Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: VirtualDJ 6 is now released ! Go download! - Page: 4

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

ρε συ αλετζο λιγο ποντιακο ειναι αυυτο που κανεις...κανε με αντ στο Msn να τα πουμε λιγο... sv1eho@msn.com
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 7:55 am
>dimitris_tsanak> ναι τα filenames ειναι ελληνικά , , οχι το προβλημα ειναι(ηταν)
στο Windows XP Multilingual User Interface Pack αυτο κατι εκανε, .
εκανα ENA original XP System Restore (system backup ghost) και ειναι ολα σωστα.!

και . . απο desktop drag&drop sto vdj (aledjo) μου εκανε το ιδιο.!(asxeto Advanced CD Catalog.?)
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 12:58 pm
nicknameii wrote :
>dimitris_tsanak> ναι τα filenames ειναι ελληνικά , , οχι το προβλημα ειναι(ηταν)
στο Windows XP Multilingual User Interface Pack αυτο κατι εκανε, .
εκανα ENA original XP System Restore (system backup ghost) και ειναι ολα σωστα.!

και . . απο desktop drag&drop sto vdj (aledjo) μου εκανε το ιδιο.!(asxeto Advanced CD Catalog.?)

^^^^^^^^^^^^^ ^^^ akyro , γραψτε λαθος ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ΝΟΜΙΖΑ .. . .
ΜΠΑ ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ τελικα ΤΑ TAGs ειναι ελληνικά , , (ΚΙΝΕΖΙΚΑ) ΠΑΛΙ !!!τα εβγαλα απο τo
CONFIG>Browser>Infos Gathering (all) Disabled...!!!
και . . απο desktop drag&drop sto vdj δε παιζει , , :-( ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ..!!!
(ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ) ... Καλο Σαββατοκυριακο..Παιδες , ..
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 2:59 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To oti ypostirizei Unicode to VirtualDJ den simainei oti apofeugoume ola ta Kinezika.

Gia osous xrisimopoioun to Tag&Rename gia na ftiaksoun ta tags omadika, sta options ekei pou leei Tags, prepei na tsekarete (energopoisete) auto pou leei Write Unicode Data in file.

Ki emena mou ta vgazei Kinezika ta Tags kamia fora alla otan ta ftiaxnw me to Tag&Rename ola kala.
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 4:54 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Twra oson afora gia to drag&drop apo to Desktop, ti na pw i epistimi sikwnei ta xeria psila. Afou exoume ftasei sto simeio na apolambanoume ena apo ta kalytera software tis agoras, me advanced browser, search, bibliothiki, VirtualFolders, Tags (ti allo na thymithw) kai ola ta kaloudia, ki eseis eiste akoma stin epoxi tou DVD kai tou CD, ti na pw. Exete riksei mia matia stis teleutaies times twn sklirwn diskwn?
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 5:06 pm
h alh8eia einai pws pleon enas megalos exwterikos sklhros einai must. dedomenou pws exoun f8hnei poly....
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 5:27 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oxi den einai etsi
100 dvd (440gb) kanoun 30 euro.
eksoterikos diskos 500gb kanei 75 euro.

meta gia na ton doulepseis tha prepei na koubalas kalodia ktl ktl, na sundeeis prizes usb....

min akouso gia autotrofodotoumena usb hdd. ekei kaneis proseuxes mi kolisei to laptop apo to reuma pou trabaei kai to controler tin ora pou paizeis.

ektos autou ksexasate to symantikotero. asfaleia.
enas diskos mporei na xalasei eukola kai na xaseis ola auta ta giga.

me dvd de xaneis tipota kai an xaseis tha xaseis 1-2 pou sou epese i tsanta kato apo to 3 metra ypsos.


tolmas na paikseis korona grammata ton disko mi sou xalasei, sou pesei kato, H katalathos sou svistoun ola ta mp3? (eite me sfalmata diskou i otidipote allo)

(apo dvd de svinontai... :)
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 8:36 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
molis bgikan oi drivers gia tin RMX!!!!!!

tous piesa poly kai tous bgalane! xexexexe
pao na to dokimaso tora
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 8:37 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oi programatistes tis hercules einai gia ta panigyria.
to problima auto ypirxe apo tote pou bgike i rmx kai tora thymithikane MIPOS kai to ftiaksoune.

loipon istera apo ena 10lepto crash test DE kolisane ta faders alla akoma de mporo na to po me sigouria an de to dokimaso me tis ores.

to problima omos einai oti DEN exoyn sosti antapokrisi ta faders oute me tous neous drivers.
episis ta jogs pali kolane....


aporo ti kanan toso kairo.
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 8:57 pm
ap th mia exeis dikio g ta dvd, ka8ws h diarkeia zwhs tous an dn kanw la8os einai panw apo 20 xronia (!), enw h zwh enos sklhrou einai max 5 (k an dn ton xrhsimopoieis syxna, akoma ligotera).

egw pantws paizw apo ena WD passport 500Gb k exw backup sto spiti OLH th mousikh mou se enan akoma sklhro.
opote k n xa8ei o enas, eimai kallymenos.
k an piasw douleia monimh, t skeftomai n parw k allon passport, wste an symvei t apeyktaio st magazi pou paizw k pe8anei o enas, n exw kavatza....
 

Posted Fri 12 Jun 09 @ 9:09 pm
DJGEO01Home userMember since 2009
 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 3:28 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
epitelous ta faders de kolane.
to dokimasa mpoliki ora kai de kolisane.

to problima me ta jogs paramenei.....
 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 7:55 am
gia sas. epeiddh psaxnomai ligo parapanw gia thn prwth m konsola p tha agorasw.to VDJ 6 prepei na to agoraseis h apla eisageia to s/n ths konsolas kai se afinei na to katevaseis?>
 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 1:44 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005


 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 3:17 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Aledjo sou brika lysi gia to desktop.

Pas sto config tou VirtualDJ, sto browser tmima, kai kaneis tsek to Desktop (na sto deixnei dld sto folder browser).

Meta an epilekseis Desktop (EPifaneia Ergasias) tha vlepeis ola ta tragoudia pou exei spetaksei ekei, kai mporeis na ta fortwseis bebaia.
 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 6:20 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
auto nai to ksero, to anafero ki'olas mazi me to problima....
gia mena den einai sobaro problima alla opos kai na to kanoume einai ena mikro bug kai gi'auto to anefera.
 

Posted Sat 13 Jun 09 @ 6:52 pm
halios3Home userMember since 2009
thanks!!
 

Posted Thu 25 Jun 09 @ 5:01 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
????
 

Posted Thu 25 Jun 09 @ 5:04 am
geia sas.exw to virtual dj trial kai otan kanw searh gia kapoio tragudi na mu paixei den me afinei,mipos mporei kapoios na me voithisi giati twra arxisa na asxoloume?
 

Posted Mon 08 Mar 10 @ 6:14 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
prepei na baleis to location prwta sti database
 

Posted Mon 08 Mar 10 @ 10:28 am
98%