Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Υψηλή Cpu αλλά όχι στα κόκκινα

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Όπως ανέφερα και στο τίτλο έχω ένα μικρό προβληματάκι με την cpu αναβένει λίγο μόνο όταν φορτώνω τραγούδι μπορούμε να το διορθώσουμε ....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....
 

Posted Thu 12 Jun 14 @ 6:48 am
Performance > SongLoadPriority> indle
Τα τραγούδια θα φορτώνουν βέβαια με την μισή ταχύτητα σε σχέση με το default "normal"
 

Posted Thu 12 Jun 14 @ 7:09 am
Είναι λογικό να ανεβαίνει η CPU όταν φορτώνεις ένα κομμάτι καθώς εκείνη τη στιγμή αποσυμπιέζει ολόκληρο το τραγούδι στην RAM του υπολογιστή σου...
 

Posted Thu 12 Jun 14 @ 7:15 am
Οκ.... ευχαριστώ πολύ...!!!!!!!!
 

Posted Sat 14 Jun 14 @ 6:28 am
Και κατι ακομα μερικες φορες δεν ξερω γτ το virtual dj το 7 μου παραμορφωνει το skin..... οχι παντα ομως....
 

Posted Sat 14 Jun 14 @ 6:32 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Tha prepei na postareis ena screenshot gia na katalavoume ti ennoeis "paramofwnetai" to skin.
 

Posted Sat 14 Jun 14 @ 7:33 pm
Οκκκκκ............ και κατι τελευταιο υπαρχει καποια ρυθμιση ωστε να φορτωνονται πιο γρηγορα τα τραγουδια? επισης εκει που λεει performance μιλωντας παντα για virtual dj 7 πανω πανω λεει latency αυτο πρεπει να ειναι αυτο η σε καποιο αριθμο π.χ 128 ας πουμε?
 

Posted Mon 16 Jun 14 @ 3:41 pm
to dpc latency se win 8 exei akoma 8emata ?????? h' kapoio allo na tsekarw to pc mou..
 

Posted Tue 17 Jun 14 @ 7:45 am
δεν ξερω για τα 8 φιλε μου μιλαω παντα για virtual 7 και windows 7 ? Αλλα δεν ξερω που πρεπει να δουλευω το λατενσυ σε αυτοματο η κατι αλλο?
 

Posted Wed 18 Jun 14 @ 6:40 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
dimitris236 wrote :
to dpc latency se win 8 exei akoma 8emata ?????? h' kapoio allo na tsekarw to pc mou..


Latency Mon

 

Posted Wed 18 Jun 14 @ 6:46 pm


(Old topics and forums are automatically closed)