Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Lista me magazia - Page: 2

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

snik3Home userMember since 2009
dimitris_tsanak wrote :
oi duo skulades tou forum tha pane gia kritikh se house magazia. Endiaferon tha einai! :D :D An kai sas blepw na katalhgete se kanena makh


o makaros sto can can tragoudaei me ti xara verra
hahahaha
mitso dn eisai skylas otan to 25% tis mousikis sou se mia vradya einai ellinika kai oso pio entexno se pernei...
dn einai panta ola sto xeri sou kai diki sou epilogi kai otan to magazi sto opoio paizeis einai kai filou sou dn koitas na ikanopoiiseis ta mousika sou gousta, alla na eisai sto katallilo mood tin katallili wra gia na gemiseis tis tsepes tou filou sou.
se mh kentrikes perioxes opws afti pou menw kai doulevw xronia twra ta magazia ksypnousan kai koimontousan me karra.eftyxws petyxe afto pou prospathisa prin 3 xronia otan ksekinisa s afto to magazi, na prospathisw na dwsw ksena kai (thelw na pistevw) poiotika akousmata ston kosmo, prokeimenou kai na ekpolitistoun osoi dn ithelan na katevoun se kentrikes perioxes alla kathontousan sto "xwrio" tous gia poto, alla kai na dwsw stin neolaia enos dimou me poly kosmo, mia kali epilogi gia na diaskedasoun kai na perasoun kala xwris na xreiazetai na katevoun stis must perioxes tou kentrou.
ws twra ta pragmata pane kala...
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 5:14 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
snik3 wrote :

se mh kentrikes perioxes opws afti pou menw kai doulevw xronia twra ta magazia ksypnousan kai koimontousan me karra.


Ti me les twra ...! Sti dekaetia tou 90 doulepsa kapoia kalokairia sti Thaso kai mou etyxe magazi pou o portieris kai o gios tou boss htan apo thessaloniki. Ta paidia auta ektros tou oti me eixan priksei me istories apo ta skyladika pou douleyan ton xeimona kai tin "anwterotita" ths fylis twn skyladwn... eixan kai tin kaki synitheia meta tin douleia na pinoun ena mpoukali ouski akougontas kathe brady to neo cd tou Karra.
(* to cd auto den epaize sto diko mou programma sto club, kratiste to auto gia oti tha grapso parakatw)
...Kai ego tin atyxia na koimame kapou mesa sto magazi.
Atherapeyti astheneia.

Kai gia na sobareytoume, symfono me ton Snik. Otan douleueis kai zeis apo auto ta ellinika sou epibalontai kai malista me biaio tropo.
Kai den exo problima me ta ellinika katholou malista alla me to poia einai auta kai ton tropo pou proballontai opos kai tin nootropia ta teleytaia 10 xronia. Auto pou exei allaksei se sxesi me paliotera einai oti ta skyladika palia htan pio 'underground' kai eixan ton xoro tous kai tin ora tous.
Sta megala idiotika kanalia tis tv kai sta kala magazia htan apagoreumena.
Auto pou exei allaksei apo tis arxes tou 2k, to proto big brother kai meta kai oli tin xazomara pou mpike sta spitia mas apo tin tv einai oti :

-Oloi mporoun na tragoudane kai na einai kapoioi .... (stin idia filosofia patise kai to facebook opou oloi einai kapoioi an exoun polous filous pou den tha gnorisoun pote)

-Kai to symantikotero : Baftisane to kreas psari, kai etsi ta skyladika me mia periboli vearou 20xronou agoriou me mualo ksanthias mipkan san mainstream pleon sta megala kanalia alla kai sta magazia xwris enoxes pleon apo mprosta kai oxi apo tin piso porta. Kai dystyxws meinane.

