Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Hrthe....prolavete - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

 

Posted Wed 15 Sep 10 @ 11:07 pm
Πολύ καλή τιμή (ειδικά για Ελλάδα) αλλά με τα προβληματάκια που έχει δεν ξέρω αν θα την αγόραζα στην παρούσα φάση... Μάλλον θα περίμενα για την επόμενη έκδοση π.χ. VMS4 MKI
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 5:56 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 7:07 am
@PhantomDeejay...Ti provlhmata exei file mou ??? Shmera hmoun etoimos na parageilw kai mou travikses xeirofreno.....gia pes ta mas an exeis xrono,se parakalw.
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 7:24 am
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 7:31 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
apo ola ayta pou tha diabaseis pare ypopsin pos yparxei mia megali ypervoli se oti exei graftei gia aytin kai prin bgei kai meta....
Tin sizitousan pantou gia mines prin dimiourgontas megales prosdokies.
Alloi apogoiteytikan pou den synodeytai me to traktor kai ola tous ftaine, (Ean golden... min mou peite pos to review einai 100% antikeimeniko)
Olo ayto to hype... tin kaiei ligo tora kai einai adiko. Ta perissotera problimata pou lene einai "problimatakia" kai oxi kati pou den dikaiologeite gia to kostos tis.

-parakentra jogs se kapoies konsoles .... exete doulepsei me pikap na deite ..parakentrous diskous... ?
-Xamilo output ... e nai otan tin sygkrineis me mikti A&H pou kanei 1000 eyro monos tou nai einai kata 3 oloklira db pio xamila..
-Xamilis poiotita h paramorfonoun oi proenisxytes gia mic ... e me aytin ti timi pes oti ayta einai doro bonus kai den se noiazei ti kanoun..

Ego to mono pou thelo na do einai ti soy oi drivers tis kartas hxou kata poso einai statheroi kai aksiopistoi, alla ayto thelei xrono gia na exoume asfali reports.

Ayta pano/kato Kosta.
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 8:02 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Arketoi einai autoi pou tin epestrepsan gia logous kakou ixou (master)
Alloi paraponethikan gia tin poiotita ixou tou mic.
Genika san controller den exei problimata, me to updaated firmware pou vgike diorthwthikan kapoia problimatakia me to cue klp.
San karta ixou omws (kai oi drivers isws) yparxoun problimata.

Kai mena i apospi mou einai na min paraggeilete akoma. Kai gia mena einai stin ToBuyList alla perimenw...
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 8:06 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
djdad wrote :
Arketoi einai autoi pou tin epestrepsan gia logous kakou ixou (master)

Ayto den mporo na to pistepso an den to akouso/sygkrino monos mou h akouso kapoion pou empisteyomai.
Ksereis oti oi perissoteroi pou lene "kako" hxo ennoune apla... xamilo hxo. h mallon ...xamilotero apo kati allo (px cd h mia alli karta)
Pare paradeigma kai se ayto to forum ti exei graftei px gia tin rmx.
Omos to xamilo me to kako den exei kamia sxesi, isa isa malista mporei kai na einai antistrofos analoga.
Ektos an milame gia poly xamila kai exeis poly mikro logo simatos pros thorybo, (alla min trelathoume kiolas).

 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 8:13 am
Ok..sigoura den mporeis na exeis asfalh gnwmh an den dokimaseis kati o idios...to thema einai oti to steel apeviwse...den tha to pistepsete epese 2h fora auth th fora omws den ksanadoulepse otan to syndesa apla...ola ta led emeinan anamena mple kai den doulevei tipota....opote emeina me dyo total controls kai ena mp3e2 pros to paron..alla mallon prepei na akolouthisw thn symvoulh pou edwsa egw o idios se allo topic kai na kanw ypomonh...pantws h skepsh mou klinei pros 2 cdj400,vms4 h dyo radius1000...isws kai 2 dn-s1200...anapofasistos..apla den perimena se toso xamhlh timh thn american audio vms4.
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 9:15 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
k ego to idio exo skeutei peripou fenderisc.. na paro prota ta cdj 400 na ta sindiaso me tin RMX prosorina k meta apo kero pou tha exei vgei mia pio alithini gnomi gia tin vsm4 an ine thetiki na tin paro..
 

Posted Thu 16 Sep 10 @ 9:56 am
gouvrasHome userMember since 2009
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 12:54 pm
kalh deixnei, alla kainouria dn th les..... :P
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 5:15 pm
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 6:14 pm


kala plaka mas kanoun? 6 knobs gia 2 mics? kai apo dipla echo? kai oola auta me alla duo knobs gia volume sta mic kai 6 koumpia gia malakioules tou mic? eleos oi tupoi. 9 knobs kai 6 buttons gia ta mamimena ta mics. An einai.... pou einai midi paei gia derma apo panw kai tha tou alla3w ta fwta.... kata ta alla ....to mhxanhma apla ta spaei. Apla to diabasa mia fora kai eimai etoimos na pai3w.... h mallon kalutera na thn spasw....:D

Ama thn piasei kanenas ean sta xeria tou thn katsame thn barka.


p.s. pwleitai vci-100 oso oso :D
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 6:25 pm
Dimitri...thn thelw egw thn vci...pm me
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 6:31 pm
fenderisc wrote :
Dimitri...thn thelw egw thn vci...pm me


aaaa twra katalaba. Mas eri3es thn theogkomena mprosta gia na doume ti mpazo exoume e kai na to pareis oso oso e? Nai omologw oti thn pathsa :D Molis thn brw kapou me logikoterh timh einai dikh sou :D
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 6:38 pm
@Dimitris_tsanak Den to iksera oti erwteuesai toso eukola.....pragmati psarwtikh h dennon,alla den to ekana epithdes...sorryy....oso gia to thema ths timhs,thn thewrw arketa kalh...xexe..viazomai na sou parw to vci....plaka kanw..alla an kapote skefteis na to dwseis(eimai sigouros oti to exeis prosexei poly an krinw apo auta pou vlepw sto forum...telika einai san na gnwrizomaste genikotera edw mesa)na ta poume...giati th vci thn exw kapsoura arketo kairo twra
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 7:09 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
..egw ksekinaw na mazeuw eura !!!
 

Posted Fri 17 Sep 10 @ 8:12 pm
 

Posted Sat 18 Sep 10 @ 2:29 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

Posted Sat 18 Sep 10 @ 2:57 am
43%