Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πληροφορίες για τη σωστή λειτουργεία του vdj

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλημέρα παιδιά, θέλω να κάνω μια ερώτηση .. Έχω ένα σχετικά καλό λάπτοπ για τα δικά μου δεδομένα πάντα ... Θα ήθελα να μου πείτε πιο size στο skin να χρησιμοποιώ και ποιές ρυμίσεις να επιλέξω ώστε να Μην έχω αύξηση της cpu γτ όταν κάνω φουλ screen βλέπω αύξηση της cpu ..... Ευχαριστώ εκ των προτέρων .....
 

Posted Sun 09 Nov 14 @ 9:17 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Fantazomai oti i erwtisi afora tin version 7, swsta ? Se auti tin periptwsi tha prepei na xrisimopoiseis skin pou exei tin idia analysi me tin othoni sou. Stin periptwsi omws pou i othoni sou einai 1366x768 tha prepei na apofugeis to full size giati to VDJ 7 den exei skin se auti tin analysi (panta milame gia to default skin)
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 11:42 am
Δυστυχώς ειναι 1366 χ768 .. Σε αυτη τη περιπτωση τη πρεπει να κανω? ... Και ακομα κατι το performance πως πρεπει να το εχω ? εννοω πως πρεπει να τα φτιαξω?
και παρατηρω και μια παραμορφωση στο skin εχω το print screen να σας το δειξω γι να καταλαβεται αλλα δεν μπορω να το στειλω εδω .....
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 2:58 pm
Εγώ θα σου πρότεινα να "πετάξεις" το 7 και να εγκαταστήσεις το VirtualDj 8.
Έτσι δεν θα έχεις κανένα από τα θέματα που αναφέρεις. :D
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:03 pm
χααχαχαχαχαχχα εχεις δικιο deejay phantom αλλα ειναι για 10 λεπταα ..... :/ εγω χρησιμοποιω κονσολακι ...
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:06 pm
Το ίδιο και το 7 (είναι μόνο για 10 λεπτά)
Εκτός κι αν χρησιμοποιείς κάποια LE που δεν την έχεις δηλωμένη στο profil σου
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:13 pm
Απο μαγαζι το εχω παρεο το 7 δεν ξερω τι ειναι αν ειναι LE η crack πως το λενε ... τι να σας πω ..? αυτο το προβλημα αντιμετωπιζω .... μπορεις να μου πεις πως ανεβαζω μια φωτο για να σ δειξω τη παραμορφωση που σ λεωω ....
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:16 pm
Την "παραμόρφωση" την ξέρουμε. Έτσι γίνεται στην έκδοση 7 όταν το skin που κάνεις maximize ΔΕΝ έχει την ίδια αναλογία διαστάσεων με την οθόνη σου. Πχ το 1024/768 είναι 4/3
Ενώ το 1366/768 είναι 16/9 ;)
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:20 pm
Οχι οχιι δεν κανω φουλ σκριν .... οταν ειμαι χωρις φουλ παρατηρω τη παραμορφωση σαν να γινεται διπλο το σκιν η τριπλο κατι τετοιοο.. διορθωνεται ?
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:21 pm
Δεν μπορώ να σου απαντήσω.
Χωρίς να ξέρω ποια έκδοση χρησιμοποιείς, και ποιο skin έχεις επιλέξει (αν μπορείς να επιλέξεις) είναι αδύνατο να σου δώσω μια απάντηση.

Επίσης να σου υπενθυμίσω οτι με βάση τους κανόνες λειτουργίας του forum, "ανεπίσημες" εκδόσεις ΔΕΝ υποστηρίζονται.
 

Posted Mon 10 Nov 14 @ 3:24 pm


(Old topics and forums are automatically closed)