Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πώς να ακυρώσω την πληρωμή

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Γεια σας! Πλήρωσα για ένα μήνα το συγκεκριμένο πρόγραμμα 22 € και τώρα κάθε μήνα αυτόματα παίρνει τα λεφτά και ενεργοποιείται μόνο του! Αυτό πως μπορώ να το σταματήσω Γιατί Αυτή την στιγμή δεν το χρειάζομαι;Λίγο αναλυτικά τι πρέπει να κάνω Όσο γίνεται παρακαλώ! Και θα κοιτάξω μήπως το αγοράσω γιατί έτσι δε συμφέρει!
 

Posted Wed 16 Sep 20 @ 10:45 am
 

Posted Wed 16 Sep 20 @ 9:08 pm
Σ’ ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια να είσαι καλά!!!
 

Posted Thu 17 Sep 20 @ 2:15 pm
Καλησπέρα σε όλους! Είχα μια κονσόλα εδώ και τόσα χρόνια και έκανα το χόμπι μου Στο σπίτι αλλά ήτανε με cd και είπα μετά από τόσα χρόνια Να την αναβαθμίσω και να πάω σε κάτι πιο σύγχρονο αλλά...!!! Αγόρασα την κονσόλα pioneer xdj-rr Και την επέλεξα την συγκεκριμένη γιατί παίζει και αυτόνομα με usb, αλλά δεν έχει καμία σχέση όταν συνδεθεί με κάποιο πρόγραμμα Στον υπολογιστή! Χρησιμοποίησα και τις δικές τις εφαρμογές και την συγκεκριμένη αλλά δεν κατάφερα κάτι γιατί εγώ είμαι άνθρωπος με πρόβλημα όρασης και δεν βλέπω Και χρησιμοποιώ τον υπολογιστή με screen reader-αναγνώστης οθόνης Και συγκεκριμένα με το πρόγραμμα nvda., Όπως σας είχα πει το συγκεκριμένο πρόγραμμα το είχα αγοράσει για λίγους μήνες Επειδή με ενθουσίασε με τις λειτουργίες του, Αλλά τελικά δεν κατάφερα να το χειριστώ μόνος μου Γιατί δεν διαβάζει τίποτα από ότι βρίσκεται στην οθόνη! Σε πολλούς θα φαίνονται πρωτάκουστα αυτά που λέω αλλά υπάρχουμε κι εμείς οι dj😀 Γι’ αυτό με όλο το θάρρος σας έγραψα εδώ το πρόβλημα μου όπως με Βοηθήσατε στα προηγούμενα Και σας ευχαριστώ, Κι έτσι Από εσάς που ξέρετε Και είστε μες τα πράγματα Να ενημερωθεί ο προγραμματιστής μήπως γίνει κάτι και γι’ αυτό! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι να είστε όλοι καλά!!
 

Posted Thu 26 Nov 20 @ 4:12 pm


(Old topics and forums are automatically closed)