Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: VDJ ver.6 kai ellinika

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

diavasa kapoia palia topic gia to thema ton ellinikwn alla egw exw allo provlima.H ekdosi 6 den exei problima sto na fortonei ellinika apo to browser tou vdj.To provlima pou exw egw einai oti den fortwnei tragoudia me ellinikous kai genika periergous xaraktires ama to ''seirw'' kateuthian sta deck apo kapio folder.

ama kserei kapoios ti mporei na ftaiei i exei diavasei se kapoio topic kati paromoio as kanei tin parathesi tou euxaristw!!

 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 10:59 am
Τι λειτουργικό έχεις;
 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 11:02 am
win 7... pai zei rolo!?
 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 11:03 am
win 7... paizei rolo!?
 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 11:09 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Fantazomai oti xrisimopoieis to skin pou exei i LE version tis RMX (ver6). Dystixws stis LE versions den mporeis na allakseis skin kai tha prepei na epembeis este na allakseis tin grammatoseira pou xrisimopoei to skin gia ta decks.

Ston fakelo VirtualDJ/skins tha vreis ena zip file me to skin. Tha prepei na to ksezipareis kai kaneis edit to xml arxeio (tis analysis pou trexeis) me kapoio Text Editor (px Notepad)

Tha prepei na allakseis to font="...." me font="Arial Greek" sta <textzones> pou tha vreis mesa sto xml.

Meta kaneis save to arxeio kai update to zip file.
 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 2:51 pm
Euxaristw file mou gia tin boitheia. To vdj ver 6 to exw pro agorasmeno apla den exw peraseei sto account mou to serial
vevaia den xrisimopoio to skin to kanoniko alla ena pou einai gia netbooks me xamiloteri analisi alla to provlima na fortosei tragoudia sernontas apo ena folder sta deck to exoun ola.Piga kai allaksa ola ta font sto skin pou douleuw se ''arial greek'' kai tipota....einai poli periergo pou ena apo to browser sta deck ta fortonei kai ta diavazei kanonika enw kateythian den mporei !!
ama exeis kati allo sto nou sou twra pou sta perigrapsa kalitera enimerwse me

eyxaristw ek twn prwterwn!
 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 7:02 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djdad wrote :
Fantazomai oti xrisimopoieis to skin pou exei i LE version tis RMX (ver6).


diorthosi, i rmx erxetai me tin LE version 5

 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 9:54 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Mporei kai na xeis dikio.
 

Posted Wed 20 Jun 12 @ 10:12 pm
dj-soni4 wrote :
To vdj ver 6 to exw pro agorasmeno apla den exw peraseei sto account mou to serial

Τότε η πιο απλή λύση για όλους μας είναι να περάσεις το serial στο account σου και να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση (7.0.5) η οποία λογικά δεν θα σου εμφανίζει κανένα πρόβλημα καθώς έγιναν αρκετές αλλαγές στον τρόπο που το πρόγραμμα χειρίζεται τις "ξένες γλώσσες" (Full Unicode/ANSI support)
Αν το πρόβλημα παραμείνει τότε εδώ είμαστε να το λύσουμε.


Υ.Γ.: Υποθέτω πως ξέρεις οτι αν περάσεις το serial της PRO στο account σου δικαιούσε δωρεάν updates τόσο στην τελευταία έκδοση όσο και στην αναμενόμενη έκδοση 8...

 

Posted Thu 21 Jun 12 @ 12:49 am


(Old topics and forums are automatically closed)