Ego epikrotw osous kanoun mikroteres paraxoriseis kai to paleboun apo mesa, se autous anoiko kai ego. Enw den dexomai tin dikaiologia typou auto thelei o kosmos oson to katapinoun amasito. Kai milao apo dj's mexri ypeuthynous programmatos se radiofono kai tv, oloi exoume mikri h megalyteri euthyni se auto opos kai gia polla alla katestimena pragmata stin ellada pou hdi ta plirwnoume.
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 6:36 am
snik3Home userMember since 2009
fysika kai oloi exoume efthyni giati ousiastika mas lene na kanoume ti douleia mas xwris na kanoume ti douleia mas
na ginoume aples marionetes sta magazia pou to mono pou tha kanoun tha einai na tairiazoun ta bpm sta tragoudia pou epelekse o sapiokoilias sto bar pou ipie 6 pota kai nomizei oti kanei oti goustarei
eftyxws yparxei amoivaia katanoisi kai anoixto myalo se atoma pou gnwrizoun ti diaskedasi, opws einai pragmatika kai oxi me ton tropo pou plasaretai ta teleftaia xronia san kafrila dld, kai me ena tetoio atomo synergazomai ta teleftaia xronia
opws anefere o giwrgos i skylokatastasi apo to 2000 kai meta prowtheitai apo pantou kai einai dyskolo, apithano tha elega, na stamatisei MONO apo emas...exoume ti dynami, alla dystixws opoiodipote syndikalistiko organo dimiourgeitai se afti ti xwra dimiourgeitai me kalous skopous, volevontai 2-3 atoma pou kanoun koumanto sto syndikalistiko organo, den yparxei apotelesma kai veltiwsi kai i zwi synexizetai opws itan prin...
proswpika afierwno ena 25% tis vradyas se elliniki mousiki, me to 15% na einai endiamesa se kseni.vazw 3 ksena kommatia,meta ena elliniko, meta 4 ksena, meta elliniko...allages typou "Black eyed peas-the time" me "rouvas-parafora".mporei na min tin exw kanei pote afti tin allagi kai na min tin kanw, apla prospathw na sas dwsw mia eikona.
yparxei i entelws lathos nootropia pws "o megalos kosmos pou afinei ta lefta sto magazi kai kanei katanalwsi thelei ellinika"...
DIAFWNW KATHETA
ypirksan dekades vradyes pou xwris kanena elliniko tragoudi ekana megalo kosmo na xorevei astamatita se cafe-bar, opou o kosmos synithws ntrepetai na xorepsei kathws ta cafe-bar einai sxetika mikra kai o kosmos einai pio sfigmenos, me disco.i disco thavetai kai apo emas tous idious tous dj's kai apaksiwnontas tin enisxyoume tin xounta twn skyladikwn pou katigoroume.
otan pairnei fwtia to spiti mou kai kserw oti de mporw na ti svisw, prospathw na tin periorisw kai na tin elegxw, kai stin teliki tin xrisimopoiw gia na zestathw otan exw ton pliri elegxo tis.
to idio isxyei kai me ta ellinika.sto 70% twn magaziwn o dj prepei na paizei ellinika.ton anagkazoun.anti na paiksete 50% ellinika paikste 30% ellinika kai 20% disco.lyseis yparxoun arkei na exoume anoixto myalo kai anoixta aftia.
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 7:23 am
Αν και τα Ελληνικά που παίζω εδώ και 8 μήνες είναι πολύ περιορισμένα, θα διαφωνήσω κάθετα στο οτι το πρόβλημα στα μαγαζιά είναι τα Ελληνικά...

Είναι ο τρόπος με τον οποίο παίζονται, και φυσικά και ως ένα βαθμό ποια παίζονται. Δεν έχω κανένα πρόβλημα ένα μαγαζί π.χ. να παίζει μόνο Ελληνικά. Είναι μια επιλογή και είναι σεβαστή!

Το πρόβλημα είναι οτι το "Ελληνικά" είναι μια τεράστια "κατηγορία" απο μόνο του, και για να "δουλέψει" σωστά πρέπει να υπάρχουν άνω και κάτω όρια... Δεν γίνεται στο ίδιο πρόγραμμα να ακούω Αλεξίου και Άννα Γούλα...
Είναι ακριβώς το ίδιο θέμα και με τα μαγαζιά που παίζουν μόνο ξένη μουσική. Πρέπει να υπάρχει άνω και κάτω όριο... Δεν γίνεται να παίζει ένα μαγαζί Parov Stelar και Lorna ταυτόχρονα...

