Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 75

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

leonidassr wrote :
h western union pantws dn mporei n sou exasfalisei ta lefta sou. einai klasikos kompinadorikos tropos plhrwmhs!


+ oti h dikaiologia pou xrhsimopoioun gia to oti den dexontai paypal einai asteia
"Because using the payment of PAYPAL lasts for a long time, the product that this station is cheat to take is excessive.A time just in the adjustment, during the period of adjustment temporary not accept the payment of PAYPAL.
Thank for corporation!!"
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 9:16 am
telos na pw oti to site ftiaxtike stis Creation Date: 14-jan-2010
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 9:21 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
xaxaxaxaxaxa re mi psarwneteeeeeee!!!
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 9:29 am
14 ianouariou e....?
olofresko to site vlepw!!!
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 11:34 am
Asxeto: Shmera mou zhthsan na pai3w ena 4wraki se ena partaki auta pou paizw kai fusika mono dikh mou playlist :D Epanerxomai sta dromena lemeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 3:56 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ayto einai eyxaristo... oti sou zitisan na paikseis ayta pou paizeis kai oxi main$$$tream, spanizei sto 2010, pistepse me !
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 4:50 pm
gi0rg0sHome userMember since 2010
thanx paidia me boi8isate para polu,eidh kateliksa stn lush tis hercules steel k mias kartas hxou(mallon gigaport):P
nmz einai enas kalos sindiasmos...
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 5:12 pm
gi0rg0sHome userMember since 2010
 

Posted Tue 23 Feb 10 @ 5:52 pm
apopsis wrote :
Ayto einai eyxaristo... oti sou zitisan na paikseis ayta pou paizeis kai oxi main$$$tream, spanizei sto 2010, pistepse me !


nai to 3erw giauto to egrapsa gia na zhlepsete :PPppPPpppP
 

Posted Wed 24 Feb 10 @ 2:05 am
ilias7Home userMember since 2005
 

Posted Thu 25 Feb 10 @ 5:14 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Thu 25 Feb 10 @ 5:27 pm
Xaxaxaxaxa ti htan ayto re paides!
Pethana!
 

Posted Thu 25 Feb 10 @ 10:00 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Den ksero ti trella koubalaei aytos o typos alla ayto thelo kai ego na no kano panta otan blepo kreperi....
Exoun kabantzosei ta kalytera simeia gia djbooth kai emeis paizoume se kati gonies...

http://www.youtube.com/watch?v=9fnHfzKpo2g&NR=1

ps poio einai to tragoudi pou paizei ???...
edit ok, exei apantisi sta comments...
 

Posted Fri 26 Feb 10 @ 1:48 am
gouvrasHome userMember since 2009
hi paidiaaaa ti nea??? kairo exw na dw to forum mias kai o geitonas exei kleisei to modem edw kai kairo:(:( alla ti na kanoume??? tespa thelw mia xari... borei kapoios na mou proteinei kapoia tragoudia -playlist an uparxei me tragoudia ellinika kai 3ena tha pai3w se ena foititiko party st sxoli mou... 3erete ligo ap'ola... zitaw ti voithia sas gt gia ligo kairo dn parakolouthousa tn ''epikairotita'' logo e3etastikis.... thanks
 

Posted Sat 27 Feb 10 @ 5:14 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Simera eixa ena poly special partaki me pitsirikades (15-16 xronwn). Pige para poli kala. Ta paidia einai poly enimerwmena telika. Ikseran ta panta, zitousan kainourgia kommatia kai xorepsan trela. Oi megaloi me ta tosa provlimata pou exoun sto kefali tous xoreuoun oloena kai ligotero. Oi pitsirikades omws ..pera vrexei. Mou ftiaksane kai to kefi...kai apogeiwthikameeeeeee
 

Posted Sun 28 Feb 10 @ 6:15 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
eeetsi!
ekei pou douleuo syxnazoun paidia apo 14-21
fantasou ti ginetai kathe paraskeui-sabbato me ta fotorythmika ktl (exo balei kai fotos sto facebook)

btw. an thes stile mou ti playlist pou epaikses na do apo periergia ti epaikses.

ta paidia einai enimeromena gia ti mousiki giati den exoun kai polles asxolies....
oli mera sto internet, facebook, youtube, tileorasi, radiofono, tragoudia apo kinito se kinito ktl

ego xairomai omos giati otan bgainei ena oraio kainourgio tragoudi kai to bazo, blepo antapokrisi
 

Posted Sun 28 Feb 10 @ 6:45 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
entometaksy mia kai to eipes, sta magazia kalo einai to afentiko na einai sxetika neos para kanenas geros
gia ton idio logo pou leme tora.
ekei pou douleuo tora to afentiko einai 35 xronon. mesa sta pragmata, akouei ta meanstream (ektos apo ta skyladika)
rnb, house ktl kai otan bazo kanena kainourgio meanstream to xerete kai mou to leei.

to proigoumeno afentiko omos itan kapou sta 60 (moutro sti piatsa) alla den eixe kamia epafi me ti mousiki.
paizo loipon mia mera ton iounio 2009 to "deap fear" kai eno ta pitsirikia na to goustaroun, erxete neuriasmenos kai mou leei
"ti malakies bazeis? kideia exoume?"
irthe se ekeino to simeio pou leei "ouuuuu"

ti na peis apo kei kai pera?

xaxaxaxaxa
 

Posted Sun 28 Feb 10 @ 7:11 pm
shmera ekei pou erixna enan meshmeriano ypnako xtypaei to kinhto mou. sms htan, me hxo to ministers de la funk (morillo) - believe.

epeidh einai sxedon ena lepto o hxos, xypnaw k shkwnomai na to dw. tote katalavainw oti mesa ston ypno mou metrousa beats k bars, k sxedon konteve na teleiwsei to phrase...... isws n agxw8hka gt eprepe n vgalw swsta thn allagh, g ayto k xypnhsa!!! :P

h arrwsteia tou DJ....
 

Posted Wed 03 Mar 10 @ 8:59 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
ksereis poses fores eixa ton efialti oti teleionei to tragoudi, kai den brisko tragoudi na allakso...
 

Posted Wed 03 Mar 10 @ 10:08 am
xaxaxaxaxa
fovamai pws makropro8esma, ayta einai ta symptwmata!!!

emena pali mou tyxainei n eimai exw, se magazi klp. k otan katalavainw oti teleiwnei to tragoudi arxizw k agxwnomai!
 

Posted Wed 03 Mar 10 @ 3:34 pm
38%