Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: provlima tou controller mou h' tou laptop....

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

kalispera...exw tin akiyama syncron kai tin ekdosi tou vdj pou tin sinodeve...kai exei stin konsola epanw merika led kai exw proseksei oti tin vaqzw se MIDI MODE ta led anavosvinoun pio arga apo oti otan tin vazw kai paizw apo ena usb stikai me tragoudia xoris pc dld..afto tora gt ginete?? arage ftaei o controller?? to kalwdio usb??exw allaksei 3 kai pira pali ta 3 :P..afto etsi itan apo tin arxi pou to pira apo enan filo mou..kai etsi itan kai ekeinou (den ekane aftos dld kamia patata...)
efxaristw ek twn proterwn!
 

Posted Sun 04 Nov 12 @ 10:21 am
to pio pithano einai na doulevei opos ta 400ria se cd mode ta kokkina led sto jog anavoun kanonika eno an einai se midi mode anavoun me lag..
 

Posted Sun 04 Nov 12 @ 8:28 pm
nai e?? mporei..8a perimenw merikes apopseis akoma... kai 8a doume :P thnx file moU!
 

Posted Sun 04 Nov 12 @ 11:56 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Gia poia akrivws LEDs milas ? Gia ta koumpia ?

Genika..
O rythmos pou anavosvinoun ta LEDs exei na kanei me to mapping. Tha mporouse stn mapper na oristei mia diforetiki taxytita (syxnotita), me tin opoia anavosvinoun ta Leds.
Px. to LED tou play an anavosvinei se katastasi pause, tha mporouse na maparistei.
play ? on : blink 500ms
opou i timi tou 500ms, tha mporouse na einai diaforetiki.

Otan mapparetai enas controller, eidika otan synodeuetai apo LE version, o mapper i akoma kai to skin (an yparxei kapoio custom), egkrinontai apo ton kataskeuasti.
An epomenws yparxei tetoio thema, pou omws to thewrw amelitaio, tote o kataskeuastis ofeile na proseksei auti tin diafora.
 

Posted Mon 05 Nov 12 @ 12:06 am
milaw gia to led pou deixnei ta pososta stin eksodo apo ton controller...omos nomizw oti stin LE den ginete na peiraksw tous mappers sosta??
 

Posted Mon 05 Nov 12 @ 2:04 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
milas gia ta VU/Level meters ?


An milame gia tin syxnotita pou anavosvinoun kai oxi tin entasi, tote auto exei na kanei me to refresh to opoio exei veltiwthei arketa stis teleutaies version 7.1 kai meta. Profanws i LE pou exeis einai palaioteri.
An milas gia to poso "lampera" fwtizoun, tote mallon einai thema firmware/hardware kai kataskeuasti.
 

Posted Mon 05 Nov 12 @ 2:25 am
mpravo gia ta vu/level meters elega..me tin taxitia pou anavosvinoun...logika 8a ftaei i palia LE....gia tin "lamperotita" den exw 8ema einai mia xara...
 

Posted Mon 05 Nov 12 @ 2:52 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
otan tha anneothei h home version sto cnet, giati einai akoma 7.05 dokimase kai pes an exei diafora.
(H home einai 10min demo otan enas controller einai sydemenos).
 

Posted Mon 05 Nov 12 @ 2:57 am
aaaa etsi 8a doume an ftaei i LE h' o controller e?? pote 8a ananeo8ei kserete eseis???
 

Posted Mon 05 Nov 12 @ 3:00 am


(Old topics and forums are automatically closed)