Γενικά με πικραίνει η "απαξίωση" πολλών προς την Ελληνική μουσική, ειδικά την στιγμή που υπάρχουν πολλά αξιόλογα κομμάτια που δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν απο "αντίστοιχα" ξένα...
Τώρα θα μου πείτε οτι στη Mainstream σκηνή είναι πολλά τα "σκουπίδια"...
Ίσως...
Αλλά δεν βλέπω τον λόγο που τα Ελληνικά mainstream είναι πιο "σκουπίδια" ή πιο απαξιωμένα κομμάτια σε σχέση με τα Ρουμάνικα mainstream που έχουμε κάνει επιτυχίες σε όλα τα μεγάλα και "καλά" club...

Τεσπα...

Θα επανέλθω στο θέμα (Ελληνικά) σύντομα...

 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 9:08 am
snik3Home userMember since 2009
symfwnw phantom
to provlima dn einai ta ellinika, alla me poio tropo paizontai kai poso
dn exw provlima na paw se ena magazi kai na akousw kapoio elliniko tragoudi, oute na paiksw kapoio elliniko tragoudi
exw provlima na pigainw se magazi kai na akouw allagi "here 4 one-blazin squad" me "prwto thema-kwstopoulos".
opws proeipa efoson den mporeis na sviseis ti fwtia, periorise tin kai kathefthyne tin opou theleis kai stin teliki xrisimopoiise tin gia na zestatheis...
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 10:20 am
εγω θα συμφωνησω με τν phantom και θα πω οτι ο καθε ενας μας ακουει τν μουσικη που του αρεσει...Ετσι αν εμενα μ αρεσεουν τα σκυλαδικα θα παω σε ενα κλαμπ που να παιζει σκυλαδικα.Αν εχω χωρισει και θελω να ακουσω τερζη και καρρα οκ θα παω σε ενα τετοιου ειδους μπαρ.Αν παλι θελω να ακουσω mainstream θα παω αλλου,για house θα παω αλλου.Αυτο ειναι κατι ιδανικο καθως δεν γινεται συχνα ενα μαγαζι να παιζει ολη τν βραδυα ιδια μουσικη...!Σε καθε περιπτωση ο dj πρεπει να κραταει το mood του μαγαζιου ψηλα...!Ας πουμε το να βαζεις mainstream ξενα και μετα να βαζεις και ενα mainstream ελληνικο οκ δεν υπαρχει προβλημα...Αν ομως απο το mainstream ξενο παμε σε σκυλαδικο τοτε υπαρχει προβλημα...!
Τα ελληνικα εχουν υποτιμηθει αρκετα για τν απλο λογο,με το που λεμε ελληνικα ερχεται στο μυαλο μας ο κιαμος ο οικονομοπουλος κλπ.Αν ακουσεις ενα dj να λεει τωρα θα βαλω και λιγα ελληνικα να ξερεις οτι θα ακουσεις λαικα...Ελληνικα ομως ειναι και ο ρουβας και professional sinnerz...Αυτου του ειδους τα ελληνικα εχουμε υποτιμισει αρκετα νομιζω...!
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 10:56 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
PhantomDeejay wrote :

Είναι ο τρόπος με τον οποίο παίζονται, και φυσικά και ως ένα βαθμό ποια παίζονται. Δεν έχω κανένα πρόβλημα ένα μαγαζί π.χ. να παίζει μόνο Ελληνικά. Είναι μια επιλογή και είναι σεβαστή!

Το πρόβλημα είναι οτι το "Ελληνικά" είναι μια τεράστια "κατηγορία" απο μόνο του, και για να "δουλέψει" σωστά πρέπει να υπάρχουν άνω και κάτω όρια... Δεν γίνεται στο ίδιο πρόγραμμα να ακούω Αλεξίου και Άννα Γούλα...
Είναι ακριβώς το ίδιο θέμα και με τα μαγαζιά που παίζουν μόνο ξένη μουσική. Πρέπει να υπάρχει άνω και κάτω όριο... Δεν γίνεται να παίζει ένα μαγαζί Parov Stelar και Lorna ταυτόχρονα...

Γενικά με πικραίνει η "απαξίωση" πολλών προς την Ελληνική μουσική...


