Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Απορία για mic

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

καλησπερα, εχω το virtual dj 7.0 pro και κανω broadcasting σε ενα site (δεν ξερω αν πρεπει να το αναφερω λογω διαφημισης..) και θα ηθελα να ρωτησω πως ενεργοποιω (στο vdj) το μικροφωνο του headset (για το broadcast) ?

thanks
 

Posted Sun 28 Jul 13 @ 12:52 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Mon 29 Jul 13 @ 2:44 am
εχω περασει και το serial number αλλα μου λεει οτι κατι εχει προβλημα με το ASIO DRIVER. ισως επειδη δεν εχω αδεια για broadcasting? αλλα αφου παιζω στο listen2myradio που ειναι free.. δεν θα επρεπε να ακουγετε και στο broadcasting χωρις αδεια..???
ευχαριστω
 

Posted Mon 29 Jul 13 @ 10:32 am
Το listen2myradio είναι μια υπηρεσία που δεν έχει καμία σχέση με το VirtualDj.

Μπορεί το listen2myradio να είναι free αλλά το VirtualDj γενικά δεν είναι δωρεάν λογισμικό.
Το VirtualDj σου επιτρέπει να κάνεις streaming με την ΔΩΡΕΑΝ έκδοση του (Home FREE) αλλά μόνο για 10 λεπτά σαν DEMO. Μετά η δυνατότητα αυτή απενεργοποιείται.

Τώρα εάν δεν έχεις το VirtualDJ Home FREE αλλά κάποια άλλη επίσημη έκδοση θα σε παρακαλούσαμε να κατοχυρώσεις τον σειριακό σου αριθμό στο profile σου.
Για να το κάνεις αυτό πας στη σελίδα http://www.virtualdj.com/users/edit.html

Εάν δεν έχεις κάποια επίσημη έκδοση, αλλά χρησιμοποιείς "πειραγμένο" λογισμικό τότε θα σε παρακαλούσαμε
1) Να διαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του forum
2) Να πας στην σελίδα http://www.virtualdj.com/products/comparison.html για να δεις ποια έκδοση του VirtualDj καλύπτει τις ανάγκες σου, και πόσο κοστίζει.

Είμαστε στη διάθεση σου για οποιαδήποτε άλλη απορία!
 

Posted Mon 29 Jul 13 @ 11:46 am
εχω την επισημη εκδοση και εχω περασει και τον σειριακο αριθμο οταν το πρωτοεγκατεστησα. απλα δεν ακουγεται το mic στο broadcasting.
 

Posted Tue 30 Jul 13 @ 12:46 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Tue 30 Jul 13 @ 7:56 pm


(Old topics and forums are automatically closed)