Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Hercules Problimata kai lyseis (setup, drivers ktl) - Page: 47

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Mon 08 Aug 11 @ 10:44 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
trelo_dimitris wrote :

äõóôõ÷ùò ïëá ôá usb åéíáé 3.0


Fainetai oti yparxei provlima me ta USB 3.0 An kapoios exei perissoteres plirofories as postarei se kapoio thread. Pros to paron exoume merikes anafores gia Hercules mono, opote den mporoume na eimaste sigouroi an telika ftaine kapoioi USB 3.0 drivers kataskeuasti, i oi drivers tis Hercules.

 

Posted Tue 09 Aug 11 @ 12:24 pm
Sokin7Home userMember since 2011
paidia eimai kainourgios kai xreiazomai voh8eia.....loipon shmera parelava thn hercules dj console rmx ....evala to cd ekana egkatastash kanonika mphka sto virtual dj console pou mou evgale sthn epifania ergasias evala kapoia tragoudia ta opoia omws ta akouga mono apo ta akoustika pou sundesa me tn consola......ti prepei na kanw xreiazomai kapoio kalwdio ??
 

Posted Tue 06 Sep 11 @ 12:09 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
gia na akouseis ton ixo pou bgazei i hercules rmx prepei na syndeseis ta ixeia sou piso apo ti hercules.
ekei pou grafei 1 & 2 sta bysmata rca.

an ta ixeia sou einai apla tou ypologisti pou einai me to aplo karfi, tote prepei na pas se ena magazi me ilektronika
kai na zitiseis ena kalodio rca > thyliko jack (karfi)
 

Posted Tue 06 Sep 11 @ 12:15 pm
Sokin7Home userMember since 2011
ta hxeia mou einai me karfi gia ton upologisth opote prepei na parw auto pou les......kati san auto dld??http://www.djshop.gr/displayITM2.asp?ITMID=10810&LANG=GR to opoio 8a to sundesw pisw apo tn consola sto 1 2 kai to allo ston upologisth??kai etsi 8a paizoun kai ta hxeia pou exw ston upologisth alla 8a mporw na akouw kai me ta akoustika apo tn console??
 

Posted Tue 06 Sep 11 @ 12:26 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ena tetoio kalodio einai alla anti gia karfi stin akri einai ena thyliko gia karfi. yparxoun kai metatropeis gi'auto.

otan ta ixeia tha einai stin hercules tote o ixos tou virtualdj tha bgenei apo ta ixeia.

gia tous ixous tou ypologisti, tainies ktl, tha synexizei na bgainei apo kei afou exei ginei defalut i hercules sta windows.
nomizo ginetai automata auto se oles tis usb. allios to kaneis esy mesa apo to pinika elegxou.
 

Posted Tue 06 Sep 11 @ 12:52 pm
Sokin7Home userMember since 2011
ara prepei na paw na parw ena rca jack thhluko....kai vlepoume meta!!!
 

Posted Tue 06 Sep 11 @ 1:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai. elpizo na breis....

allios tha prepei na kaneis alles patentes
 

Posted Tue 06 Sep 11 @ 1:31 pm
Sokin7Home userMember since 2011
vrhka kalwdio....kai twra sundew ta duo pisw sthn consola....alla to allo pou exw hxeia 5.1 logitech??
 

Posted Thu 08 Sep 11 @ 8:48 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 10:20 am
γμτ δεν υπάρχει η hercules στα driver updates
μπράβο τους πραγματικά
+1
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 1:43 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
nai alla ti ennoei pou leei oti ftiaksane to asio?

diladi tosa xronia ekei pou elege to control panel tis hercules px 10ms, DEN itan 10ms kai tora to ftiaksane?

de katalabaino...
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 6:06 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Se douleia na briskomaste...
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 7:29 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To pio simantiko einai an ftiaksane to USB 3 support.
 

Posted Thu 22 Sep 11 @ 10:27 pm
Παίδες καλησπέρα!! μόλις πήρα τον καινούργιο υπολογιστή.. και μόλις πήγα να εγκαταστήσω το hercules dj console mk2 με το vdj 3.4.1 μέσα αλλά έχω πρόβλημα.. στην αρχή έλεγε ότι η έκδοση των driver είναι παλιά.. έκανα εγκατάσταση της ενημερώσεις αλλά ενώ τώρα ανοίγει το driver δεν ανοίγει ο vdj.. δοκίμασα και το Home αλλά αναγνωρίζει την κονσόλα μόνο για λίγο... Προτάσεις??
 

Posted Mon 26 Sep 11 @ 12:18 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
poia windows exeis?
an exeis windows 7, ti ekdosi 3.4.1 de paizei....
 

Posted Mon 26 Sep 11 @ 12:32 pm
Υπέροχα... και τώρα τι κάνουμε??
 

Posted Mon 26 Sep 11 @ 12:35 pm
egw exw windows 7 kai otan eixa tin mk2 douleue mia xara.Eixa kanei oles tis eneimeroseis
 

Posted Mon 26 Sep 11 @ 12:38 pm
υπάρχει δηλαδή φως στο τούνελ??
 

Posted Mon 26 Sep 11 @ 12:43 pm
Jorjeron wrote :
υπάρχει δηλαδή φως στο τούνελ??


sigoura yparxei.Gia perisoteres plirofories ston aledjo.....einai o magos kai o pleon eidikos se oti exei na kanei me hercules..!!!!!
 

Posted Mon 26 Sep 11 @ 12:44 pm
95%