Δεν λέμε κάτι διαφορετικό σε περίπτωση που δεν είναι κατανοητό και σε ευχαριστώ που με συμπληρώνεις.
Εγώ μπορώ να σου πω πως όχι μόνο δεν απαξιώνω την ελληνική μουσική αλλά νιώθω και περήφανος για τον μουσικό πλούτο που έχουμε (η μάλλον είχαμε ?)
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 11:12 am
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 11:17 am
Σε κανενα μαγαζι-σκυλαδικο δεν εχω ακουσει Μητροπανο...Δηλαδη ο Καρρας ειναι καλυτερος??Ασε που ειναι μουφα...Εγω πηγα στα μπουζουκια με το σχολειο και με το που βγηκε ο καρρας ειδα τν ηχοληπτη να ανεβαζει τ μπασα...Βεβαια αν σε σκυλαδικα ακουγαμε μητροπανο κλπ δεν 8α τα λεγαμε σκυλαδικα αλλα τεσπα! :P
 

Posted Mon 14 Mar 11 @ 3:30 pm
8a symfwnhsw me tous prolalhsantes.
nomizw omws pws megalo meridio ey8ynhs gia ta skata ths nyxterinhs diaskedashs ferei h tv kai ta mme genika. ka8ws olo k perisoteros kosmos parasyretai ap to lifestyle kai ton endedeigmeno tropo zwhs pou mas plasaroun. k etsi o ka8enas prospa8ei na deixei oti einai kati to opoio dn einai telika.
xarakthristiko paradeigma gia ayto einai to coral sth 8esnikh (snik k dhmhtrhs to xeroun...). ayto to magazi to sixainomai! paizei mono ellhnika (ta pararthmata tou paizoun kapoia xena, mainstream panta), alla me sixamera ypshla pososta skyladikou ki emporikouras. sthn ousia poulaei mia dh8en glamouria, alla kata va8os osoi pane ekei pane gia n akousoun skyladika...
isws n mperdevontai ligaki...
pio poly ektimaw to eleeino kai parakmiako ellhnadiko (monasthri px... :P ), ka8ws osoi syxnazoun se tetoia magazia einai apolytws syneidhtopoihmenoi: 8eloun n akousoun ellhnika k pane ston katallhlo xwro! apolytws sevasto.

ayta ta magazia exoun kanei to megalytero kako pistevw, ka8ws xtypane to meso provato ekei pou ponaei: sthn dipsa gia glamour kai kwlous. oti pio prwtogono dhladh
 

Posted Tue 15 Mar 11 @ 8:40 am
Πάντως κάποιοι απο αυτούς τους "σκυλάδες" τραγουδιστές έχουν επιδείξει πολύ μεγαλύτερη κοινωνική ευαισθησία απο άλλους "πρωτοκλασσάτους" mainstream Έλληνες "καλλιτέχνες"...

Ενδεικτικά αναφέρω οτι γνωστός "σκυλάς" που έχει αναφερθεί πολλές στο forum έκανε πριν απο μερικά χρόνια μια σειρά απο φιλανθρωπικές συναυλίες προσφέροντας και την ορχήστρα του και την ηχητική κάλυψη απο την τσέπη του, την ώρα που άλλη γνωστή πρωτοκλασσάτη "καλλιτέχνης" για παρόμοιο σκοπό απαίτησε και συγκεκριμένους μουσικούς (που φυσικά πληρώθηκαν κανονικά) και τα δικά της έξοδα για την συναυλία (μία συναυλία όπου απλά δεν έβγαλε "έσοδα")

Προσωπικά δεν με χαλάνε καθόλου τα "σκυλάδικα" αρκεί να ξέρω οτι εκεί που θα πάω είναι "σκυλάδικο"... Και θα την καταβρώ κιόλας! Με την ίδια ακριβώς λογική που δεν με χαλάει να ακούω trance σε ένα μαγαζί που ξέρω οτι είναι... "trance-άδικο"...

Χώρος υπάρχει για ΟΛΕΣ τις μουσικές! Και ΟΛΕΣ οι μουσικές έχουν κάτι να προσφέρουν...
 

Posted Tue 15 Mar 11 @ 4:58 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
eisaste asxetoi oloi! de kserete ti simainei allagi...

allagi simainei:
apo lady gaga > kiamo
apo karra > deep fear
apo pitbull > sfakianaki

i leksi allagi simainei oti allazo ena tragoudi se ena allo entelos diaforetiko.
oi koryfaioi dj kanoun teleies allages.

tora ama o allos o asxetos bazei apo house se house, ti na to kano?
auto den einai allagi. auto einai i synexeia tou tragoudiou kai auto einai to pio eukolo
kai to kanoun oi asxetoi dj pou de kseroun apo mousiki, giati de mporoun na kanoun sosti
allagi kai bazoun pali to idio tragoudi sxedon na paizei!
e ama to paroume etsi olo brady na paizetai house einai san na akouo mia kasseta na paizei.

leme oti theloume allages!

mporeite na to katalabete auto??

