Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 12

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Dj Dad.....

epeidh etoimazo kai ego ena party!
mallon ena lykeio tha kanei karaoke party kai mias kai tha yparxei projectoras
tha synexiso me video clips!!

Apo video clips pos pas??? yparxei tipota gia mena???

 

Posted Thu 22 Dec 05 @ 9:27 pm
dj volis pes mia to email sou giati to exasa thelw na se rwtisw kati

 

Posted Thu 22 Dec 05 @ 9:35 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kalimera paides!
exthes to brady ekei pou ekana zaping sti tileorasi, petyxeno sto makedonia tv ena typo dj na exei mprosta tou cd-players kai dipla tou mia othoni tft me to virtualdj! itan diafimiseis gia kafeteries kai kyrile magazia... proseksa na do an exei kapoio controler opos p.x. hercules alla den eixe tipota!
mallon ap'oti katalaba tha prepei na to exei na douleuei otan o typos "dj" den einai ekei.... automix....
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 8:17 am
Mporei na "doyleye" me Time Code CD (poy mallon etsi einai).
:) ;)
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 8:42 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Katarxin otan blepeis dj me othoni min psarwneis... oi perissoteroi tin exoun gia na bazoun kanenan screer saver i na paizoun me to winamp, i erxontai kai zitianeyoun... dose re kanena programma.. (kai meta soy kanoun kai ton exypno...)
Twra an eides to virtual dj, kai ayto de leei tipota, ti ekpompi itan ? mageiriki me kapoio "klono" tis vefas kai o dj ebaze xali background... ?

Koinoniko minima: MHN PAIRNETE THN TV STA SOBARA...
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 9:43 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
@pyrro exo kamia 250 aria video, ta perissotera (200) einai palia (oldies) kyrios ripparismena apo DVD sylloges best kalitexnon. Ta "freska"einai liga. An thes kati sygkekrimeno pes na do an exo.

PS. Yparxei panta kai to endexomeno na eixe kollisei o typos autokolito stin othoni gia promotion kai kala ...xaxa. Arage exoume stoixeia poses licences exoune poulisei sto Ellada?
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 10:51 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
chrispad>( to nick mou) papaki gmail teleia com
[edit-giorgos: to emathes to kolpo telika pws na ksegelas ti lady..]
zanzak> egw sta 16 exa ton prwto mou 20watt me tin el504...ontws idio forum koina endiaferonta!
purros> siga min eixe kai xp10 xaxaxa,
apopsis> Vefa's clone? xaxaxa ...h tileorasi blaptei sovara tin ygeia telika!
dad> plaka plaka oute pou xerei kaneis posa licences exei h ellada...(les na xeroun kai oi idioi??)
Kala xristougenna se olous kai kales giortes , oti epi8umeite kai panw ap ola ygeia se esas, stin oikogeneia kai tous agapimenous sas!
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 11:32 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
...katse na brw to xartaki..., loipon piga (prin kamia bdomada) ston harti poy exei community->user map, me poly dyskollia kaneis zoom ellada, loipon metrisa edw toys exw ..21 atoma (oloi prof. users einai sto xarti) xoris na einai kanenas apo toys gnostous edw, oute egw fainomai.
Kati perierga nicknames: fikalos, chiqo, macronis,...kolokythas..,exei kai mia nikolina83 kapou stin kriti einai ayti. Loipon pou einai oloi aytoi.. ?

btw. entopisa kai fotografia dj food...
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 11:57 am
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Aythn thelo Giorgo, deixe thn ston lao!!!!
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 12:34 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
deixe food sto lao!!!!
ema mia tou klefti dyo tou klefti tis tin efera!!!
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 1:21 pm
>volis... lampitsa e? el504 e?emena to prwto moy mhxanima htan ena 35w tranzistoriko me tranzistor bly89a ths philips..akoma to 8ymamai..h plaketa ekane apo radio katoyma 10.000 drx to 1984..kai alles 5.000 drx to trofodotiko..keraia=dipolo thleorashs sthn glastra toy mpalkonioy..xaxa
aaxxx..wraies epoxes..tespan..
8alw kai egw foto apo foodakooo ree...
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 3:08 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
panta lampa...wraies epoxes..tote me 20w akougosoun sxedon se olo to L.A. (lekanopedio attikis) twra me 20w akougesai sxedon mexri to diplano sou dwmatio...xaxa
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 3:45 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
...................*
................. ***
................*****
...............******
..............*******
.............********
............*********
...........**********
...................**
...................**

KALA XRISTOUGENNA SE OLOUS
 

Posted Fri 23 Dec 05 @ 6:50 pm
kala xristoygenna paidia se oloys,xronia polla ,me ygeia ..ola ta alla einai sto xeri mas..
 

Posted Sat 24 Dec 05 @ 10:35 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ante Xronia polla, se olous.
Emena me briskoun me mia gripi ta xristougenna na doume pws tha ti bgaloume simera kai ayrio sto magazi...

ps. i photo toy food einai sto user map epanw sto menu (8elei zoom...zoom), food poly dimofilis eisai telika...
 

Posted Sat 24 Dec 05 @ 2:22 pm
Xronia Pollaaaaaa!!!!
Kala Xristougenna se solous!!
Me ugieia kai eutixeia kai panta me kali mousikoula!!

Dj Dell
 

Posted Sun 25 Dec 05 @ 1:42 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
Xronia Polla se olous!
 

Posted Sun 25 Dec 05 @ 4:12 pm
Xronia polla se oloys!!!

Ygeia, eythxia , kai great mixing.
Gia ton Panagioth (djvolis) tha elega >>>> great AYTOmixing!!!!!
 

Posted Sun 25 Dec 05 @ 6:21 pm
Xronia polla kai apo emena oti epithumeite na to pathete kai to neo etos na mas brei me apisteutetes mousikoyles kai empneusmena mixes
 

Posted Sun 25 Dec 05 @ 7:13 pm
XRONIA POLLA KAI KALA!!!
 

Posted Sun 25 Dec 05 @ 7:13 pm
6%