Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: περι καλωδιων ( κουβεντα να γινεται )

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

ειχα λοιπον την sx2 ολα καλα ηθελα την 3 μου εβγαλε προβληματα και παιρνω αμεσα την 7000 denon
και επειδη την sx την πεταξα στα σκουπιδια ( μιας και η αντιπροσωπια δεν αναγνωριζε προβλημα και αυτα τα εκανε λεει επειδη δεν επαιζα με το σερατο οκ λεω και εγω πεταμα )παιρνω και την 8000 γιατι μου αρεσε και ηθελα και μια κονσολα ακομα

η 7000 κανενα εντελως θεμα ολα καλα
η 8 τωρα μου εκανε παγωματα οχι στον ηχο εκει δεν ειχε θεμα αλλα στα λεντακια της αλλα και αυτο ηταν εντελως σπαστικο την στελνω αντιπροσωπια στο σερβις μου λεει ο χριστιανος δεν εχει κατι το εργαλειο αδερφε παρτο πισω
αρχιζω τωρα και αποκλειω αιτιες αλλαζω λαπτοπ τα ιδια αλλαζω καλωδιο τα ιδια ( καλωδια βεβαια της σειρας μιας και δεν ειχα ποτε θεμα )
μου λεει ο θειος εδω παρε ενα καλο ουσμπ αυτο θα φταιει εγω να εχω κολλησει δεν μπορει λεω να φταιει το καλωδιο γιατι με το ιδιο στην μια βγαζει θεμα στην αλλη ( και σε μια παλια gamini που εχω ) οχι αλλα λεω ας το δοκιμασω και αυτο
παιρνω λοιπον με 50+ευρω ενα καλο ουσμπ ενος μετρου και βουαλαααα επτα συνεχεις εκδηλωσεις και ολα καλα
και λεω εγω τωρα τα μηχανηματα αυτα ειναι του σατανα οκ ( τολεγε και ο παπουλης μου αυτο θεος σχωρεστονα ) ΑΛΛΑ ρε γμτ 2 ολοκαινουριες κονσολες πως γινεται με το καλωδιο της συσκευασιας η μια να μην εχει κανενα θεμα και η αλλη να εχει
μια λογικη που εχω με το φτωχο μυαλο μου εινα οτι ισως η 8000 λογω των οθονων της αλλα και των παραπανω λεντ να ειναι πιο ευαισθητη σε ανεπαισθητες μικροδιακοπες που εκανε το καλωδιο λεω εγω τωρα
εσεις τι λετε ( κουβεντα να γινεται )
 

Posted Sun 26 Jan 20 @ 8:16 pm
Τι πρόβλημα είχες με την sx3 και ποιας παρτίδας ήταν, τα τελευταία uptade του Virtual την απογείωσαν. Σόρυ που το γράφω εδώ και θα το μεταφέρω και στο άλλο ποστ.
 

Posted Mon 27 Jan 20 @ 7:00 am


(Old topics and forums are automatically closed)