Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: S.O.S. ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ 2 MIDI CD PLAYERS AMERICAN AUDIO RADIUS 3000 & VIRTUAL DJ

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

γεια σε ολουσ, εχω ενα σοβαροτατο προβλημα και θα ηθελα οποιοσ μπορει να με βοηθεισει:

αγορασα 2 radius 3000 που λειτουργουν και ωσ midi controler, ξερω οτι ειναι συμβατα με το virtual dj αλλα στο δικο μου λαπτοπ δεν τα αναγνωριζει το virtual ............ για να λεμε και οοοοοοοοοολη την αληθεια ειναι κατεβασμενο με το crack toy to virtual, με το ιδιο ακριβωσ προγραμμα σε εναν φιλο μου δουλευει με τα radius 1000 τα οποια καταργη8εικαν. me την numark mixdeck express που εχω δουλευει τελεια με την 7.0.5. an kapoioσ ξερει ασ μου πει τι να κανω.
 

Posted Sun 10 Mar 13 @ 10:23 am
1) ΜΗΝ γράφεις με κεφαλαία.
2) Διάβασε τους όρους χρήσης του forum
3) Απεγκατέστησε τη σπασμένη έκδοση
4) Κατέβασε το VirtualDj HOME FREE
5) Δοκίμασε ξανά (θα δουλεύει με τους controllers μόνο για 10 λεπτά σαν demo)
6) Αν σου δουλεύει σωστά το HOME FREE αγόρασε το πρόγραμμα.
 

Posted Sun 10 Mar 13 @ 2:20 pm
συγνωμη για τα λαθη μου, θα ακολουθησω τις οδηγιες σου ............... μακαρι να δουλεψει !!!
 

Posted Sun 10 Mar 13 @ 4:43 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
2 pragmata mporei na symbainoun...

1. Ta Radius den einai sto MIDI Channel 1. Auto mporei na allaksei apo to Menu twn Radius. Diavase to manual gia to pws mporeis na pas ekei. Episis kalo einai na kaneis ena reset sta Factory default settings (yparxei tetoia epilogi apo to menu twn Radius episis)

2. Ta Radius exoun kykloforisei me 2 diaforetika firmwares. Nomizw oti o default mapper pou yparxei stin Home Free version kai stin Pro Full kat'epektasi douleuei swsta me to prwto firmware, mporei omws oxi me to kainourgio. Den gnwrizw an i American Audio sou dinei tin dynatotita na pas sto palio firmware. Des sto site tis AA.
Gia tous Pro Full users, yparxei lysi edw.. http://www.virtualdj.com/addons/13435/Radius_3000.html
 

Posted Sun 10 Mar 13 @ 10:00 pm
θελουν λιγο ψαξιμο ολα αυτα, θα το παλεψω αρκετα και σε τυχον αποριες θα ξαναρωτησω. ευχαριστω εκ των προτερων !!!
 

Posted Tue 12 Mar 13 @ 2:54 pm
μηπως μπορει καποιος να μου πει που θα βρω το manual των radius 3000 στα ελληνικα ??? αυτο που εχει η συσκευασια ειναι αγγλικα και με τις τεχνικες ερμηνιες δεν βγαζω ακρη .
 

Posted Wed 13 Mar 13 @ 4:07 pm


(Old topics and forums are automatically closed)