Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 175

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

snik3Home userMember since 2009
aledjo wrote :
snik3 wrote :

dokimasa na valw xp alla dn mporw...kati paizei me SATA drivers...protimw to intel laptop gia ti douleia kai einai krima na mi mporw na to xrisimopoiisw




mpes sto bios kai des kapou an exei epilogi na kaneis to disko na fainetai san ide (AHCI)

gia ypoloia, synithos einai thema drivers


mpaa....

pira til se kapoious na me voithisoun sto thema omws mou lene oti pairnoun 50 evrw san na einai kanoniko format


[edit]: Aledjo dn mporeis na mpeis sto chat tou fb na to syzitisoume ligo to thema?
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 7:54 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
snik3 wrote :
pira til se kapoious na me voithisoun sto thema omws mou lene oti pairnoun 50 evrw san na einai kanoniko format


grrrr
ma ti gyftoi pou einai??? 50 euro???

ego zitao 100-150 euro analoga ti periptosi... :)))

snik3 apo poia perioxi eisai?



 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 7:58 am
snik3Home userMember since 2009
aledjo wrote :
snik3 wrote :
pira til se kapoious na me voithisoun sto thema omws mou lene oti pairnoun 50 evrw san na einai kanoniko format


grrrr
ma ti gyftoi pou einai??? 50 euro???

ego zitao 100-150 euro analoga ti periptosi... :)))

snik3 apo poia perioxi eisai?




thessaloniki alla menw poly syxna kalithea stin athina
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 8:03 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Aledjo 100-150 euro epairnan kapote, prin mia dekaetia kai vale. Twra format kai stisimo kanei ki o anipsios mou pou einai 12 xronwn.

Xmm.. sas fernei kati sto myalo auto ? ..dyskoloi kairoi gia prigkipes ..lol
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 8:04 am
Με 2-3 format "βγάζεις" καινούργιο laptop... LOL!
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 8:09 am
snik3Home userMember since 2009
djdad wrote :
Aledjo 100-150 euro epairnan kapote, prin mia dekaetia kai vale. Twra format kai stisimo kanei ki o anipsios mou pou einai 12 xronwn.

Xmm.. sas fernei kati sto myalo auto ? ..dyskoloi kairoi gia prigkipes ..lol



kati to opoio fantazei dyskolo twra se liga xronia mporei na einai kathimerini praksi pou ginetai me megali efkolia...

i moni lysi gia enan dj pou thelei na synexizei na thewreitai kalos kai pws aksizei na parei xrimata, einai na ekselisetai kai na mi menei stasimos, twra pou i mousiki kai to djing exoun ginei pronomio olwn...
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 8:11 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
paidia to thema auto einai megalo. (an thelete anoigoume thema na to analisoume)

THEORITIKA exete dikio kai symfono mazi sas.

PRAKTIKA omos exete adiko....
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 8:26 am
paidia borei na mou pei kapoios akribos to setup sto config gia traktor audio2(xoris time codes)?thnx
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 5:09 pm
Η Native Instruments Audio2Dj παίζει μόνο 10 λεπτά με την free έκδοση. Και αυτό γιατί η free έκδοση υποστηρίζει ASIO drivers ή πολλαπλές κάρτες ήχου μόνο για δέκα λεπτά σε κάθε εκκίνηση. Η free έκδοση δουλεύει για "όλη τη βραδιά" μόνο με πολυκάναλες κάρτες ήχου (π.χ. 5.1) ενώ η Audio 2 χωρίς ASIO φαίνεται σαν 2 διαφορετικές κάρτες ήχου.
Τώρα αν δεν ρωτάς αυτό, αλλά πως να στήσεις το Traktor μάλλον δύσκολα θα βρεις απάντηση εδώ...
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 5:46 pm
den rotao pos na stiso to traktor...pos na stiso to virtual dj(original ekdosi) me tn audio 2 rotao :D :D :D
 

Posted Thu 15 Sep 11 @ 6:02 pm
http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/...les/art-PAH334

καλησπερα!γεια σε ολους θα ηθελα να με βοηθησετε ειμαι λιγο ασχετος με ηχεια και απο λιγο που εχω ψαξει μου αρεσαν το συστηματακι απο πανω!!!!ειμαι dj se εκδηλωσεις....οχι επαγγελματιας!αλλα θελω να γινω και θελω να αγορασω εξοπλισμο.παιζω με virtual dj....

πειτε μου καμια προταση μεχρι 1500 ευρω!!!!αυτη σας αρεσει;


http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/...les/art-PAH334


ΓΙΑ εκδηλωσεις 200-300 ατομων!!!!!
 

Posted Fri 16 Sep 11 @ 8:18 am
Ανοιχτος χωρος η κλειστος;
 

Posted Fri 16 Sep 11 @ 9:00 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Sat 17 Sep 11 @ 7:01 pm
snik3Home userMember since 2009
Tha ithela na pw dimosia ena megalo efaristw ston aledjo, gia ti voitheia kai tin ypomoni tou.

To provlima mou lythike kai twra ola einai kala.

Paroti eimai xristis allou software exw na lew gia to elliniko forum tou vdj.Pragmatika ginetai eksairetiki douleia edw mesa apo ola ta paidia, teamers-mods-users.
 

Posted Sun 18 Sep 11 @ 5:23 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
:)

elpizo na se piso na allakseis dj software...
ena cue mas ta xalaei ola
 

Posted Sun 18 Sep 11 @ 5:25 am
snik3Home userMember since 2009
aledjo wrote :
:)

elpizo na se piso na allakseis dj software...
ena cue mas ta xalaei ola


file mou eilikrina dn exw kanena kolima me to pws legetai to software oute prospathw na to paiksw "psagmenos" me to traktor.apla thelw na kanw ti douleia mou.

makari na diorthwsoun to provlima me to cue kai tha eimai o prwtos pou tha allaksei software
 

Posted Sun 18 Sep 11 @ 7:21 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Mon 19 Sep 11 @ 5:03 pm
^ Tuxaio? De nomizw.
 

Posted Tue 20 Sep 11 @ 5:11 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 4:46 am
alexmakPRO InfinityMember since 2009
aledjo wrote :
http://www.youtube.com/watch?v=ETy97Zc-lPg


xaxaxa poli gamatoo!!!
 

Posted Wed 21 Sep 11 @ 6:21 am
89%