auti pou xrisimopoieis.
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 3:21 pm
Μπορουμε τοτε να δουμε γιατι υπαρχει προβλημα με την κονσόλα στις νεες εκδόσεις? Εχουν κι αλλοι προβλημα με την ιδια κονσόλα αν αλλάξουν τη version
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 3:24 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
pade1990 wrote :
Εχουν κι αλλοι προβλημα με την ιδια κονσόλα αν αλλάξουν τη version


Auto apo pou prokyptei ?

Genika, oi diakopes tou ixou exoun kanoun me to "stisimo" tou ypologisti kai poso kala "anapneei", aneksartita me to poso dynata xaraktiristika exei o ypologistis.
Ektos apo auto to arthro pou prepei na akolothiseis... http://www.virtualdj.com/wiki/PC%20Optimize.html
san epipleon rhtyhmisi , frontise i karta ixou tis konsolas na min eina i proepilegmeni karta twn Windows.

Episis, dokimase anti twn ASIO drivers, na xrisimopoiiseis tous WASAPI, an vevaia prosferoun ola ta kanalia eksodou pou xreizesai (Master & Headphones)

 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 3:30 pm
Ειναι η asio της pioneer με το latency στο 512 .
Τα σκαλωματα που τρωει δεν ειναι πάντοτε τα ιδια.. Το εχει κανει και στιγμες που απλα παιζει μονο του.. Δοκίμασα αλλη κονσόλα (ιδιο μοντελο) και εκανε τα ιδια.. Μονο με αυτη την εκδοση ειναι ολα σταθερά αλλα θελω να λύσω το προβλημα για να κανω τις αναβαθμίσεις
 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 3:33 pm


 

Posted Sun 30 Apr 17 @ 7:02 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
djdad wrote :
pade1990 wrote :
Εχουν κι αλλοι προβλημα με την ιδια κονσόλα αν αλλάξουν τη version


Auto apo pou prokyptei ?

Genika, oi diakopes tou ixou exoun kanoun me to "stisimo" tou ypologisti kai poso kala "anapneei", aneksartita me to poso dynata xaraktiristika exei o ypologistis.
Ektos apo auto to arthro pou prepei na akolothiseis... http://www.virtualdj.com/wiki/PC%20Optimize.html
san epipleon rhtyhmisi , frontise i karta ixou tis konsolas na min eina i proepilegmeni karta twn Windows.

Episis, dokimase anti twn ASIO drivers, na xrisimopoiiseis tous WASAPI, an vevaia prosferoun ola ta kanalia eksodou pou xreizesai (Master & Headphones)


Μπαμπη και σε εμένα από κάποια στιγμή (ενώ έπαιζε μια χαρά) άρχισα να έχω πάγωμα του προγράμματος για 2-3 sec και να σβήνουν όλα τα led και μετά επανέρχονταν το κώλυμα μπορούσα να το αναπαράγω τις περισσότερες φορές αν έκανα στο browser δεξί κλικ και "μετάβαση στο φάκελο" το λειτουργικό ήταν win 8.1 αποφάσισα να πειραματιστώ πέρασα σε άλλο σκληρό win 10 και σε αυτό τον δίσκο το ίδιο γινόταν, στο ίδιο σκληρό έκανα εγκατάσταση win 8.1 και "έστρωσε" ξανά φόρμαρα τον πρώτο δίσκο με win 8.1 και πάλι έκανε διακοπές τώρα έχω τον προηγούμενο και με αυτόν πορεύομαι ε και έχω μείνει εκεί δεν το έχω ψάξει περισσότερο λόγου χρόνου, οπότε κάτι τρέχει. όταν έχω χρόνο θα βάλω τον σκληρό με την άλλη εγκατάσταση και θα τρέξω την b3291 για να δω πως συμπεριφέρεται.
 

Posted Tue 02 May 17 @ 10:53 am


(Old topics and forums are automatically closed)