Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Visualizations, plugins, video efekti

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

trefoilHome userMember since 2008
Ako vec negdje postoji tema kao ova izivnjavam se. Vec neko vrijeme koristim VirtualDJ 5 i sad mi je zadataka da uz pomoc istog napravim party uz video projekciju, ali do sad nikako nisam mogao pronaci i upotrijebiti visualizations uz pjesmu (bez spota) kao sto su na winampu ili WMP-u, nadam se da me razumijete na sta mislim. Spotovi odlicno idu, kao i efekti koji su ponudjeni, ali kad pustim stvar bez spota onda onaj video prozor ostane crn. Interesuje me da li postoje video efekti uz pjesmu i gdje da podesim tu opciju?
 

Posted Wed 16 Apr 08 @ 12:48 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Postoje video efekti ili vizuelizacije koje mozes da koristis pesme koje nemaju video. Kako ne znam, moracu da proverim jer ja ne koristim video uopste, samo audio.
Ako znas engleski postavi isto pitanje u General sekciji.
 

Posted Wed 16 Apr 08 @ 1:08 pm
trefoilHome userMember since 2008
Nisam bas dobar u sklapanju recenica na engl., a i nekako mi izgleda komplikovano objasnit situaciju na engleskim recenicama. Hajd ako uspijes pronaci gdje i kako se podesi dobro je, ako ne - nema veze. Hvala unaprijed.
 

Posted Thu 17 Apr 08 @ 6:54 am
DejambaHome userMember since 2007
Ma kakvi iz VDJ...
Trebas onda da imas spotove svih numera koje hoces da pustis a u 99% slucajeva im je sh**t zvuk i jos su Radio Edit pa ces 20 pesama da potrosis za sat!
Nadji nekih DVD-eva sa zurki tipa Ibiza, White Sensation itd... nakaci taj DVD na projektor i vozi. Tako ne rizikujes da ti VDJ "secka", da napravis neku grescicu koja nece samo da se cuje, vec i vidi na platnu!
 

Posted Fri 18 Apr 08 @ 2:46 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, to je jos jedan od razloga zasto i ja ne koristim video jos, ne mogu se naci spotovi za sve sto bih pustao mada postoje vizuelizacije koje mogu da idu mesto spota kada pustas audio.
 

Posted Fri 18 Apr 08 @ 3:57 am
Ne znam zašto izbjegavate vizualizacije kad je to jednostavno. To su tzv. Soniq visualisations, proguglajte malo jer su besplatne za download. Korištene su prvo u starom mp3 playeru Soniq, a nakon njegova gašenja koriste se u još par programa, VDJ je među njima. Imaju ekstenziju *.svp i namještaju se u poseban folder. Pozivate ih iz VDJ-a preko Video effects - Soniq i onda namjestite postavke vidljivosti. Ja ih uvijek koristim za karaoke:

http://www.dvdkaraoke.info/slike/vdjkaraoke.jpg
 

Posted Mon 25 Jan 10 @ 6:58 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Hvala na objasnjenju, znacice drugima. Ja sam vec uspesno koristio video (Jul 2008-decembar 2008), nakon toga sam odustao jer je to tesko naplatiti ovde kod mene a treba imati poprilicno jak racunar. Sad pustam samo audio i to vise kao hobi.
 

Posted Tue 26 Jan 10 @ 4:36 pm
KresmeHome userMember since 2012
Kako da skinem efekte za virtual dj?
 

Posted Tue 24 Jan 12 @ 10:57 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
moras da kupis VDJ
 

Posted Wed 25 Jan 12 @ 10:52 am
pozdrav imam virtual full dobijo sam uz kotrolet hercules conzole rmx ali aktvaciski kod kada sve zavrsi 20dana mislim to je van pameti moze help
 

Posted Wed 11 Jul 12 @ 12:44 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
cao

ti si dobio uz kontroler Virtual DJ Le i mogucnost da probas 20 dana Virtual DJ Pro

sve je tako uredu. To je normalno kad kupis Hercules kontroler
 

Posted Wed 11 Jul 12 @ 2:15 pm


(Old topics and forums are automatically closed)