Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: automix και λιστες
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Ενα κουλο πραγμα που μου συνεβει σημερα... η ρουτινα μου ειναι να ριχνω τρακς μεσα στην καρτελα του automix και βλεποντας τον συνολικο χρονο να τα σωζω μετα σε playlists, ενω λοιπον εχω τα τρακς ετοιμα και παταω το κουμπακι save as a new list , την ονοματιζω κι παταω enter, μετα μαρκαρω ολα τα τρακς απο το automix και παταω remove from this list ωστε να αδειασει το automix για να φτιαξω καινουρια λιστα... και αυτο που συμβαινει ειναι η σωσμενη λιστα να γινεται κενη και τα τρακς να σβηνονται απο το μακ.... ειναι λογικο να συμβαινει αυτο τωρα με τις αλλαγες που χουν γινει στα playlistw κλπ???
 

Posted Sun 14 Apr 24 @ 10:12 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
.... και μπαινω στο bin και εχει καμμια 80αρια τρακς μεσα που δεν εχω παρει χαμπαρι οτι εχουν χαθει......
αυτα τωρα πως μπορω να τα βαλω πισω στη θεση του και να τα δει το vdj?
 

Posted Mon 15 Apr 24 @ 8:02 am
Είσαι σίγουρος οτι πάτησες Remove from list και όχι delete ?
Για τα κομμάτια, αν χρησιμοποιήσεις την επαναφορά αρχείων από τον κάδο ανακύκλωσης (από το λειτουργικό) το VirtualDJ θα δει τα αρχεία κανονικά.
 

Posted Mon 15 Apr 24 @ 8:41 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
PhantomDeejay wrote :
Είσαι σίγουρος οτι πάτησες Remove from list και όχι delete ?
ειμαι 100% σιγουρος γιατι το κανα μετα και με ενα -δυο τρακς σκετα και εγινε το ιδιο... με την επαναφορα εχω λιγο θεμα γιατι μερικα μου τα βγαζει locked και πρεπει να τα τσεκαρω ενα ενα αλλα εχω την εντυπωση πως δε τα βλεπει....θα το ξανακανω τωρα πιο προσεκτικα και θα επανελθω...
(κανας τροπος για εξτρα ασφαλεια πριν σβησει αρχειο δεν υπαρχει?)

 

Posted Mon 15 Apr 24 @ 10:31 am