Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: provlima me ta skin....

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

kalispera......apo extes den mou allazei ta skin se alli analysi ola moy ta anoigi se 1366x768 ota pao na valo px. 1024x768 mou kanei ena tremopezma stin othoni kai palli mou to anoigi se 1366x768...kai merikes fores den me volevi ayti i analisi giati xrisimopoio thn grammi ergaleion......
 

Posted Sat 27 Jul 13 @ 2:32 pm
kai kati allo an thelo na diagrapso skin pao sta egrafa mou- virtual dj-skin...kai kano diagrafei apo ekei???
 

Posted Sat 27 Jul 13 @ 2:44 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
gia to deutero erwtima, nai pas sto fakelo MyDocuments\VirtualDJ\Skins kai diagrafeis (i ta vazeis kapou allou) ta zip files. An theleis apo ena zip file me polles analyseis na kratiseis mono tin analysi pou se endiaferei, to ksezipareis, svineis auta pou den theleis kai to ksanazipareis.

Gia to prwto , den poly-katalava. Ennoeis oti sta anoigei ola maximized ? kai pianoun oli tin othoni ? to koumpi Maximized panw deksia den kanei douleia ?
Kanwntas rightclick sto eikonidio tou VirtualDJ, epelekse na anoigei se "KAnoniko parathyro" tin efarmogi, an auto einai epilegemno sto Maximized.
 

Posted Sun 28 Jul 13 @ 1:13 am
geia kapoio logo simera pou eirtha stin douleia eftiaxe.....extes prin fygo apegatastisa to resizer tool les na eftege ayto???...mipos eftege ena skin pou katevasa den xero.....tora pezo me to 4 to diko sou ola komple...........ayto me to maximes pano dexia pantos to patao dexi klik kai dn kanei tipota.........
 

Posted Sun 28 Jul 13 @ 12:45 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H egkatastasi/apegkatastasi tou Resizer Tool den mporei fysika na epireasei tin symperifora twn skins kai tou VirtualDJ.
To maximize on/off tou programmatos einai to koumpi me to tetragwnaki dipla sto minimize. Klik (aristero), oxi deksi !
To skin to 4 ??? Poio einai auto ?
 

Posted Mon 29 Jul 13 @ 2:37 am


(Old topics and forums are automatically closed)