Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: BACKUP ARXEIA

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

geia sas kai pali.
einai gegonos oti prepei na kratame backup arxeia me ta mp3 mas kai tis rythmiseis toy virtual dj.
omws thelw na rwthsw to eksis:
exw ena usb sklhro me ton opoio doulevw se opoio pc ergazomai.exw kai ena allo sklhro pou fylaw ta dedomena se periptosh pou pathei kati o allos na mhn xasw douleia pollwn xronwn.sta palia windows (oxi sta xp)eixame mia epilogh opoy kaname antigrafh olo ton sklhro, ton kaname epikolhsh ston allo sklhro kai mporousame kat epilogh na metaferoume mono ta nea arxeia.sta xp exei "nai se ola" kai antikathista kai ta idia arxeia me idia kai argei poly (exw 40.000 mp3).palia legame "oxi se ola" kai antegrafe ta epiprostheta arxeia.
ti kanoume twra?
 

Posted Wed 14 Sep 05 @ 2:35 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
nomizw oti to aplo "oxi" kanei pleon tin idia douleia?? (egw se genikes grammes otan kanw tetoies douleies (oxi aparaitita me mp3 files) ta xanagrafw ola...etsi gia asfaleia...twra an 8es pragmatiko security back up ana 5-6 meres mporeis na ftiaxneis ena Ghostaki se cd/rw h dvd/rw
 

Posted Thu 15 Sep 05 @ 10:41 am
to aplo oxi kanei douleia gia ena arxeio.etsi an pw oxi tha prepei na pw oxi 40.000 fores giati tosa einai ta mp3.an pali pw nai se ola kai ta antigrapsei ola thelw 2 wres to ligotero...
 

Posted Thu 15 Sep 05 @ 12:16 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
TOTAL COMMANDER 6 (proin windows commander 4 i 5 kanei ti doyleia..)
periballon san ton palio Norton commander me 2 parathira, kai mporeis na kaneis "sync" directories, soy leei pia prepei na pane apo do pia apo kei klp..
Ksexna ton explorer, na sotheis...
den ksero site, kane ena google (i ..emule)..kai tha to breis
 

Posted Thu 15 Sep 05 @ 1:29 pm


(Old topics and forums are automatically closed)