Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: DJ + ΘΥΤΕΙΑ Ή ΘΥΤΕΙΑ + DJ

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Επειδη Σεπτεμβρη μπενω :( δεν με εχει παρει απο κατω απλα θα χασω την δουλεια που με κοπο βρηκα και τα εχω βρει και με αφεντικο και τετοια..τελος παντων...τι γινετε οταν για αυτους τους 9 μηνες δεν εχεις internet να βλεπεις youtube , facebook να δεις ρε παιδι μου γενικα απο το ιντερνετ τι νεο παιζει..??? νταξει ραδιοφωνο θα εχεις αλλα δεν μπορεις ουτε να εισαι ολη την ωρα με ακουστικα στο αυτι ουτε να σημειωνεις οποτε ακουσεις καποιο νεο κομματι..ρωταω εσας με πιο πολυ εμπειρια και ολοι εχετε τελιωσει τις υποχρεωσεις σας..τι θα κανω?? θα πω σε καποιον οτι καινουργιο βγενει να το κατεβαζει???σε αλλον DJ??ΔΕΚΤΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΩΝ ΜΕΓΑΛΟΙ-ΜΙΚΡΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ !!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩ!!!
 

Posted Wed 03 Jul 13 @ 4:35 pm
Πλέον το ίντερνετ είναι ΤΖΑΜΠΑ για κάποιον που το χρησιμοποιεί στη δουλειά του...
Βάζε mbs κάθε μήνα... αν δεν έχεις κινητό με 3G βρες κάποιον άλλον... βάζε του mbs με την προϋπόθεση να χρησιμοποιείς το κινητό του...
 

Posted Wed 03 Jul 13 @ 5:26 pm
download??? απο που ομως φιλε μου??
 

Posted Wed 03 Jul 13 @ 5:39 pm
Dee PPRO InfinityMember since 2006
Έχεις σκοπό παράλληλα με τη θητεία σου να παίζεις επαγγελματικά; Εαν όχι δε χρειάζεσαι downloads. Εαν ναι, σίγουρα θα βρεις λύσεις (μέσω φίλων ή ιντερνετ καφε ή οτιδήποτε).

Δες το και θετικά: Λόγω καταστάσεων δεν θα σπαταλάς τόσο πολυ χρόνο σε ανούσιο υλικό, αλλά θα επικεντρώνεσε μόνο στο υλικό αυτό που πραγματικά αξίζει... Αν το υλικό που ήδη είχες πραγματικά αξίζει, θα αρκεί για να σε υποστηρίξει -με μικρές προσθήκες- τους εννιά αυτούς μήνες!
 

Posted Wed 03 Jul 13 @ 5:51 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Dee P wrote :
Δες το και θετικά: Λόγω καταστάσεων δεν θα σπαταλάς τόσο πολυ χρόνο σε ανούσιο υλικό, αλλά θα επικεντρώνεσε μόνο στο υλικό αυτό που πραγματικά αξίζει... Αν το υλικό που ήδη είχες πραγματικά αξίζει, θα αρκεί για να σε υποστηρίξει -με μικρές προσθήκες- τους εννιά αυτούς μήνες!


Den kanw synithws quote, alla nomizw oti edw einai olo to zoumi.

Tip. Xalarwse kai apolause to stratiwtiko sou. Einai mia empeiria poly simantiki. Min tin vgaleis mprosta apo ena Smartphone. Twra ama katsei kai kammia ekdilwsi sto stratopedo..min peis oxi.. xaxa
Kalo stratiwtiko kai kalos politis ksana me to kalo

PS. 9 mines eee ? Kapoioi apo dw mesa piastikame koroida lol

 

Posted Wed 03 Jul 13 @ 10:40 pm
Σας ευχαριστω παιδια ολους!!!! και σε εσας ευχομαι τα καλυτερα και καλες δουλειες!!!!!!!!και καλο καλοκαιρι..!!
 

Posted Thu 04 Jul 13 @ 1:49 am
dimitris236 wrote :
download??? απο που ομως φιλε μου??


Δεν ξέρω πώς και αν εξυπηρετεί το itunes στα κινητά ;)
Βέβαια πληρώνεις, αλλά κάτω από ευρώ το κομμάτι...
Και ΠΟΣΑ πια θα ΠΡΕΠΕΙ να κατεβάσεις σε 9 μήνες; ;) όπως είπαν κι οι υπόλοιποι...

Καλή θητεία!
 

Posted Fri 05 Jul 13 @ 5:56 pm


(Old topics and forums are automatically closed)