Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: CDJ400k - PC & CD Mode

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Παιδια εχω μια ερωτηση σχετικα με το σεταρισμα. Αν σεταρω 2 CDJ400k και εναν μικτη DJM400k να παιζουν κανονικα με το Virtual Dj, υπαρχει η δυνατοτητα ενω παιζει ενα κομματι σε ενα deck να γυρισω το αλλο σε CD Mode και να μιξαρω κανονικα ? Ρωταω για την περιπτωση που κατι δεν παει καλα, η κολλησει κατι, να εχω εναλλακτικη να το γυρισω σε CD για να μην κρεμασω το προγραμμα...Ευχαριστω πολυ
 

Posted Tue 19 Jul 11 @ 7:47 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
kai vevaia mporeis. Apla gyrnas opoio CDJ theleis se CD mode, vazeis to CD kai miksareis kanonika me to allo CDJ pou mporei na einai se midi mode.
Fronitise mono ta CDJ na exoun teleutaio firmware, wste na min exeis kanena crasharisma apo to Virtualdj, an kai nomizw oti me ta 400ria den ypirkse pote provlima apo oti kserw.
 

Posted Tue 19 Jul 11 @ 9:43 pm
Ευχαριστω, το δοκιμασα πριν απο λιγο και δουλευει οντως μια χαρα, απο θεμα αξιοπιστιας βεβαια ειμαι καπως προκατειλημενος...Εχω ακουσει πολλα για "κρεμασμα" στο προγραμμα ενος dj που παιζει με laptop και πηγαινω βημα βημα πολυ προσεκτικα οσον αφορα το pcdjing...Παιζω πολλα χρονια μουσικη και αν εχεις συνηθισει σε pick up και cds, δυσκολα εμπιστευομαι κατι νεο 100%....ισως βεβαια να ειναι λαθος ο φοβος μου και να ειναι απλα μια ιδεα
 

Posted Tue 19 Jul 11 @ 11:09 pm


(Old topics and forums are automatically closed)