(auti einai i logiki ton perissoteron afentikon pou eixa)


oso gia ta skyladika, ego bazo kai mitropano, adamantidi ktl
aresei se olous kai to antimetopizoun san poiotiki mousiki kai oxi skoupidia
poios allos bazei mitropano se cafe bar???? ego den exo dei kanenan
 

Posted Mon 21 Mar 11 @ 10:33 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kai tora pou to thymithika, kapote eixa ftiaksei ena nonstop cd me house-dance ekeinis tis epoxis (peripou 2004) me apolyto beatmatch bpm ktl.
to eixa dosei se mia gkomena na to akousei. tin epomeni fora pou bgikame gia kafe ti rotisa pos tis fantike kai mou leei
"blakeia. olo to idio itan apo tin arxi mexri to telos, san na itan mono ena tragoudi xoris na exei allagi se allo tragoudi"

auto mou exei meinei kai kamia fora kati tetoio mou legane sto magazi pou douleua persy kai apo tsantila
ekana "koryfaies allages" (px i know you want me > sexy forema > in the ayer > to amartolo > hot-inna)
kai tote itan apo tis kalyteres bradies pou perase auto to magazi.... (o proigoumenos dj paretithike meta apo auto kai emeina monos mou)

ti na peis meta?
 

Posted Mon 21 Mar 11 @ 10:45 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
back on topic

exthes to brady ekana mia bolta apo magazia, kafeteries ktl.
NEKRA!

ti ginetai re paidia... polla magazia pou ksero klisane oristika.

btw to magazi pou kaname to teleutaio meeting, (ego, mpampis, giorgos) pou douleua, eklise.

btw2. sto mall, ston naka exei sti bitrina tin hercules 4-mx alla otan piga itan klista. tha pao kamia mera na tin akoumpiso na do pos einai
 

Posted Wed 23 Mar 11 @ 12:00 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
gmsta, ekleise kai to tyropitadiko apenanti mas. Na dw pou thas vriskw twra tyropita tapsiou..xaxa
 

Posted Wed 23 Mar 11 @ 8:05 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
LOIPON
akouste giati exo ta neura mou apo exthes to brady meta apo auto pou eida.

etyxe na pao me parea se ena bar-club (O THEOS NA TO KANEI)
to opoio einai gnosto, se kalo meros kai mazeuei kosmo (opoios thelei na tou po opoi pm me)
eixa ksanapaei kai paliotera alla den eixa katsei poly, 10 lepta kai efyga.
exthes omos pigame gia poto kai na katsoume.

mpeno mesa kai aristera apo ti porta itan o dj me 2 cdj800 mprosta tou, xoris mikri.
e leo tha ton exei apo kato. synexizo mesa kai briskoume meros na "katsoume".
apo ti proti stigmi de mou arese o ixos. diladi toso athlios afou akoma kai to stereo-foniko pou
exo spiti pou 15 eton, poio poiotiko ixo bgazei! de dino kai poly simasia kai leo
"de gamietai, proti fora einai? pantou etsi einai"
blepo episis kai 4 othones tft peripou 19" kremasmenes sti seira kai na deixnoun mia eikona
pou egrafe to onoma tou magaziou kai apo kato to onoma tou dj. de dino simasia.
prospathisa na prosekso ti mousiki kai den ebgaza kanena noima. de katalabena poio tragoudi paizei
(mainstream ola) kai poia itan i seira. enas axtarmas diladi. gyrnao kai kathomai
fatsa sto dj (apo makria) gia na blepo apo periergia ti tha kanei.... kai tote ta katalaba ola.

