Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: help

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

thelo na kano ena mix 1wras kai na to kanw record to virtual afinei mexri 17 lepta peripou iparxei tropos i kanena allo programa?plz help me thelo na etoimaso merika tragoudia gia to magazi pou pezo!!
thanks mates!
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 12:35 pm
Apokleietai to virtual na se afhnei mono 17 lepta.
Ego exo grapsei ores kai ores programmaton.
Kati allo prepei na kaneis lathos.
Ti kaneis? Gia pes mas!
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 1:33 pm
xwro ston sklhro exeis??
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 4:23 pm
bazo aspoume to tragoudi 17 lepton kai den to pernei olo kai thelo na sinexiso apo auto me ne komatia?i den ginete auto thelei me tin mia na kaneis 1 wras mix?
 

Posted Sun 08 Feb 09 @ 4:40 am
yparxei periptwsh na mn afhnei na kaneis record ena track panw apo 17 lepta?? vevaia, an dn valeis thn epilogh na ksexwrizei ta tracks pali kati analogo ginetai... opote periergo m fainetai
 

Posted Sun 08 Feb 09 @ 6:44 am
gamiotis wrote :
bazo aspoume to tragoudi 17 lepton kai den to pernei olo kai thelo na sinexiso apo auto me ne komatia?i den ginete auto thelei me tin mia na kaneis 1 wras mix?

Den mporo na katalavo ti ennoeis?
Tespa tha prospathiso apo oti katalava.

1) Vale to tragoudi pou thes pou einai 17 lepta , kai kane meta mix me to epomeno k.l.p.
Ti paei na pei na to stamatiseis? Kai giati? Synexizeis me ta epomena!!!
An to stamatiseis tote ta apomena tha sta grapsei se allo fakelo.

2) Einai adynaton na sou stamataei sta 17 lepta kai pio prin opos les.
Pou exeis kanei epilogi na sou apothikeyei tin eggrafi?
Pou sou leei oti tin apothikeyei tora tin eggrafi?



 

Posted Sun 08 Feb 09 @ 7:07 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
gamiotis wrote :
bazo aspoume to tragoudi 17 lepton kai den to pernei olo kai thelo na sinexiso apo auto me ne komatia?i den ginete auto thelei me tin mia na kaneis 1 wras mix?


Vale apo ta options to Max Load sta 30min.

Bebaia apo oti katalaba prospatheis na "diorthwseis" i na synexiseis kapoio recording pou kaneis, kati san ki auto pou kanei to Traktor alla tha antimetwpiseis dyskolies gia tetoiou eidous eggrafes. Isws na dyskoleuesai sto "live" recording alla prepei na katalabeis oti to VirtualDJ einai Dj software kai oxi Studiako. Yparxoun kapoia alla programmata pou mporoun na se dieukolunoun se auto.
 

Posted Sun 08 Feb 09 @ 4:14 pm
djdad wrote :
... prepei na katalabeis oti to VirtualDJ einai Dj software kai oxi Studiako. Yparxoun kapoia alla programmata pou mporoun na se dieukolunoun se auto.


π.χ. mixmeister!
 

Posted Sat 14 Feb 09 @ 8:21 pm


(Old topics and forums are automatically closed)