Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: help help help elladara...

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.



re mages help.oles oi version tou vdj leitourgoun me hercules console??? to cd ths konsolas exei to vdj.den exw hxo katholou.den yparxei poythena sound configuration key.ti kanw????prepei na parw thn teleytaia version toy vdj???kai an thn parw doyleyei me thn konsola???kapoios help paidia giati tha to spasw...eyxaristw ek ton protairwn...
 

Posted Sun 22 Jan 06 @ 10:17 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
xalarwse oxi viaiotites ;) perimene olo kai kapoios me konsola 8a se voi8isei...
 

Posted Mon 23 Jan 06 @ 9:59 am
Sopapado agorases tin nea consola MKII?Ti version exei??Ean pareis tin nea version apo to site to sigouro einai oti tha kanei alla mipws den exeis rythmisei kala to configurasion key??
Gia kane ena check kai pes mas...
 

Posted Mon 23 Jan 06 @ 1:09 pm
file mou xalarwse..
h hercules exei mesa sthn syskevasia mia version tou vdj,kai malista thn 3.2 pou einai nea,alla doulevei mono me thn konsola.
den sou dinei thn epilogh na epilexeis kapoia karta hxoy apo to pc kai malista den mporeis na exeis proakoustikh apo thn konsola para mono an kratas patimeno to koympi twn akoustikwn.
gia na exeis diakiwma epiloghs kartas hxoy prepei na pareis thn full version tou vdj.
aytaa...
 

Posted Mon 23 Jan 06 @ 4:01 pm
to thema einai oti h syskeyasia eixe mia ekdosh vdj.thn1.09 ayth loipon den exei configuration key.katholoy.gia ayto rwtaw.poia ekdosh doyleyei me thn konsola ayth na exw hxo na thn agwrasw na teliwnw.h full version p.x doyleyei me thn hercules???pantops eyxaristo poly...
 

Posted Tue 24 Jan 06 @ 12:59 am
fusika.
an agoraseis thn full version mporeis na doulepseis thn consola sou mia xara.
 

Posted Tue 24 Jan 06 @ 1:22 am


(Old topics and forums are automatically closed)