Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: **BCD2000 problem sa zvučnom**

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

SeekemHome userMember since 2005
Pozdrav najprije..ovo mi je prvi post tu i još jedini spas da mi neko pomogne...proguglao sam skoro cijeli internet i nemogu pronaci rješenje svojem problemu..

Radi se o sljedecem: Imam Behringer BCD2000 i hocu da cujem muziku preko slušalica ali i preko zvucnika. Znam kako to namjestit i imam dvije zvucne..Creative X-Fi Xtreme Music i naravno ovu ugradenu u BCDejki. U postavkama u VDJu postavim Headphones i sad kad hocu odabrati dvije razlicite zvucne onda mi prikazuje samo ovu integriranu Creativku...BCDa nema nigde. Njega mogu samo koristit posebno..znaci ili sluške ili zvucnike..skupa nikako.

A sad je još jedna caka :D na laptopu mi radi bez greške to sve i nemam problema.

Samo da napomenem na kompu imam Vistu Ultimate i VDJ 5.2 a na lapu imam XP i VDJ5.0 mozda je problem u tome?
 

Posted Fri 19 Sep 08 @ 4:55 pm
SeekemHome userMember since 2005
**BUMP**


Probao sam na drugom kompu koji ima XP i skužio sam da je to Vista problem..ili se ne instaliraju svi driveri ili se ne ocitaju..neznam sad. Uglavno na XPu radi super..a na Visti je banana...uh kako mi je žao što sam prešao na Vistu.
Ako otkrijem kako se rješi i to budem postao, da vide drugi koji budu imali isti problem...al ako neko zna bio bi jako zahvalan da veli :D
 

Posted Sat 20 Sep 08 @ 5:26 am
SeekemHome userMember since 2005
**BUMP #2**


Evo problem je rješen..skužio sam.

Evo rješenja (ZA VISTU 32bit) : Ideš u CONTROL PANEL/SOUND i onda vidiš drivere od postojece zvucne i sve to ljepo uredno..upali BCD2000 (možeš i prije) i desni klik na bijelo polje u tom prozoru i zaznaci: SHOW DISABLED DEVICES, onda bi trebalo od BCDa biti neke i na to kliknes i onda idi na propertis i onda ENABLE DEVICE. Nakon toga bude radil phone jack u VDJu kad budeš stavil na opciju 2 CARDS. Znaci opcija za BCD2000 bude ponudena.

Have fun ;)
 

Posted Sat 20 Sep 08 @ 6:05 am
hehe ti si rjesio sam svoj problem na ovom takozvanoom forumu hehe
 

Posted Mon 13 Oct 08 @ 3:23 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
maki2000 wrote :
hehe ti si rjesio sam svoj problem na ovom takozvanoom forumu hehe


Ne vidim razlog takvom "sarkazmu", covek je nasao resenje sam i nemam sta da mu pomognem. I ne bih ni mogao jer nemam BCD niti bih ga ikada uzeo kada vidim kako se svi muce sa njim pa i on ovde. Uzeo sam brate lepo Numark Total Control i uzivam :)
 

Posted Tue 14 Oct 08 @ 12:46 pm
SeekemHome userMember since 2005
Samo se cudi jer sam ja prije skuzio problem i rjesio ga nego bilo ko drugi :) ja sam zadovoljan s BCD-om...do sad mi je sve radilo ok i bez problema..jedino tu i tam neke kaj se dogodilo na Visti ali nije ni cudo kad nema ni podrsku za nju...ali vidis da ipak radi makar nema drivere za Vistu niti pa bilo sta slicno...tako da mislim da sam na dobru stvar potrosio lovu. To mi je jedini problem bio s njom.
 

Posted Fri 17 Oct 08 @ 3:30 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Probleme sa BCD konzolom su odavno resili korisnici koji i prave mappere za tu konzolu, ali i pored toga ja nikada nisam ni pomislio da je uzmem. Zna se sta je dobro, a Behringer to sigurno nije ;)
Da si imao licencu ne bi morao da se mucis, oni bi ti pomogli :)
 

Posted Sun 19 Oct 08 @ 11:51 am
SeekemHome userMember since 2005
Ono..meni radi ok, i nemogu se buniti previse..vidio sam i cuo puno da se pljuje po Behringeru i toj verziji BCDa ali sam ja zadovoljan..i nemam neke greske..tak da mislim da trenutno samo to vrijedi ;)

A kolko sam gledao po netu vidim da ljudi imaju podosta problema kada se radi o BCDu i Visti..jer nema drivera i treba se malo drugacije instalirati..i još jedan manco je taj da ne postoje 64 bitni driveri..zato moram sad furat Vistu na 32 bita..

Ali ono..da sam imao vise para i mogucnosti za necim boljim uzeo bi Numark Total Control ;)
 

Posted Sun 19 Oct 08 @ 12:15 pm
bcd radi perfektno sa windows xp sp 3 i vdj 5.2 verzijom... cak i zvucnu koristim njegovu i sve super radi...prije sam imo problema sa zvucnom ali sada vise nemam...eto pozz
 

Posted Mon 10 Nov 08 @ 3:40 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
To su dobre vesti, Sp3 donosi stabilnost u radu ali se bojim da je poslednji sp za XP, Vista se sada prodaje i vec je najavljen Windows 7.
 

Posted Mon 10 Nov 08 @ 5:21 pm
ma vec ima za download beta werzija winowsa 7...
 

Posted Tue 11 Nov 08 @ 12:38 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Zna se sta je Beta, nije to finalan proizvod a nije za rad sigurno. Tek neki RC moze da se koristi.
 

Posted Tue 11 Nov 08 @ 2:26 am
skidam ga pa javim utiske :p
 

Posted Tue 11 Nov 08 @ 6:07 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pa Vista jos nije ni zazivela kako treba a oni vec planiraju novi sistem. Izgleda da Bil Gates-u fali para da napravi XBOX 720 konzolu da bi bila jaca od PS3 :P
 

Posted Tue 11 Nov 08 @ 9:39 am
SeekemHome userMember since 2005
Pa Vista jos nije ni zazivela kako treba a oni vec planiraju novi sistem. Izgleda da Bil Gates-u fali para da napravi XBOX 720 konzolu da bi bila jaca od PS3 :P

Bil Gates je u mirovini vec nekih 3 mjeseca :) boli njega djoka. A shvatili su da je Vista glupost zato hocu popravit to nabrzinu ;) makar i nije tolko teška samo ako znaš, ja sam imao puno problema al eto..sve sam rješio i sve mi u potpunosti radi..nemam zamjerke za nju..samo imam zamjerke na proizvodjace raznoraznih drivera da se ne trude stabilizirati rad drivera na Visti.


@DJ Eliminator

Nemoraš se trudit..ima samo smanjene opcije i boota se mozda 2 sek brze od XPa. A izbornik lici sve vise na Linuxeve sisteme.
 

Posted Sun 16 Nov 08 @ 9:13 am
ma znam bre jos je beta verzija. Vise lici na KDE i to sto kazes :P
 

Posted Sun 16 Nov 08 @ 1:28 pm
licenses
 

Posted Mon 27 Jun 11 @ 11:15 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
henriquekibe wrote :
licenses


?
 

Posted Tue 28 Jun 11 @ 12:41 am


(Old topics and forums are automatically closed)