o super dj ti eixe kanei? eixe ena pc dipla tou kai ena mouse sto xeri. (kai ta akoustika gia diakosmitika)
o "magkas" eixe balei kai epaize to pc kapoio megalo arxeio kapou gia misi ora - 45 lepta to opoio stantar
to eixe katebasei apo kapou san nonstop mix! afou de katalabenes poio tragoudi paizei. san ena megalo remix
me polla tragoudia san auta ta spot pou bazoun sto radio! e kai fysika autos de ekane tipota. apla koitaze to kosmo
(gemato to magazi) kai itan san ypeuthninos na koitaei oti i mousiki paizei. san epiblepei to pc diladi!

meta apo ligo tsoup blepo stis othones na arxizei na paizei ena video clip to opoio itan apo youtube
ME IXO APO YOUTUBE!!!!!! itan pou itan gtp o ixos, to gamise perissotero!
fantastite diladi na eisaste se ena magazi me dynata ti mousiki kai akoute youtube!
etsi mou erxotan na pao na ton briso alla sykratithika giati eixa piasei koubenta mia kopela (oti nanai...:)
ntaksi leo mi dineis simasia, pes oti den akous tipota. tote itan to apokorifoma!
arxise na bazei video clip apo kati 80's pou blepoume sto youtube ma xalia eikona kai EKSAIRETIKA xalia ixo!
ki'omos autos tolmise kai to ebgale ston aera!
pou sai re radiodj105 eipa ekeini tin ora...

ebaze pou lete merika video clip kai meta ante palia etoima mixes kai apo ellinika reggateon-tsiftetelia REMIX, oti nanai....
kai autos eipame apla epiblepei oti to pc paizei mia xara. oute akoustika de forouse pote.
tin allagi videoclip me tin eikona kseretai pos tin ekane? me SWITCH
diladi to gyrnage logika kapoio eksoteriko dvdplayer pou epaize tin eikona tou kai otan ithele na paiksei video clip
to gyrize sto pc.....

meta apo ligo KOURASTIKE o megas dj me mia fatsa kai mousaki san superstar dj kai ton antikatstise enas allos. episis ta idia.

e leo fysika me to vdj tha paizei kai feugontas pernao kai rixno mia grigori matia kai oute kan fullscreen de to eixe to vdj.

tora katalabeno giati oi psaxmenoi dj brizoun autous pou paizoun me vdj. e logiko einai ama blepoun tetoious.

ama thelete kanonizoume mia mera na pame ekei na to deite kai na to akousete me ta idia sas ta aftia kai na arxisoume na tou
petame giaourtia!

1000 fores kalytera na pao se ena club kai na akouso a-beatmatch-rista komatia para auto!
toulaxiston autos tha paizei live kai tha prospathei na dialeksei tragoudia, oxi etoimi kaseta.

BAZO stoixima oti tin enallagi tou switch apo tin eikona se videoclip tin ekane me to xeri giati den mporouse (den iksere diladi) na ti kanei kai me to vdj! allios de tha ebaze katholou to xeri tou gia na kanei auti tin "allagi". tha itan ola mia kaseta. mono auti tin allagi ekane diladi.
ase pou ypopsiazomai oti gia ta megala arxeia xrisimopoiouse to winamp kai to vdj mono gia video clip....
 

Posted Sun 10 Apr 11 @ 10:57 am
Κάποιος αρχίζει κι έρχεται στα λόγια μου... ;)
 

Posted Sun 10 Apr 11 @ 11:05 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
PhantomDeejay wrote :
Κάποιος αρχίζει κι έρχεται στα λόγια μου... ;)


ti ennoeis?
 

Posted Sun 10 Apr 11 @ 11:07 am
Μιλάω για δύο φράσεις σου... Αυτή που αφορά τα τραγούδια απο το youtube, και για αυτή που λες οτι είναι καλύτερα να ακούς a-beatmatch-άριστα τραγούδια αρκεί κάποιος να προσπαθεί να επιλέξει καλή μουσική...

Στο παρελθόν είχαμε κάπως διαφορετικές απόψεις, και ειδικά για το πρώτο... (Για μένα είναι κόκκινο πανί)
 

Posted Sun 10 Apr 11 @ 11:23 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Gia auto ego se kathe eukairia leo pos einai prota oi anthopoi kai meta ta mixanimata kai ta mesa kai pos den eimaste oloi to idio para to oti yparxei mia tasi na ta isopedwnoume ola.
 

Posted Sun 10 Apr 11 @ 11:24 am
70%